Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:32:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase i nase cenjene musterije!  (Pročitano 14368 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.

Opet...govorimo o instalaciji sistema na ispravan racunar, nemoj da pocinjes sa pricom da li je ispravan hard, da li ima bad sector-a...
To su popravke i kao takve imaju svoj cenovnik.


Druze, ja nikad, nikad, NIKAD nisam imao "cistu" reinstalaciju ni jednog Windowsa Smiley
Ako je racunar u hardverskom aspektu sve OK - onda dete samo odradi reinstal tj. ja se tada NE zovem.
Ali ako negde "zapne" - e tada me zovu... I ovo govorim sasvim ozbiljno!




Mene je zainteresovalo to sto si ti coveka, kada si procenio da je "balvan" jednostavno negde u svom mozgu zaveo kao nebitnog i krenuo sa tom pricom cena instalacije varira i moze da bude od 20-30 maraka, pa kad resi videces kako ces mu naplatiti.


Ne, gresis. Ja ga NISAM zaveo kao nebitnog. Bio sam spreman da mu odgovorim intervencijom (bilo da mu dodjem na adresu ili da donese racunar). ON je taj koji je MENE zaveo kao verovatno neprofesionalnog jer nemam "fiksnu tarifu" (!?!) i nikad ponovo nije nazvao!
Opet - IMAM fiksnu tarifu, samo mi je cilj da sagovornika NE drzim dugo na vezi (jer mi oni i to "gledaju"!)




Ako cemo da pricamo o hostinzima, mozemo danima, Svaki hosting paket ima svoju preciznu cenu, i tacno se zna sa se podrazumeva sa svakim paketom.
Od hardverskih do softverskih ogranicenja.
Od prostora na disku do protoka...
Od broja domena, poddomena, parkirnih domena i servisa i aplikacija koji su ukljuceni u njega i podrska...

O aplikacijama takodje... O prilagodjavanju neke aplikacije tvojim potrebama...


Koliko bi bilo potrebno (izrazeno u sekundama) da ovo NEUKOJ musteriji objasnis putem telefonske veze (da on zove tebe)?
Posle koje sekunde razgovora bi postao dosadan i neatraktivan musteriji?
Opet - mozda ja gresim...
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 22:29:34 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
Razumem i prihvatam pricu o tome da ti nije dosao ispravan racunar na instalaciju, ali na pitanje koliko je instalacija sistema, odgovori ono sto je pitano.

Dijagnostiku takodje ne naplacujem, mada tek posle par sati cackanja znas sta je sjebano u racunaru...
Ne daj boze da ti donesu laptop... Par sati rasklapanja, ciscenja i sklapanja...i onda ti musterija kaze da nece da popravlja, posto mu je, recimo, crkla grafika...

I sve ovo gore navedeno nije instalacija sistema...

Covek je pitao jednosavno pitanje... Koliko je instalacija sistema, na sta si ti veoma neprofesionalno poceo da vrdas sa cenom...


Sto se tice ljudi kojima je potreban hosting ili neka aplikacija, neka usluga...Njemu treba i on je osudjen da slusa cene i uslove, li da procita na vise strana.
Njegovo je da resi sta mu je bitno i da spram toga ode kod jednog ili drugog provajdera ili programera...

U svakom slucaju zaista ti zelim srecu u poslovanju i da imas sto manje "balvana" i sto vise onijh na tvom intelektualnom minimumu za kupca.  Smile

Ovo mislim od srca i nema traga sarkazmu. Smile

IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
SonyEricsson K750 on Linux
svaki topic sa blumom je jednostavno epic


IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
svaki topic sa blumom je jednostavno epic



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

yes.jpg
(25.36 KB, 340x340)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Jedan moj poznanik pre 15-tak dana rezao brusilicom neku ogradu kraj Drine. I sta je njemu bilo ja stvarno nemam pojma, u glavnom on je sebi ispod lakta do pola ruku prerezao!!!
Odmah je odnesen u bolnicu, hitna ga je primila, poslala na rendgen da vide da li ima sve kosti unutra, pa sa rendgena na zasivanje.
Ne znam tacno koliko je trebalo kopci da mu se "zasije" na ruci ali to je bilo negde oko 80 konvertabilnih maraka (oko 40 eura). Lekar ga je pitao ovako (citiram)
   Jel' imas ti pare da sijemo ili...?
   Momak je prebledeo!
   Inace - nije imao pare kod sebe te je njegov "gazda" za kojeg je radio to rezanje ograde morao da dodje u hitnu i da plati da momka "zasiju".
   To je drzava u kojoj zivimo, a ti si napala BulmaSoft sto snima SVOJE prijemne telefonske pozive!
   Kao prvo - svaka Vam cast
   kao drugo - pogledajte malo oko sebe u stvarnom svetu nije bas sve onako kako ste mozda ucili u skoli
   Kao trece - bolje imati jednu vrednu musteriju nego deset cepanica (
   Shvati to


Ja ne mogu da vjerujem koliko ti seres... Smile  ovo jednostavno sto ti pricas je nemoguce...
alo...sta je tebi...koji ce lekar pitati pacijenta koji je sebi odsjekao ruku... je li ima novac da plati  sivanje... :shock:aman covjece...nemoj toliko da crnis zemlju koja nije toliko crna... Smile
taj ljekar koji je to pitao ...zna da kada bi nekoga to pitao... ostao bi bez dozvole za rad...
Pricas nebuloze o jednom ljekaru ...kao o nekoj poslednjoj fukari ..
koja smatra 80 km vrednijim ...od necije ruke... Smile sta je s tobom covjece... Smile

Svasta .... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Tako pise na papiru...
To ti znas, to i ja znam...
Ja tebe uopste ne pozivam da verujes u to (ili ovo, ili pak ono).
Veruj druze u sta ti zelis, i ubuduce slobodno zaobilazi mesta na Internetu koja mogu potencijalno da uznemire tvoj miran mehur od sapunice...
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mislis da zaobilazim teme na kojima neki pateticari ...stalno nesto seru i lazu... Smile
Sto...bas mi je fino citati gluposti... Smile
Zanimljivo je sto ljudi kao ti...za svaku pricu i za svaku temu... imaju nekakav primjer..
Kao slucajno, koji se desio..moj prijatelj, moj rodjak..moj komsija...ovo - ono... Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

YourOppinion.jpg
(13.57 KB, 136x153)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
[Locked]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:32:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.197 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.