Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:51:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sa druge strane zice  (Pročitano 6654 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
nezanimljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 290
Zastava Beograd
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
Pa ne vidim zasto bi danas kompjuter bio rezervisan samo za "lose" ribe. Ne pada vam na pamet da ima mladih, lepih, pametnih... Pa nisu ni sve takve samo sponzoruse - mada nemam nista protiv ni njih (kad ima ko hoce da da pare - sve to stvar trzista). Ovde kako mi se cini vlada stav da su dobre ribe po pravilu i glupe. Uostalom one su te koje odlucuju da li ce da nam daju ili ne (zbog price, para, ljubavi, samo seksa, nije bitno uopste)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


uvjek moze biti gore

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 115
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
SonyEricsson t300
ZAGREB - Seksualno dopisivanje s muškarcima iz Švicarske i Njemaèke putem kompjutorskog programa za SMS chat èest je naèin zarade zagrebaèkih studenata, koji tako mjeseèno zaraðuju, za hrvatske prilike, jako dobar džeparac.
Toèan broj studenata koji su na ovaj naèin odluèili popraviti financijsku situaciju teško je procijeniti, no prema rijeèima naših sugovornika, ima ih nekoliko stotina. Jedini je preduvjet dobro poznavanje njemaèkog ili francuskog jezika, te kompjutorska pismenost.


“Chat animator za zemlje njemaèkog govornog podruèja - Dinamièan, uredski posao s fleksibilnim radnim vremenom, za mlade osobe koje žele usavršiti znanje njemaèkog jezika” oglas je koji, indirektno, mladim osobama i studentima nudi zaposlenje na sex chatu švicarske tvrtke. Nekoliko naših sugovornika, koji se nisu željeli predstaviti imenom i prezimenom zbog prirode posla koji rade ili su radili, otkrilo nam je tajnu brojnih reklama koje se u kasnim noænim satima vrte na njemaèkim i švicarskim televizijskim programima. Muškarci, gledajuæi zanosne mlade djevojke koje ih pozivaju da im pošalju SMS poruku na broj ispisan na ekranu, vjerojatno i ne slute da im umjesto njih na poruke odgovaraju studenti i studentice istovremeno zainteresirano prateæi, primjerice, prijenos neke utakmice ili film.

Bonus za nove suradnike
Trenutno se nekoliko stotina studenata bavi ovim poslom, tvrdi B., mladiæ koji se i sam bavi SMS chatom. Objašnjava da tvrtka dodjeljuje bonus od 1000 kuna zaposleniku koji dovede nekog novog. Zbog toga je on potražio potencijalne suradnike meðu studentima Filozofskog fakulteta koji dobro govore njemaèki i francuski.

- Zaprepastio sam se kada se ispostavilo da ih se velik broj veæ time bavi, osim naravno onih kojima je to moralno neprihvatljivo. Zarada je odlièna, ali èovjek može ‘poluditi’ ako se previše uživi, zato treba pisati šablonski i ne razmišljati puno o perverzijama o kojima pišeš - govori B. i naglašava kako sreæom nije dopušteno dopisivanje s onima koji traže našto ilegalno, znaèi nema pedofilije, incesta, sodomije i slièno.

- U jednom trenutku na monitoru imam otvorenih nekoliko ženskih profila, vidim kome je poslana poruka i onda odgovaram na nju u skladu s opisom djevojke - objašnjava B. princip posla koji obavlja kod kuæe najèešæe u kasnim noænim satima. Naš drugi sugovornik, N., prestao se baviti SMS chatom kada je završio fakultet i našao stalni posao.

- Radio sam ovaj posao nekoliko mjeseci i stvarno sam dobro zaraðivao. Mogao sam raditi kada i koliko mi odgovara, pa sam u poèetku radio samo vikendom. Kada mi je trebalo više novca, radio bih svaki dan i zaraðivao sedam, osam tisuæa kuna, što je za jednog studenta stvarno puno - prièa N. Objašnjava da se na njemaèkim i švicarskim televizijama vrte reklame koje nude nekoliko opcija: telefonski razgovor, kompjutorski chat ili SMS chat. On se bavio SMS chatom. Njegovi su sugovornici trošili izmeðu tri i pet eura na jednu poruku, misleæi primjerice da se dopisuju sa seksualno slobodoumnom bujnom djevojkom. Osim individualnih profila, dakle predstavljanja kao odreðena ženska osoba, postoje i grupni. To su popularno zvane sobe u kojima se nalaze osobe sliènih sklonosti.

Važno je odugovlaèiti

- Politika je bila jednostavna. Nismo se smjeli nalaziti ni s kim, što su uvijek svi tražili. U isto vrijeme morali smo održavati i odugovlaèiti dopisivanje što je više moguæe. S vremenom to nije problem, napraviš si bazu od nekoliko stotina poruka i sve vrijeme zapravo vrtiš iste - objašnjava N. Najbolje od svega, nastavlja, bilo je to što je plaæa uvijek bila redovita, nikada nije kasnila ni dana i bila je dvostruko veæa od onoga što su zaraðivali negovi prijatelji na puno težim poslovima. U poèetku, otkriva nam naš sugovornik, tridesetak je ljudi radilo na kompjutorima u prostorijama tvrtke, a kasnije je uvedena moguænost dopisivanja s vlastitog kompjutora kod kuæe pa se broj studenata naglo poveæao. Istovremeno je tvrtka poèela nagraðivati dovoðenje novih zaposlenika, a i meðu studentima se proširio glas o moguænosti dobre zarade.

Piše: Lana Mindoljeviæ (Jutarnji list)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54u1
samo sam hteo da kazem da je sve moguce.ko je siguran sto posto . net je pun fake curaaa  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:51:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.