Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jagodina: Palma traži 600 devojaka za momke  (Pročitano 16525 puta)
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ona je vec udata. Smile

Za tebe?  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1


 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
ahahahahahahahahaha  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Odlicno.  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
da se primjetiti fizicka slicnost  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
48 sati Palma: Traži se 600 žena za momke iz Jagodine!



Pa šta bude Gradonačelnik Jagodine raspisao „konkurs" za devojke koje će poslati na more u Grčku sa 700 neoženjenih Jagodinaca starijih od 38 godina. U tom gradu ima manje od 100 neudatih dama


Nije prvi put... Mnogo parova do sada se venčalo uz pomoć opštine


Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma poslaće u septembru 700 neoženjenih mladića i isto toliko neudatih devojaka na more sa ciljem da dođu do svojih bračnih drugova. „Omladina" će se o trošku opštine brčkati u Grčkoj, a pravo na odlazak imaju samo stariji od 38 godina.

Pošto na teritoriji Jagodine ima 700 neoženjenih momaka, a samo 70 devojaka, Palma je na ovo putovanje pozvao 600 devojaka iz Pomoravskog okruga koji pored Jagodine čine još i Ćuprija, Svilajnac, Despotovac, Rekovac i Paraćin.
Iz autobusa pred matičara

- Svi zainteresovani mogu da se prijave do 1. jula. U kom mestu će tačno boraviti zasad će ostati tajna - kaže Palma za Press.

On se nada da će se ovi mladići i devojke po povratku s mora iz autobusa uputiti pravo ka matičaru.

- Možda je bolja ideja da ih matičar sačeka da se ne predomisle... - smeje se Marković i dodaje:

- Nekada su se najveće ljubavi rađale na igrankama, a danas su za romantiku idealni more, plaža, sunce, muzika... Ako im i tada ne prorade „leptirići" u stomaku, ne znam kada će... Učinićemo sve što je u našoj moći da se „stvori hemija" između neoženjenih i neudatih. Nećemo im dozvoliti da idu samo na plažu, pa ćemo im organizovati i žurke. Ukoliko se sklopi i jedan brak to će biti naš uspeh, a ukoliko dobijemo i neku bebu nema granica našoj sreći.

Spisak onih koji će se u septembru uputiti put Grčke u kojoj će boraviti nedelju dana već se uveliko priprema.

- Majke dolaze i prijavljuju svoje sinove... Kažu da im je to poslednja šansa da dobiju unučiće - priča načelnica Odeljenja za upravne poslove Verica Pejčić.



Momci i devojke ne žele javno da pričaju o razlozima zbog kojih do sada nisu stupili u bračne vode. Uglavnom, neki nisu imali posao, a drugima je stambeni prostor bio problematičan.

- Čuvao sam stare roditelje i obrađivao imanje, nisam imao mogućnost da zasnujem porodicu na vreme. Smatram da je ovo idealna prilika da pronađem nevestu - poverio nam se četrdesetogodišnjak iz Ribara kod Jagodine.

Žena iz Bagrdana u brak nije stupila jer je nisu hteli roditelji njene velike ljubavi.

- Našli su mu drugu, a ja nisam mogla dalje. Nekako sam ostala u mestu. Prošlo je dosta vremena. Saživela sam se sa samoćom, međutim, želim i ja porodicu. Novi početak - rekla je ona.
Nagrada 3.000 evra

Inače, u akciji borbe protiv bele kuge Skupština grada Jagodine od početka ove godine svaki brak, ukoliko je jedan od partnera stariji od 38 godina, nagradi sa 3.000 evra.

- Zahvaljujući toj akciji od februara do sada sklopljeno je više od 20 brakova. Znam da će svi pitati odakle pare Jagodini. Znam da će reći da nam daje država, međutim, to nije tačno. Mi dosta štedimo i dolazimo do izvornih prihoda - pohvalio se Palma.

Psiholog Vesna Tomić: Uspeće akcija

Socijalni psiholog Instituta za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut" Vesna Tomić smatra da će ova akcija da uspe.

- Sigurno je da more i plaža i te kako mogu da utiču da se dvoje ljudi spoji. Mladići i devojke imaju sve mogućnosti, pa srećno im bilo - rekla je ona.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Palma pukao!

Munka se raspitivala za album mladozenja, medjutim vidim nema ga....
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
PP, gospodine promaseni. Dve strane navaljujes ko smrt na babu. Trebas odmah sakom u glavu, posaljes PP, predlozis da se nadjete ispred mekica na slaviji i to je to.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2011, 15:40:28 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
E to je to, svidela mi se i zlatna jabuka. Tamo je lepse i brze. Ne moram da izlazim iz kuce  Smile .
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
PP, gospodine promaseni. Dve strane navaljujes ko smrt na babu. Trebas odmah sakom u glavu, posaljes PP, predlozis da se nadjete ispred mekica na slaviji i to je to.

Jel to proijektujete svoje zelje gospodine Kosac? Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.