Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li cete preneti svoj broj kod nekog drugog operatera?

Glasanje završeno: 08. Jun 2011, 23:23:46

Da, na MT:S
0%  (0)
Da, na Telenor
41.2%  (7)
Da, na Vip
17.6%  (3)
Ne
41.2%  (7)
Ukupno glasova: 17
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prenosivost mobilnih brojeva od 1. jula  (Pročitano 11299 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Telenor je Telenor....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
Ovaj deo nisam bas razumeo.  Smile

Pa mislio sam na to da li je promena broja smartova trajna, ali ipak nije. Dakle, promocija je u pitanju. A sa 550 smatova za 1450 dinara, totalni shit.

Dakle, ipak je romocija, onda znači ipakda je, gledano sa tačke redovne ponude, i sa tačke redovnih paketa, telenor ipak bolji od MTSa i VIPa. Da li bi uzeo taj paket da nije duplirano?

Citat
Telenor je Telenor....

U pozitivnom ii negativnom smislu?

Kada bi Telenor sada zviznuo neku akciju povećanih minuta, ili popusta, ne znam dali bi ostali imali neke šanse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Kod mene prilično loša iskustva sa telenorom, tj. verovatno ih ne bi više koristio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
Kod mene prilično loša iskustva sa telenorom, tj. verovatno ih ne bi više koristio.

....kod mene isto.
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
MSIE7.0
mob
Nokia Lumia 920
Mislim da niste razumeli u vezi  akcije vipa, do 15. ko potpise ugovor 24 meseca placace pretplatu nesto vise od 1100 din. fixno! Sve vreme trajanja ugovora... I sa 1100 smartova do kraja ugovora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC One
Citat
Ovaj deo nisam bas razumeo.  Smile

Pa mislio sam na to da li je promena broja smartova trajna, ali ipak nije. Dakle, promocija je u pitanju. A sa 550 smatova za 1450 dinara, totalni shit.

Dakle, ipak je romocija, onda znači ipakda je, gledano sa tačke redovne ponude, i sa tačke redovnih paketa, telenor ipak bolji od MTSa i VIPa. Da li bi uzeo taj paket da nije duplirano?

Mislis da li daju taj paket za te pare kao regularnu ponudu? Naravno da ne, naglasio sam par puta da je promocija u pitanju.

Mada, ne vidim kako to ista menja. Promocija vazi sve vreme trajanja ugovorne obaveze, znaci 2 godine. Malo li je? Valjda se ugovor i potpisuje i operater menja bas zbog ponude koja je u tom trenutku najbolja. Sta me kosta da posle 2 godine opet nadjem najbolju ponudu koja meni odgovara i ako to nije kod VIP-a, prenesem broj kod drugog operatera?

Stvarno ne razumem kako si ovo video kao neki nedostatak.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Pa zato što recimo ako nekome u oktobru ističe ugovorna obaveza kod nekog drugog operatera, neće moći da uzme za te pare 1100 smartova.

Ne samo ovo, mene i inače nerviraju promocije Smiley Smiley Smiley

Pazi ovo:  Smile Smile Smile

http://www.njuz.net/gradani-konacno-mogu-da-predu-kod-drugog-podjednako-nepovoljnog-operatera-bez-menjanja-broja/#ixzz1RjTaof3O

Citat
BEOGRAD, 2. jul 2011, (Njuz) – Od prvog jula građani mogu da, bez menjanja svog broja mobilnog telefona, pređu kod drugog operatera mobilne telefonije koji je podjednako nepovoljan kao i prethodni.

Iako praksa prelaska na druge, podjednako skupe operatere sa zadržavanjem broja odavno postoji u mnogim zemljama, potrošači u Srbiji su tek juče dobili mogućnost da to urade.

- Do sada sam plaćao ogromne račune i imao mnogo problema u romingu kod MTS-a. Sada jedva čekam da promenim operatera bez menjanja broja i da ponovo imam te iste probleme i ogromne račune – kaže Blažo Jovanović iz Milanovca, jedan od hiljada pretplatnika koji su već podneli zahtev za prelazak na drugu telekomunikacionu kompaniju koja nudi potpuno iste usluge po identičnim cenama.

Neki korisnici su se odlučili na promenu operatera prvenstveno zbog Internet paketa.

