Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:45:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smokva u Jevanjdjelju  (Pročitano 29303 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
Tako je, a najednostavnje objašnjenje za Isusa je da je bio trećerazredni madjioničar sa kompleksom više vrednosti.
@Predragon zar ti zaista tako mislis?
Kroz istoriju je bilo sasvim dovoljno svetih ljudi koji su svedocili Isusovu pravednost i postojanje.
Sa druge strane i najveci kriticari Hriscanstva ,neosporavaju pojavu Svetoga Duha.
Da...i da me pristojnost prema madjioničarima ne obavezuje, mogao bih da ti opišem kako je izveo svaki trik.

To što je neko verovao da je Isus dobar i pošten ne primorava tebe da nakon uvida i analize njegovih akcija prihvatiš taj stav.

    malo sam bio skrt pa si me lose razumeo. vrlo dobro znam za to sto tvrdis sta jos treba da se ispuni. u kontekstu tvog priloga sam rekao da se na njemu ispunilo svako prorostvo po pitanju njegovog dolaska na svet. to je bio odgovor po meri na tvoj prethodni zakljucak. veru ne moras meriti sumnjom a mozes,to je tvoj izbor,ali vera je ravna svim ispunjenim prorostvima na Hristu tako da svaka eliminacija je bizarna.
   smesna je tvrdnja da sila svetoga Duha je za tebe neki trik.sto ga ti ne proizvedes.da se izjednacis sa jambrijem koji je kao vracx egipta bacao stap i proizvodio ih pred mojsijevim originalom u zmije takodje. ali vecina zna kako je to zavrsilo.















IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0
rekao da se na njemu ispunilo svako prorostvo po pitanju njegovog dolaska na svet.
Neće biti...ma kako pokušao to da nategneš, svaki Jevrejin će ti objasniti šta Isus nije ispunio.
Za početak...nije bio pravi naslednik kuće Davidove.
Moraš da se edukuješ po ovim pitanjima, a ne samo slepo da veruješ.
Sve dok neko ne ispuni svaku odredbu ne smatra se Mesijom. Isus je neuspeli Mesija.


smesna je tvrdnja da sila svetoga Duha je za tebe neki trik.sto ga ti ne proizvedes.da se izjednacis sa jambrijem koji je kao vracx egipta bacao stap i proizvodio ih pred mojsijevim originalom u zmije takodje. ali vecina zna kako je to zavrsilo.
To se tako završilo kad čitaš propagandni pamflet zvan Biblija.
Što se tiče Isusa, svaki njegov trik mogu da ti ponovim ja ili bilo koji madjioničar, a i ovo sa zmijama nije neizvodljivo uz pravu vrstu zmije.
Zapitaj se zašto su "čuda" Mojsijeva veća i spektakularnija od Isusovih, koji je navodno bog.
Najveći Isusov trik jeste  da je ubedio publiku poput tebe da nije madjioničar nego čudotvorac, a takvih smo se nagledali kroz istoriju...od Isusa do Sai Babe.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2012, 20:47:32 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
rekao da se na njemu ispunilo svako prorostvo po pitanju njegovog dolaska na svet.
Neće biti...ma kako pokušao to da nategneš, svaki Jevrejin će ti objasniti šta Isus nije ispunio.
Za početak...nije bio pravi naslednik kuće Davidove.
Moraš da se edukuješ po ovim pitanjima, a ne samo slepo da veruješ.
Sve dok neko ne ispuni svaku odredbu ne smatra se Mesijom. Isus je neuspeli Mesija.


