Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oralni seks među Srbima ~ Iz zenskog i muskog ugla  (Pročitano 16497 puta)
08. Okt 2005, 17:49:36
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz ženskog ugla

Oralni seks među Srbima

Nezahvalno je pisati o oralnom seksu. Ako budem potpuno iskrena, biću neumesna, ako prepričam i mali deo ženskih razgovora koji se ćućore po kafićima i sedeljkama, a koji se odnose na tu tabu temu, bojim se da ću isprovocirati mnoge dame da se pobune i zatraže svoja prava (što automatski znači razdor više desetina srećnih veza), a ukoliko budem diplomatski neiskrena, podržaću zabludu koja decenijama guši armiju žena. Možda je najbolja ilustracija moj pokušaj da od muških prijatelja (samo to i ništa više) dobijem odgovor na nekoliko pitanja.

Prvo je - koliko žena s kojima su bili upražnjavalo oralni seks. Odgovor je kod svih bio predvidljivo isti - Sve. Zatim, koliko to vole oni, a koliko one? Oni vole, ali samo ako "riba zna znanje", a za svoje izabranice su većinom tvrdili da toliko uživaju da svoje usne spuste znate već gde da im posle toga seks gotovo nije ni potreban. Na poslednje pitanje - zašto muškarci to ne rade (čast izuzecima), uglavnom sam dobila mumlanje umesto odgovora, nedefinisane skraćenice tipa - Pa... ne znam... nije baš tako... mrzi nas... a vrhunac je bila konstatacija da žene više uživaju u muškarčevom međunožju nego oni u ženskom.

Mislim, o čemu je tu reč? Ko koga folira i zašto? Navodno, došla je era potpunog seksualnog oslobođenja, sve je dozvoljeno i već viđeno. Pa, drage dame, jeste li upoznali mnogo onih koji taj momenat doživljavaju kao sastavni deo ljubavne igre, kao dobar dan, kao nešto što može da traje duže od pet sekundi, kao izvor ličnog zadovoljstva?! O znanju i da ne pričam, s obzirom na to da se ono stiče iskustvom, a gde su jadni momci mogli da ga steknu kada ih mmmmmmm, aaaaaaa, paaa, mrziii. Nekolicina mojih drugara je polemisala i o ukusima, pa je tako zaključeno da su oni ukusniji od nas. Pazite, oni su zaključili - kao da su sam sebi puš... pa su primetili razliku.

Seks nije razmena, daleko od toga, nijedan njegov segment ne bi trebalo da bude baziran na - ja ću tebi, a ti meni, ali što bi Kalimero rekao: "To je nepravda". Mislite o tome...



Izvor: Glas Javnosti \ Ivana Stojanov
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz muškog ugla

Oralni seks među Srbima

To je kao lutrija: kad god dođe do "onoga" s nekom novom, nikad ne znaš koliko je voljna da sarađuje kada je o "onome" reč. Što bi rekao jedan lokalni mislilac, "neke ribe vole da p..., neke ribe ne vole". No, kao što to uvek biva kod žena, istina je negde između. Teško da postoji ijedna koja ni pod kojim uslovima ne bi podarila felacio, ali s druge strane teško da ima i one koja to radi potpuno dobrovoljno. Mislim, ima, ali s njima se družimo na deveiksovima i video-kasetama. Dakle, skoro uvek se dogodi neka trgovina, kad je o tome reč.

Ispada da je kunulingvus posledica felacija, da nikad ne bi ni postojao da se neka nije u jednom trenutku, a sve ostale posle nje, dosetila da traži protivuslugu. "Hoću, ali ako i ti meni", glasilo je verovatno to prvo uslovljavanje oralne vrste. Zvuči poznato? A za sve je kriva glupava muška želja da stavi pravu stvar na krivo mesto. Ako pogledamo u oči jedni drugima, nije li nagon da nekog krešeš u usta u krajnjoj liniji problematičan. Mislim, ima li neko odgovor zašto mu se to sviđa, a da se ne svodi na "pa sviđa mi se"? Svi u srcu znamo da je to skoro uvek ispoljavanje neseksualnih motiva, da se na taj način stvara privid dominacije (odatle i želja da se ženi ejakulira u usta; ultimativni pokazatelj posedovanja). Nekako se osećaš moćno dok se ona bavi tvojim "pajom", što bi rekla jedna koleginica. Tad si pravi gazda, bio kepec ili bogalj, mucavko ili debeljko, mamin sin ili pederko. Nije tako? Zašto onda svi volimo da, pre svega, gledamo dok ona to radi?

I šta sad, ispada da za p..... ne postoji valjan razlog, a da, kad se ima u vidu da je l..... veoma raširena praksa među svim sisarima (kako bi se vagina bolje pripremila za koitus), za "protivuslogu" postoji? Ispada da mi želimo da nas "ljube dole", što bi rekli stariji građani, zbog sujete, raznih kompleksa i, u krajnjoj liniji, infantilnosti, dok one to isto žele pokoravajući se verno logici prirodnih nagona. Eto, tako to ispada.



Izvor: Glas Javnosti \ I. Ć.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
mob
SonyEricsson p900
kaze ciga ciganki:ajd da mi popusis
ciganka:sto
ciga:to je zdravo za zube
popusi mu ciganka i ode na ogledalo da vidi zube.kad se vratila kaze cigi:pa nema razlike
ciga:ima ima,da mi nisi popusila,sve bih ti zube izbio



ajd sad kidajte se od smeha

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Icepali smo se od smeja a sad se vrci na temu i kazi nesto mudro na ovo izlaganje koje vredi Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
Shta tu ima da se mudruje? Alooo bre...to je oralni sex ljudi...a ne kibernetika...
Kad bi se ljudi vishe prcali a manje mudrovali svet bi bio lepshe mesto za zivot...
Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2005, 23:50:16 od liquid »
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Pushangija je izhivljavanje i nista drugo.
Do sada sam upoznao samo 1 devojku koja sama kazhe ( iako je niko nije cimao ) da joj je to skroz ok. Naravno da je nisam ni pipnuo...nekako mi  dirty & bljak.
Pouka chaterkama: 
Ako zhelite da se proslavite i da vas momci salecu non-stop - popushite svom decku. On ce to expresno da  rastrubi svima koje poznaje i tako ce vam napraviti najbolji marketing. Svi ce vas  cimati i bicete na top  10 listi (bar dok se ne pojavi nova,svezhija gutachica)....ali i na  top 10
fuxa listi.
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
@svi
oralni sex je izuzetan nacin zadovoljavanja partnera ili partnerke!!!!

volim situacije kada sedim na krevetu, a moj uzdignuti k***  ljubi i oblizuje lepa devojka punijih usta, izuzetnom mekocom dodira, dok joj mazim grudi, ledja i guzove odozgo preko nje....

kako to moze da nevalja???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sve je ovo avantura!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5258
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Apple 
 Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

BIGG.jpg
(38.65 KB, 575x403)
IP sačuvana
social share

"Dobar deo svojih para potrošio sam na piće, žene i brza kola.Ostalo sam proćerdao. Džordž Best"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gornja slika pretenciozna Smile Smile Smile

ako ja volim da lizem a volim i ona voli da lize a voli u cemu je onda problem  Smile Smile Smile

ako neko od nas ne voli onda se kaze pa se to i ne radi  Smile Smile Smile

a sve ovo nije samo medju srbima svugde u civilizovanom svetu je isto   Smile Smile Smile

nesso dobra sega uvek prija Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.