Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:00:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Do lepog tela bez teretane  (Pročitano 17416 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
ne treba, ali... mi je smesno kada na Adi vidim lika koji je od struka na gore nagruvan kao grcki bog, a dole ima tanke nozice kao Jelena Karleusa Smiley

ili jos gore vidis ga na plazi u uskim gacama, a ono smoki  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
nekim ljudima tu jednostavo nema pomoci. moj rodjak je gurao 300kg na leg pressu i radio listove sa monstruoznom tezinom, ali nikada nije uspeo da ih nabilduje.

Nije jedini. Listovi se najteže od svih tih grupa mišića urade, bar iz nekog iskustva ljudi koje znam.  Mnogi su za ovom spravom



proveli mesece i ništa nisu uradili. Dal je to genetika il nešto drugo, al činjenica je da je taj poso bildovanja listova mnogo zajebaniji od ovih ostalih mišića kod mnogih ljudi.

A opet imaš ljude koji imaju prirodno nenormalne listove... jedan od mojih ortaka iz ekipe ima ogromne listove, i ne samo listove... užasno je snažan. Ima i biceps i podlaktice, leđa, ramena, butine, ma sve... baš ona domaćinska građa...a nikad nije vežbao u životu niti radio neke teške poslove. Taj ne vata krivine, taj je kružni tok kad je rad u pitanju.  Smile Čovek sedne u kola kad ide do prodavnice koja mu je na 100 metara. Pre 2 godine bre otišao da pomogne nekom kućnom prijatelju, da naliju beton za ogradu zajedno sa još dvojicom... bila neka vrućina, posle 2 sata otišao pod lad i zaspao dok su ova dvojica crnčila po suncu. Ozbiljno.

Al genetika plus lepo jede i čovek deluje ko odvaljen od brega. Sem njegovog ćaleta koji je isto tako prirodno snažan niko mu ruku nije oborio. Ne sme niko da ga pogleda popreko. Išao u srednju školu u Zemun, napala ga trojica da mu ukradu telefon... sve ih pobacao.

A čovek nit trenira, nit vežba, poneki put samo rekreativno fudbal i crkne posle 10 minuta jer nema kondicije, plus pušač i opet tolika snaga i takva građa. Ludilo.


On topic

30 sklekova, 100 trbušnjaka dnevno, 4-5 dana u nedelji, povremeno trčanje ili plivanje, pazite šta jedete i posle šest meseci do godinu dana, zavisno od vašeg tela kako reaguje - voila.

Ako vas ne mrzi radite i propadanja. Mnogo jaka vežba.
« Poslednja izmena: 03. Maj 2011, 19:14:54 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
MacOS
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6280
Citat

On topic

30 sklekova, 100 trbušnjaka dnevno, 4-5 dana u nedelji, povremeno trčanje ili plivanje, pazite šta jedete i posle šest meseci do godinu dana, zavisno od vašeg tela kako reaguje - voila.

Ako vas ne mrzi radite i propadanja. Mnogo jaka vežba.

Slazem se stobom u potpunosti! Ali postoji razlika! Drugo je trenirati sa tegovima a drugo sa svojom tezinom! To je sve stvar ukusa, ko sta voli i kome sta prija!

I kao sto je rekao clan na prvoj strani! teretana je na neki nacin takmicenje sa samim sobom! trening, ishrana, cardio! I tako skoro svaki dan! Treba biti jako disciplinovan i psihicki jak!
« Poslednja izmena: 03. Maj 2011, 22:58:36 od CveMilos »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Treba biti jako disciplinovan i psihicki jak!
I imati pun qurac slobodnog vremena za bečenje pred ogledalom.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
A zasto ne mozes biti sve to bez teretane, ne shvatam?  Smile U cemu je razlika u tome biti psihicki jak kada treniras i vezbas van teretane po nekom drugom sistemu ili programu i u tome kada treniras u teretani?

Disicplina je disciplina, apsolutno nebitno na kom polju, u kom sportu, u kojoj oblasti i kojoj fizickoj aktivnosti, za sve treba volje i discipline za bilo kakve rezultate  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
Treba biti jako disciplinovan i psihicki jak!
I imati pun qurac slobodnog vremena za bečenje pred ogledalom.

Pa ne baš za bečenje pred ogledalom al svakako pun kurac slobodnog vremena ti treba i ne samo vremena nego i para, pogotovo ako hoćeš da budeš baš nabildovan ili čak profesionalac. To je sport za dobrostojeće.


A zasto ne mozes biti sve to bez teretane, ne shvatam?  Smile U cemu je razlika u tome biti psihicki jak kada treniras i vezbas van teretane po nekom drugom sistemu ili programu i u tome kada treniras u teretani?

Disicplina je disciplina, apsolutno nebitno na kom polju, u kom sportu, u kojoj oblasti i kojoj fizickoj aktivnosti, za sve treba volje i discipline za bilo kakve rezultate  Smile

Pa u teretani se rezultati mnogo brže postižu, prosto i jednostavno. Imaš mogućnost da vežbaš na razne načine sa raznim spravama koje ne možeš da nađeš nigde drugde. Nigde kao u teretani ne možeš da vežbaš toliko grupa mišića.

A ima i toga da mnogi ljudi ne mogu naterati sebe da vežbaju osim u teretani... isto tako i zavisi šta čovek želi. Ako hoće da bude baš nabildovan i da bude veliki, onda mora u teretanu, nema druge.

