Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako to rade sposobni narodi?  (Pročitano 4640 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Peščanik neko koristi kao izvor informacija ?!? To su kao neki novinari ?!? Posle svih gluposti koje su oni objavili, u normalnoj i uređenoj zemlji bi odavno robijali po više osnova... ali mi to nažalost nismo  Smile  Sramota Smile

A ti burazeru, kad si toliko oduševljen auto-putem, idi ti lepo u Albaniju, pa živi tamo. I ne vraćaj se Smile Samo je pitanje da li ćeš da pređeš 20 ili 120 km pre nego te neko gepekuje  Smile

E, a sad lepo malo o našim čuvenim novinarima, pogotovo o nepismenim balvanima koji pišu za taj nazovi medij:

Citat:
Citat
1)uspeli su da za svega nekoliko godina povežu granicu sa Kosovom (kod Prizrena) sa najvećom lukom u Albaniji – Drač i glavnim gradom Albanije Tiranom.

2)Ukoliko se odvezete do Tirane, videćete još jedan isto tako neverovatan prizor, a to su desetine automobila sa beogradskim, niškim i vranjskim tablicama. Ovaj autoput trenutno predstavlja i najlogičniju putanju u regionu do crnogorske obale, do koje se iz Prizrena stiže za četiri sata.

Mapa:


Ajde sad neka mi neko, nekom magijom objasni, kakve veze ima autoput Prizren - Tirana - Drač sa odlaskom na crnogorsko primorje. I kako je vajni novinar uspeo da vidi gomile srpskih tablica u Tirani, kako su krenule na crnogorsku obalu? Da ne zaobilaze valjda, šta li? Da li je učio geografiju, zna li da pogleda na kartu, gde je Drač, a gde crnogorsko primorje? A baja je video BG tablice u Tirani, na novom autoputu, kako idu na more u Crnu Goru ?!? To bre govedo nepismeno, treba ga poslati u Albaniju, barem geografiju da nauči, govedo jedno  Smile Smile Smile Smile
 
Lično iskustvo: od Prizrena do Skadra ima manje od 100 km. Od Prizrena do Ulcinja se stiže za manje od dva sata. Tako je bilo i pre 20 godina, autoput (pogotovo onaj koji ne ide tuda) sa tim nema veze  Smile

I za kraj, pre nego ti, ili bilo koji jebeni, polupismeni novinar počnete da lupate: jeste bili vi nekad u Albaniji? Jeste videli kako je tamo? Pošto ja jesam... i odlično znam kako izgleda... i kako danas izgleda - i Priština, i Prizren, i Tirana.


Njuz.net ima više istinitih tekstova od peščanika. To je jedno običan manipulatorski i kriminalni sajt, sa vrlo mutnim namerama. A uz to, tekstove pišu ljudi koji nemaju osnovna znanja iz geografije, gramatike, istorije, fizike itd... Bruka i sramota za novinarsku profesiju - kao i većina novinara danas  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Citat
I za kraj, pre nego ti, ili bilo koji jebeni, polupismeni novinar počnete da lupate: jeste bili vi nekad u Albaniji? Jeste videli kako je tamo? Pošto ja jesam... i odlično znam kako izgleda... i kako danas izgleda - i Priština, i Prizren, i Tirana.
A uz to, tekstove pišu ljudi koji nemaju osnovna znanja iz geografije, gramatike, istorije, fizike itd...
A zasto bi placali nekog strucnog da pise narucene i lazne tekstove?  Smile Ovako, olos prima platu, moze da prica kako je novinar(mozda nije ni svestan kakve gluposti pise), ne postavlja pitanja ...
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Citat
I za kraj, pre nego ti, ili bilo koji jebeni, polupismeni novinar počnete da lupate: jeste bili vi nekad u Albaniji? Jeste videli kako je tamo? Pošto ja jesam... i odlično znam kako izgleda... i kako danas izgleda - i Priština, i Prizren, i Tirana.
A uz to, tekstove pišu ljudi koji nemaju osnovna znanja iz geografije, gramatike, istorije, fizike itd...
A zasto bi placali nekog strucnog da pise narucene i lazne tekstove?  Smile Ovako, olos prima platu, moze da prica kako je novinar(mozda nije ni svestan kakve gluposti pise), ne postavlja pitanja ...

Ma gde svestan, vidiš da ni na geografsku kartu ne ume da pogleda, a kamoli nešto više...  Daj Bože da zna sva slova  Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Ljudi, mi i ovakvi smo 25-35 godina ispred Albanije, tako da zamlacivanja bez ovakvim stvarima, ovo moze samo zapoceti covek koji mrzi svoju zemlju.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ljudi, mi i ovakvi smo 25-35 godina ispred Albanije, tako da zamlacivanja bez ovakvim stvarima, ovo moze samo zapoceti covek koji mrzi svoju zemlju.

a uz to je i peder  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Nokia ispo iz modu
Дегенерик.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Дегенерик.

DegeneriCI.

I autor teksta,i trolcina sto ga postuje ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Tema je apsolutno nebulozna.


[Locked]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.