smesna je tvrdnja da sila svetoga Duha je za tebe neki trik.sto ga ti ne proizvedes.da se izjednacis sa jambrijem koji je kao vracx egipta bacao stap i proizvodio ih pred mojsijevim originalom u zmije takodje. ali vecina zna kako je to zavrsilo.
To se tako završilo kad čitaš propagandni pamflet zvan Biblija.
Što se tiče Isusa, svaki njegov trik mogu da ti ponovim ja ili bilo koji madjioničar, a i ovo sa zmijama nije neizvodljivo uz pravu vrstu zmije.
Zapitaj se zašto su "čuda" Mojsijeva veća i spektakularnija od Isusovih, koji je navodno bog.
Najveći Isusov trik jeste  da je ubedio publiku poput tebe da nije madjioničar nego čudotvorac, a takvih smo se nagledali kroz istoriju...od Isusa do Sai Babe.

   jevrejina da pitam da li je Isus bio pravi naslednik davidove loze? pa oni su tu i promasili jer nisu pazili na Pisma. zato su ga i odbacili. nema prorostva koje Isus nije ispunio. to su smesne tvrdnje.
    nije lose pogledati materijal  direktora prirodnjackog centra u bg miroljuba petrovica.skoro sam to video.a citao sam juce tek  od rusa ivana panina Biblija i matematika.Biblija je pisana tako da to ljudski um ne moze izvesti bez uticaja Bozjeg.matematicki upakovano da se ne moze ni levo ni desno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1

   jevrejina da pitam da li je Isus bio pravi naslednik davidove loze? pa oni su tu i promasili jer nisu pazili na Pisma. zato su ga i odbacili. nema prorostva koje Isus nije ispunio. to su smesne tvrdnje.

Trebalo bi da pitaš a ne da odbacuješ u startu tu mogućnost, naučićeš nešto.
Ja ti rekoh šta nije ispunio.

nije lose pogledati materijal  direktora prirodnjackog centra u bg miroljuba petrovica.
Pogledao...svaki njegov zaključak je lako oboriv i pogrešan. Vas dvojica biste se super slagali.
Na svom forumu, kada ga pritisneš dokazima, M P obriše tvoje postove i nastavi po starom.


.a citao sam juce tek  od rusa ivana panina Biblija i matematika.Biblija je pisana tako da to ljudski um ne moze izvesti bez uticaja Bozjeg.matematicki upakovano da se ne moze ni levo ni desno.
I ''Biblija i matematika'' je davno pokazana kao konstrukcija...nisi morao da se zamaraš čitanjem.
Ivan Panin je prepravljao Bibliju, a takve pojave se nalaze i u drugim tekstovima.
« Poslednja izmena: 13. Feb 2012, 11:19:51 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0

   jevrejina da pitam da li je Isus bio pravi naslednik davidove loze? pa oni su tu i promasili jer nisu pazili na Pisma. zato su ga i odbacili. nema prorostva koje Isus nije ispunio. to su smesne tvrdnje.

Trebalo bi da pitaš a ne da odbacuješ u startu tu mogućnost, naučićeš nešto.
Ja ti rekoh šta nije ispunio.

nije lose pogledati materijal  direktora prirodnjackog centra u bg miroljuba petrovica.
Pogledao...svaki njegov zaključak je lako oboriv i pogrešan. Vas dvojica biste se super slagali.
Na svom forumu, kada ga pritisneš dokazima, M P obriše tvoje postove i nastavi po starom.


