Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: REKOM - NEpristrasno ILI pristrasno piogravanje sa žrtvama ratova od 1991.2001?  (Pročitano 3843 puta)
13. Maj 2011, 16:48:46
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Nokia 2610


Коалиција за РЕКОМ окупља више од 1500 организација цивилног друштва, појединаца/ки из свих држава насталих распадом бивше СФРЈ. Међу њима су и удружења родитеља и породица несталих особа, ветерана, новинара, представника мањинских етничких заједница, организација за заштиту људских права и сл.

Коалиција за РЕКОМ предлаже да владе (или државе) оснују  РЕКОМ, независну, међудржавну Регионалну комисију за утврђивање чињеница о свим жртвама ратних злочина и других тешких кршења људских права почињених на територији бивше СФРЈ у периоду од 1991.-2001.

DA li jedna ovakva organizacija i inicijativa može biti nepristrasna s obzirom da je osnivaju NVO organizacije i liderke kao Nataša Kandić i ostale NVO sličnih idejaa u ostalim republikama bivše SFRJ a da se pri tom zaobilazi svnična agencija za potragu za nestalim u ratnim sukobima i s obzirom da su dobili iz inostranstva "!pomoć" od 3.6 miliona evra a da toliko treba da da i republika Srbija iz budžeta a za ostale republike nisam našao validne podatke ????????????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ma svakom pametnom čoveku je jasno o čemu se tu radi čim čuje ko je osniva Smile Samo je problem što mi možemo malo toga da uradimo povodom toga...

U normalnoj zemlji, pomenutu spodobu bi odavno pojeo mrak zbog njenog izdajničkog delovanja. Samo je različit metod: u Rusiji bi dobila metak, u Turskoj kolac, u Kini električnu stolicu, a u Americi utaju poreza - ćorku - sanduk. Samo kod nas takva spodoba može da uništava zemlju u kojoj je, da pomaže šiptarskim zločincima nekažnjeno i da satanizuje sopstveni narod. Milioni su tu u pitanju - ajd što su dobili milione iz inostranstva, ali što će dobiti milione od Srbije, da bi opet pljuvali tu istu Srbiju, Srbe proglašavali za zločince i krvnike... e to je tragično Smile Kao što rekoh, kada bi se propitalo poslovanje NVO u Srbiji, većina bi zaglavila ćorku na duže vreme - i to čisto sa finansijske strane, bez ikakvog uplitanja politike i odgovornosti prema sopstvenoj zemlji. Za ostalo, bolje da ne pričamo...
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Nokia 2610
RTS  nas bombarduje kampanjom za milion potpisa za REKOM a u emisjiji DA mozda NE -Olivere Kovacevic-proslog petka  ni sami osnivaci nisu mogli da dokazu nepristrasnost, samostalnost REKOM-a i  ostale biiiiiiiitneeeee detalje.
A tek izjave Natase KAndic nakon toga.....opet cemo placati za neke utvare  koje se bore protiv Srbije a zrtve su im na poslednjem mestu.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ma taj RTS je tuga Božja... pretplatu sam prestao da plaćam iz principa... Javna kuća evropske Srbije Smile Pa nije ni čudno što se i oni uhvatili sa ološem - prosto neverovatno da tolerišemo takve spodobe u Srbiji...
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Da stavimo po strani lik i delo Natase Kandic i posmatramo je kao osobu X  Smile za koju i ne znamo ko je i sta je....i sad meni i dalje nije jasno kako osoba x koja je pravosnazno osudjena da je lazno optuzila (znaci lagala) i pakovala ratni zlocin osobi y (Nikolic - babe u Hrvatskoj  Smile ), moze da bude u bilo kakvoj komisiji za utvrdjivanje bilo kakve istine...a narocito utvrdjivanje istine vezane za dogadjaje za koje je pravosnazno osudjena da je lagala, konstruisala i izmislila  Smile

I jel ce stvarno da dobije pare od drzave?  Smile  Smile  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 2610
Da stavimo po strani lik i delo Natase Kandic i posmatramo je kao osobu X  Smile za koju i ne znamo ko je i sta je....i sad meni i dalje nije jasno kako osoba x koja je pravosnazno osudjena da je lazno optuzila (znaci lagala) i pakovala ratni zlocin osobi y (Nikolic - babe u Hrvatskoj  Smile ), moze da bude u bilo kakvoj komisiji za utvrdjivanje bilo kakve istine...a narocito utvrdjivanje istine vezane za dogadjaje za koje je pravosnazno osudjena da je lagala, konstruisala i izmislila  Smile

I jel ce stvarno da dobije pare od drzave?  Smile  Smile  Smile



3.6 milona evra su dobili u pripremnoj fazi-sta je to znacilo ne znam.
Budzet im je jos toliki-pola daje Srbija (mislio sam na REKOM iz Srbije).
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung XYZ1004
 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Pa dobro, barem je skupa. Odavno nisam čuo da je neka kurava zaradila toliko Smile Smile  Smile

Sve je to lepo bilo na divljem zapadu...
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 2610
U Srfbiji je gore no nza divljem zapadu. Oni su  sa punim pravom istrebili Indijance i nikom nista-rezervati dosta Indijancima.

Mi smo genocidni-kazi Kandicka i ostala NVO govna i zato su debelo placene sa tog istog divljeg zapada ali ih  i MI placamo-da pljuju po nama.

Bem ti zemlju kada dozvoljava tako nesto-zato ce REKOM i opstati.....
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.