Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Srbiji se ostari kod mame i tate  (Pročitano 14815 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Baš sam nedavno pričala o ovome sa prijateljicom koja ima 40 god, neudata je i živi sa roditeljima.Kaže da nea ama baš nikakav razlog da se osamostali, jer kod roditelja praktično živi kao podstanar, plaća račune, ima svoj auto, mama kuva i pegla, pošto ona radi do 18h i praktično joj je idealno.Ona se nađe roditeljima, roditelji njoj i to je to.
S druge strane, njena mlađa sestra, koja ima 28 godina je iznajmila stan sa prijateljicom, obe rade, nekako krpe kraj s krajem, ali kaže da se to svodi na puko preživljavanje pa i ona razmišlja da se vrati kod roditelja.
Muški prijatelji su uglavnom oženjeni i ne žive sa roditeljima, neki imaju svoje stanove/kuće, neki su podtanari.
Takođe imam dve prijateljice, koje su i sestre, one takođe žive sa majkom, koja je boesna pa su prinuđene da je paze i izdržavaju (30 i 35 godina).
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Sta mu ga znam, ako bih vec placao "kiriju", pre bih odabrao nezavisnost ali to sam ja, vazda nesto kontriram.

Meni je bitno da mogu da se "dovlacim" kad hocu, da idem kad hocu, da dovodim koga ja hocu, da pravim perverzije kad hocu, a sve to bez ikakvog ustrucavanja i suvisnih pitanja bilo koga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ma znam...ni meni to nije jasno.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
da pravim perverzije

наравно Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Citat
Meni je bitno da mogu da se "dovlacim" kad hocu, da idem kad hocu, da dovodim koga ja hocu, da pravim perverzije kad hocu, a sve to bez ikakvog ustrucavanja i suvisnih pitanja bilo koga
Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Svodi se na dve stvari: zelju i materijalnu beneficiju

Zelju ima vecina mladjih ljudi i svodi se na to da zele nesto svoje i zele da se osamostale od roditelja.

Materijalne beneficije su vec druga stvar. Dzaba ti sto radis ako ti od te tvoje plate ne mozes da zivis materijalno samostalno. Pod materijalno samostalno podrazumevam da placas kiriju(ako je ima), racune i da imas za neke zivotne potrebe(za hranu, za odecu, za izlazak itd.). To je dovoljno tesko i udvoje tj ako zelis da zasnivas porodicu a kamoli kada si sam.

E zbog ovoga drugog i vecina mladih ne ide sa "roditeljske sise". Naravno, postoji i procenat onih koji jednostavno ne zele(lenji su, nisu spremni za samostalan zivot itd.) ali je manji.

licno, imadoh i malo srece sa time, ali vecina ljudi oko mene se ne osamostaljuje cak i kada dodje do nekog posla. Ne zbog lenjosti koliko iz ovoga materijalnog dela.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
ko ih jebe, ako nemaju para nek idu peske  Smile

ovaj da, rekla sam vec... sta koga boli kurac ko zivi sa kim i koliko mu je godina i koji su njegovi razlozi ...

tipicna malogradjanstina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Kako koga boli ?!
Pa ljudi sami po sebi vole da se uporedjuju..kome je bolje u zivotu,kome je veci,ko vozi bolji auto,ko ima vecu platu
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Kako koga boli ?!
Pa ljudi sami po sebi vole da se uporedjuju..kome je bolje u zivotu,kome je veci,ko vozi bolji auto,ko ima vecu platu

ili ko nema platu
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Kako koga boli ?!
Pa ljudi sami po sebi vole da se uporedjuju..kome je bolje u zivotu,kome je veci,ko vozi bolji auto,ko ima vecu platu

mene recimo nista od toga ne interesuje sem mozda kome je veci  Smile  Smile

i eventualno ko je umro jer vodim uporednu listu ne bih li zakljucila da li ej istina da baksuzi duze zive ...

za sve ostalo mi puca stikla...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.