Al to za mene nije lepo telo, u stvari pogrešno sam se izrazio, ne nije lepo... nije ideal.

Recimo ovako nešto



ili još nabildovanije... to je previše za moj ukus. Jes da to lepo izgleda, siguran sam da se i opozitni pol veoma obraduje kad vidi tako nešto, al moje tumačenje neke idealne građe je ko recimo Bred Pit u Borilačkom klubu.



Ovako nešto. Ni gram sala, izdefinisan, ima ga al opet to nije ništa prenaglašeno... i mislim da je ovo moguće dostići i bez teretane. Teško je, ali mislim izvodljivo.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Treba biti jako disciplinovan i psihicki jak!
I imati pun qurac slobodnog vremena za bečenje pred ogledalom.

Pa ne baš za bečenje pred ogledalom al svakako pun kurac slobodnog vremena ti treba i ne samo vremena nego i para, pogotovo ako hoćeš da budeš baš nabildovan ili čak profesionalac. To je sport za dobrostojeće.


A zasto ne mozes biti sve to bez teretane, ne shvatam? Smile U cemu je razlika u tome biti psihicki jak kada treniras i vezbas van teretane po nekom drugom sistemu ili programu i u tome kada treniras u teretani?

Disicplina je disciplina, apsolutno nebitno na kom polju, u kom sportu, u kojoj oblasti i kojoj fizickoj aktivnosti, za sve treba volje i discipline za bilo kakve rezultate Smile

Pa u teretani se rezultati mnogo brže postižu, prosto i jednostavno. Imaš mogućnost da vežbaš na razne načine sa raznim spravama koje ne možeš da nađeš nigde drugde. Nigde kao u teretani ne možeš da vežbaš toliko grupa mišića.

A ima i toga da mnogi ljudi ne mogu naterati sebe da vežbaju osim u teretani... isto tako i zavisi šta čovek želi. Ako hoće da bude baš nabildovan i da bude veliki, onda mora u teretanu, nema druge.

Ovo za misice nije tacno, postoji toliko nacina i toliko vezbi i toliko varijacija koji pogadjaju sve grupe misica, pocev od onih vecih do onih finijih i sitnijih(koje ti pokreti na spravama ne dozvoljavaju i ne omogucavaju da ih pogodis), tako da tu teretana uopste nije nikakva alfa i omega vezbanja, pogledaj Gimnasticare i njihove misice, a ljudi u zivotu nista teze od sopstvenog tela nisu digli...Ti mislis da oni rade izolacijske vezbe i da rade na spravama, djavola, a i da rade to im je samo dopuna   Smile
Znas li ti koliko tek varijacija i vezbi imas van sprava... Ne zna im se broj Smile

Naravno zavisi sta hoces od sebe, ako hoces da se raskrupnjas - naravno da ce ti teretana biti prvi izbor, ali nije jedina aktivnost, niti najbolja.

A ovo za brze rezultate - pa tu demantujete sami sebe, ako u teretani dobijas najbrze rezultate kako to da se onda tamo takmicis sa samim sobom, da ti za to treba neka nenormalna disciplina i ostalo?  Smile Pa koja je to celicna volja, psihicko i fizicko vezbanje ako si se posvetio necemu za sta znas da je kraci/laksi put? Sto je brzo to je i kuso.

Nego mislim da nisi razumeo sta sam htela da pitam, pitala sam zasto je teretana takmicenje i izazivanje samog sebe, zasto je to toliko tesko i zasto ti treba tolika disciplina za to, a ne za neku drugu fizicku aktivnost?
Mislim u cemu je razlika u disciplini coveka koji ide u teretanu i disciplina coveka koji je izabrao neku drugu fizicku aktivnost, zasto ovaj vise izaziva sebe i treba mu vise discipline nego ovom drugom?  Smile

Ja ne znam da li ste svesni koliko postoji sportova i fizickih aktivnosti van teretane postoji i koliko toga moze da izgradi lepo i funkcionalno telo...Listi se ne vidi kraja bukvalno, cemu toliko suzeno gledanje ''Ma samo teretana i nista vise''  Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2011, 00:24:01 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
Citat
ako u teretani dobijas najbrze rezultate kako to da se onda tamo takmicis sa samim sobom, da ti za to treba neka nenormalna disciplina i ostalo?

Ja lično uopšte nisam pominjao teretanu kao takmičenje sa samim sobom, samo sam ti odgovorio zašto ljudi idu u teretanu.

Šta su pričali ovi pre mene ja nemam pojma.  Smile

Citat
Mislim u cemu je razlika u disciplini coveka koji ide u teretanu i disciplina coveka koji je izabrao neku drugu fizicku aktivnost, zasto ovaj vise izaziva sebe i treba mu vise discipline nego ovom drugom?


Nema razlike, slažem se.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Treba biti jako disciplinovan i psihicki jak!
I imati pun qurac slobodnog vremena za bečenje pred ogledalom.

Pa ne baš za bečenje pred ogledalom al svakako pun kurac slobodnog vremena ti treba i ne samo vremena nego i para, pogotovo ako hoćeš da budeš baš nabildovan ili čak profesionalac. To je sport za dobrostojeće.
Na to sve sam i mislila, no me mrzelo da pišem. Smile

Meni su nekako patetični muškarci koji se ubiše da od sebe naprave nagruvanu skotinu punu veštačkog testosterona. Kad se gleda u ogledalo po ceo dan i manično meri biceps. Možda sam površna, ali jebi ga. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
poljoprivreda bato spoji lepo i korisno
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:00:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.