Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna Gimnazija , DAili NE?  (Pročitano 8653 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Izdrzi,kad zavrsis to bices drugi covek,mentalno jaci. Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred.

Ja podrzavam takav stav(znam vrlo dobro sta znaci biti u agoniji,stisnuti zube,i izgurati napred),ali... ne znam... uvek se setim ovog mog ortaka koji je zavrsio VoGi,a posle i jednu godinu na VA,i kako uvek kaze da su ljudi u gimnaziji mahom bili... cudni,nenormalni.

Pravi vojnicki zivot,ali... ne bas kvalitetni ljudi.

Ne znam,Milkuse,moras sam da odlucis.I dooooobroo da razmislis da li je to sigurno ono sto bi hteo,i sto bi bio spreman da iskusis.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 21:12:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Знаш како ... ретко ко ће имати шта лепо да каже о ономе што је баталио, више ће бити у фазону кисело је то грожђе.

Него још једна битна ствар је да им у случају батаљивања враћаш паре које су уложене у тебе ... a буде уложено машала, храна, смештај, књиге ... и то нису мале паре.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Знаш како ... ретко ко ће имати шта лепо да каже о ономе што је баталио, више ће бити у фазону кисело је то грожђе.


Eh,sad...  Smile  Smile nije to.
Prvo,on nije rekao "to je lose",niti je ikad rekao "kajem se".Nego je rekao da je sam program dobar(odlicna kondicija,uce sve i svasta,imaju prilike da rade sa svim i svacim),ALI da su vecina(misleci na ucenike) ili cudni,ili ludi(sto mu dodje isto  Smile Smile ).

A,drugo-nije on batalio to.On je zavrsio VG,otisao na VA,tamo odradio prvu godinu(i jos je bas razbio to,ko sto sad razbija nas faks,a pritom cak ima blazi oblik disleksije  Smile  Smile ),a onda se prebacio na moj faks,jer,ko sto rekoh,posle zavrsene VA,oni ne dobijaju zvanje inzenjera(ma koji smer radili),i zato se prebacio kod nas.

Tako da nije sad da je on odustao(nije izdrzao,ili slicno),bar ne od VG,pa da je ona prica da pljuje jer je nije zavrsio.Niti je on pljuvao ikoga.Nego je samo rekao da je tada,jedina,ali veeelika mana bila,to sto sastav ljudi nije bio bas dobar.

E,sad,on je uspeo to da prevazidje,odnosno-da spreci da ga to izmeni.Ali...ne znam dal bi npr Milkus to uspeo.  Smile

Inace,omiljeno oruzje mu je Zastavin mitraljez M-84.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 21:34:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Kazi mi ako znas, na koji smer je isao na VA?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Kazi mi ako znas, na koji smer je isao na VA?

Logistika.

Kaze-nimalo naivno.Uce dosta i dosta traze.
Al,mislim,nije sad ono da je salabajzer,pa kao "Jao,jao,mora da se uci,ovo je mnogo tesko".  Smile Nego bas radi.

Samo sto,eto,kako kaze "ti onda malo tesko padne sto si 4 godine rmbacio i crkavao,kad posle,od silnog sedenja i ucenja,samo krene da ti raste stomak".  Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 21:53:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Pitam jer znam par njih koji su zavrsili elektrotehniku na vojnoj akademiji i imaju zvanje inzenjera.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Pitam jer znam par njih koji su zavrsili elektrotehniku na vojnoj akademiji i imaju zvanje inzenjera.

Pa,moguce je.Tj. moguce je da za ovaj njegov smer ne daju,ili,jos verovatnije-tad nisu davali zvanje inzenjera.

Provericu ja to.      Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Proveri ako mozes, puno bi mi znacilo.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Bueno,bueno.  Smile  Smile Sam' da ne zaboravim.  Smile


Hehe,a pazi ironiju-kod nas cak povremeno i dolaze ovi iz vojske,posto imamo kao neku saradnju,a i neki nasi profesori predaju tamo.Al,naravno,ne mogu njih da pitam.  Smile Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Posle zavrsene VA imate 2 zvanja vojno,i civilno ,tako da dobijate zvanje inzinjera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.