.a citao sam juce tek  od rusa ivana panina Biblija i matematika.Biblija je pisana tako da to ljudski um ne moze izvesti bez uticaja Bozjeg.matematicki upakovano da se ne moze ni levo ni desno.
I ''Biblija i matematika'' je davno pokazana kao konstrukcija...nisi morao da se zamaraš čitanjem.
Ivan Panin je prepravljao Bibliju, a takve pojave se nalaze i u drugim tekstovima.
                             ja ipak mislim da su ovi ljudi za pogledati i procitati. svak neka uzme kako misli.nije lose sve ispitati,no lepo je receno,da mrtvi ustaju neki nece verovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
ja ipak mislim da su ovi ljudi za pogledati i procitati. svak neka uzme kako misli.nije lose sve ispitati,no lepo je receno,da mrtvi ustaju neki nece verovati.
A ljudi poput Hrišćana će tvrditi da veruju uprkos tome što znaju da je nešto laž.
« Poslednja izmena: 14. Feb 2012, 07:56:30 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
ja ipak mislim da su ovi ljudi za pogledati i procitati. svak neka uzme kako misli.nije lose sve ispitati,no lepo je receno,da mrtvi ustaju neki nece verovati.
A ljudi poput Hrišćana će tvrditi da veruju uprkos tome što znaju da je nešto laž.
ja se ne oslanjam na ljude najpre vec na Boga i Rec. ali kazao sam da i panin je bio covek koji je nesto ispitivao. i da treba to proveriti ali ti isto takom merom samo kazes laz a nema dokaza. ili to sto taj covek govori u seriji predavanja nesto malo sam cuo ,miroljub petrovic da je sve laz,pa gde ti je dokaz za to? znaci ostaje da samo darvina drzimo da nije laz.i slicne. pa taki sumnjam , ni sami nisu verovali u to. to su logicke teorije,ali se tu logicnost  rehabilituje u vrhovnog generala i ako ima jedva cin desetara mozda. govorio sam o smislu male i velike logike. sto bi smo uzeli malu logiku o Tvorcu koji je sazdao majstora a majstor stolicu sacinio,kad mozemo ici velikom logikom srtolica sacini sama sebe,pa sacini ista majstora da potpise nju samu a onda dalje majstor stvara stolice dalje i sam! velika logika puna smisla samo zato sto mi prisivamo epalete koje mi volimo sa cina desetara u vrh generala.samo sto se ja ne regrutujem u tu vojsku paklene smrti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Otvori temu o Ivanu Paninu i/ili o tvrdnjama Miroljuba Petrovića, pa će ti se sve objasniti...ako već nemaš želju da sam malo istražuješ.

I pusti malu i veliku logiku, tako nešto ne postoji osim u tvojim pokušajima odbrane postojanja Tvorca.(što i nije tema)

A što se tiče majstora:
Na svetu ne postoji samo jedan majstor koji pravi stolice.
Stolice nisu jedini proizvod.
Majstor obradjuje drvo koje drvoseča poseče.
Stolar koristi alat koji napravi kovač...

Tako da si, moj sagovorniče, dao dobar primer u korist mnogoboštva. Svaka ti čast - videću te na aerodromu kako pevaš Hare Krišna.

Elem, ima li još pitanja o glupim hrišćanskim parabolama?
« Poslednja izmena: 15. Feb 2012, 13:12:11 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Otvori temu o Ivanu Paninu i/ili o tvrdnjama Miroljuba Petrovića, pa će ti se sve objasniti...ako već nemaš želju da sam malo istražuješ.

I pusti malu i veliku logiku, tako nešto ne postoji osim u tvojim pokušajima odbrane postojanja Tvorca.(što i nije tema)

A što se tiče majstora:
Na svetu ne postoji samo jedan majstor koji pravi stolice.
Stolice nisu jedini proizvod.
Majstor obradjuje drvo koje drvoseča poseče.
Stolar koristi alat koji napravi kovač...

Tako da si, moj sagovorniče, dao dobar primer u korist mnogoboštva. Svaka ti čast - videću te na aerodromu kako pevaš Hare Krišna.

Elem, ima li još pitanja o glupim hrišćanskim parabolama?

dobro si podsetio,ima do stolice jos proizvoda,koliko tu tek treba povecati moc "velike logike" ima jedna  sestra te velike mocne logike laz koja dodaje sebi  pretpostavki kao teska matematika nule.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
dobro si podsetio,ima do stolice jos proizvoda,koliko tu tek treba povecati moc "velike logike" ima jedna  sestra te velike mocne logike laz koja dodaje sebi  pretpostavki kao teska matematika nule.

A ta laž se zove Hrišćanstvo i verovanje u njega je jednako nuli...čist gubitak.
« Poslednja izmena: 16. Feb 2012, 19:53:05 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:45:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.