- Na Vipu imam očajne uslove što se surfovanja tiče, deru me kao konja, međutim nikada do sada nisam mogao da pređem na drugog, isto tako bezveznog operatera a da ne promenim broj. Sada to konačno mogu da uradim, i već sam podneo zahtev za prenos broja. Znam da ću plaćati istu sumu, ako ne i još više kod mog budućeg operatera ali barem neću morati da menjam broj i da ponovo svim prijateljima, poznanicima i savremenicima šaljem svoj novi broj – kaže budući nezadovoljni pretplatnik Telenora Milan Kosanović iz Užica.

U mini-anketi koju je sproveo Njuz, saznali smo da će se većina korisnika mobilne telefonije, iako znaju da ih i kod drugih operatera očekuju podjednako nepovoljni uslovi, ipak odlučiti za promenu. Tako će većina korisnika Vipa preći na MTS, korisnici MTS će preći na Telenor, dok će ljudi koji koriste usluge ovog opereratera preći na Vip. Anketa je pokazala da će kroz mesec dana većina građana ponovo promeniti mrežu i preći na onog trećeg operatera, čije usluge do tada nisu koristili.

Anketa je takođe pokazala da petina građana planira da pređe na fiksnu telefoniju, za koju kažu da je znatno povoljnija i da joj je jedina mana ta što gube mogućnost da telefoniraju odakle god žele, dok svaki deseti korisnik mobilne telefonije planira da pređe na pejdžer jer smatra da je „super što uvek možeš da se vadiš da nisi bio pri telefonu ako nekog želiš da izbegneš“.

Viktor Marković

Read more: http://www.njuz.net/gradani-konacno-mogu-da-predu-kod-drugog-podjednako-nepovoljnog-operatera-bez-menjanja-broja/#ixzz1RjVfRXiA

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Wildfire
Je li ko cuo da MTS sprzi broj kad dobije zahtev od RATELA da neko hoce da ih napusti i prave se ludi kao da taj broj nije postojao...Sad mi javila devojka da je otisla u Telenor i da su joj rekli da jos malo saceka kako bi sredili to sa MTS jer su se ljudi poceli da zalje da im se gasi broj po podnosenju zahteva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Sony xperia
Ako MTS to radi, onda stvarno ....

Telenor, nikad' pa ni tad'.

Sta je problem ako je promocija ? Pa normalno da su promocije za privlacenje novih korisnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Pa zato što su pederi, blago rečeno.

Na tim promocijama imaju ponekad stvarno ekstra ponude, kao npr MTS sada sa 50 posto popusta, i može i na 12 meseci, eto, VIP sa dupliranim smartovima + 25 posto popust, znači, isplati im se i tako da rade, i to im je OK, ali tga nema u redovnoj ponudi.

Ono, npr. kokakole, flaša 2 litra je po prodavnicama je 105-110 dinara. Na paket od 2, PROMOTIVNE, 172 dinara, tj. flaša je 86 dinara. Od 86 do 110 je, procentualno, OGROMNA razlika. Skoro 30 posto. A pazi, nije uslov da kupiš 20 komada, nego samo 2 ...
Znači, imaju zaradu enormnu, a tek na promociji je u stvari realna vrednost i stanje.

I naravno, na taj način, i trgovci ne mogu da odole, nego rasparuju i prodaju na komad, po 110 i stiću ekstraprofit, i krajnji kupac opet nema neku korist, osim ako ne nadje poštenog trgovca, što je malo .....

Pa one "akcije" plati 2 dobiješ 3, u stvari eto, i to je razlika nekih 33 posto, a veruj mi, tu treću nisu poklonili, i i na njoj su zaradili, samo manje, relano.

Zato i kod ovih, i VIP i MTS imaju zaradu i sa 50 poposta, ali zašto bi, kada mogu da deru. Nema ovde nikoga ko može da ih natera da daju normalne uslove. Ne samo njih, sve ....

Gume za auto, kupiš 3 dobiješ 4. džabe.

Ulje, motono, obično su preko leta akcije, 4+1 ili 3+1 ....

Sve su to, procentualno, ogromne razlike.

No dobro ... otišao sam u off.

Meni juče popodne oko 16,00 konačno uključili broj, doduše, još ne mogu da proverim stanje.

Ni sada, od jutros. Zvao sam korisnički, kažu još nisu sve funkcije prenesene. Šta god to značilo.

Testirao sam, kada zovem sebe sa VIPa ili Telenora, ništa, samo zvoni, kada zovem sa MTS kartice, uključi se prvo upozorenje da je broj preseljen u telenor mrežu. Dobro je to, oni koji nisu MTS i nema potrebe da slušaju obaveštenje, njima isto.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.