2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA Pred Sezona 05/06  (Pročitano 17087 puta)
07. Okt 2005, 12:04:32
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Mislim da je polako vreme da se ukljucimo i u NBA zbivanja Smile

Atlantic Division
• Boston
• New Jersey
• New York
• Philadelphia
• Toronto
Northwest Division
• Denver
• Minnesota
• Portland
• Seattle
• Utah

Central Division
• Chicago
• Cleveland
• Detroit
• Indiana
• Milwaukee

Pacific Division
• Golden State
• L.A. Clippers
• L.A. Lakers
• Phoenix
• Sacramento
   
Southeast Division
• Atlanta
• Charlotte
• Miami
• Orlando
• Washington

Southwest Division
• Dallas
• Houston
• Memphis
• NO/Okla. City
• San Antonio

(02. May 2007, 21:48:40)
« Poslednja izmena: 28. Okt 2005, 16:15:30 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Amare inkasirao 100 miliona dolara

Krilni centar Finiksa Amare Stoudemire produžio je ugovor sa timom iz Arizone na još 5 godina, za koji je dobio otprilike 73 miliona dolara.

To je maksimalna dozvoljena suma po kolektivnom ugovoru u NBA ligi. Ceo iznos dogovora će se znati kada bude postavljen seleri kep za sledeću godinu Produženje ugovora počinje na kraju predstojeće sezone sa mogućnošću prekida istog u sezoni 2009-10.

"O ovome sam sanjao kao klinac. Zacrtao sam svoj životni put od malih nogu, dok sam kao mali igrao košarku po prašnjavim terenima u svom kraju", izjavio je Stodemajer. U prošloj sezoni je prosečno ubacivao 26 poena po utakmici, što je pomoglo da njegov tim pobedi u 62 utakmice.

"To je sjajno za naš tim", izjavio je MVP regularnog dela sezone Stiv Neš. "On je kamen temeljac naše ekipe".

Stoudemajer je bio deveti pik na draftu 2002. godine, u kojoj je osvojio titulu najboljeg rukija sezone. U prošlosezonskom plej ofu ubacivao je 30 poena po utakmici. U finalu zapada je protiv Tima Dankana beležio prosečno 37 poena.

Uz novi potpis za klub sledi i pozamašan ugovor sa kompanijom Najki.

"Celo leto sam radio na unapređenju igre da pomognem timu da dođe do vrha", rekao je Stodemajer. "Ovog leta sam inkasirao 100 miliona dolara zbog čega sam veoma ponosan. Sa nestrpljenjem očekujem sledeću sezonu, da donesemo pobednički pehar u Finiks".

Sansi nikada nisu bili prvaci NBA lige. Amare je primer kako se iz lošeg okruženja može postati vrhunski sportista. Otac mu je umro kada je imao 12 godina a majka mu je bila više u zatvoru nego kod kuće. Stariji brat mu je još uvek u federalnom zatvoru ali on nikada nije imao problema sa zakonom.

"Bitno je da ostanem fokusiran na ostvarenje svojih životnih ciljeva, da postanem uzor svojoj familiji ali i što bolji košarkaš". Kada ga je prvi put video, predsednik Sansa Džeri Kolanđelo je izjavio "Ovo je momak za nas".

"Nedavno su me pitali da li znam tajnu njegovog uspeha. Ja sam odgovorio da je to kombinacija bogom danog talenta, radne etike i velikog srca", rekao je Kolanđelo.


Stodemajer je ovog leta bio često u društvu vlasnika Sansa Roberta Sarvera, kome je pomagao u dovođenju slobodnih agenata u klub. Čak je dobio čast da otvori berzu u Njujorku ove godine.

"Divno je igrati pred ovom publikom", rekao je Amare. "Svi me pozdravljaju kada me vide na ulici. Mislim da je jedini ispravan potez da ostanem ovde i odužim se svima za takav odnos prema meni".

Stodemajer je izjavio da je bolji igrač sada nego što je to bio na kraju prošle sezone, jer je dosta radio na tehnici i igri u odbrani.

On smatra da su izmene koje su načinjene pred početak sezone sasvim dobre, a naročito ga raduje dolazak Kurta Tomasa iz Njujorka, koji će mu biti velika pomoć u odbrani. Amare veruje da će tim biti jači nego prošle sezone iako su otišli Džo Džonson i Kventin Ričardson.

"Imamo momke koji mogu da postignu dosta koševa ali i da igraju dobru odbranu" dodao je Stodemajer.

Trener D' Antoni smatra da veliki ugovor neće poremetiti Stodemajerov odnos prema radu.

"Mislim da on želi da napreduje i bude najbolji igrač u istoriji ove igre. On je svoje ciljeve postavio još kao dečak. Do sada je radio sve što smo mi treneri od njega zahtevali", rekao je D' Antoni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Rafer Alston u Hjustonu

Ekipa Toronta trejdovala je u utorak Rafera Alstona u Hjuston u zamenu za takodje beka, Majka Džejmsa.

29-godišnji Alston bio je umešan u nekoliko ozbiljih timskih incidenata prošle sezone, ali je na terenu bio vrlo produktivan, ubacujući preko 14 poena uz 5.4 asistencija po meču.

Ipak, GM Reptorsa Rob Babkok izjavio je da odlazak Alstona u Teksas nema nikakve veze sa njegovim ponašanjem van terena, već sa “seleri kepom”:

”Ovo nema veze sa Raferovim ponašanjem, jednostavno uštedeli smo preko 16 miliona dolara u naredne tri sezone, što nam otvara brojne mogućnosti” rekao je Babkok. Sa druge strane Majk Džejms koji je za Hjuston postizao preko 9 poena smatra se dobrim timskim igračem.Igrao je još i za ekipe Majamija, Bostona,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Velika razmena Niksa i Bulsa

Centar Čikaga Edi Kari trejdovan je u utorak u Njujork Nikse u “paketu” sa veteranom Antoniom Dejvisom u zamenu za Tima Tomasa, Majkla Svitnija i Džermejna Džeksona, izjavio je agenciji AP jedan operativac neimenovanog kluba sa istoka koji je zahtevao anonimnost.

Centar Edi Kari koji je tokom leta posetio Atlantu i vrlo dugo pregovarao sa generalnim menadžerom “svog” Čikaga Džimom Peksonom “razbesneo” je čelnike kluba iz Ilinoisa odlukom da se ne podvrgne DNK testu koji bi pokazao da li ima ozbiljnijih srčanih smetnji i problema zbog kojih je odsustvovao sa parketa u jednom periodu prošle sezone.

Ta “kap koja je pelila čašu” poslala je Karija u Njujork, a za sada nije poznato i koliko “pikova” je umešano u ovu veliku razmenu koja predstavlja iznenadjenje za mnoge u NBA ligi. Ekipa Čikaga i zvanično je potvrdila da je trejdovala Karija u Njujork, dok se klub iz “velike jabuke” još uvek nije oglasio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Divac i Lejkersi raskinuli ugovor
 
Ekipa Los Anjeles Lejkersa otkupila je preostalu godinu ugovora sa Vlade Divcom, što znači da bivši reprezentativac SCG više neće igrati za klub iz Kalifornije.

Otpuštanjem Divca Lejkersi će morati da isplate legendarnom košarkašu 2 miliona dolara za narednu sezonu. Divac je prošlog januara otišao na operaciju zbog problema  sa ledjima, a po prelasku iz Sakramenta odigrao je samo 15 utakmica za Lejkerse.

Legendarni 37-godišnji centar izjavio je da bi ostao u Los Andjelesu kao trener. Za 15 sezona u NBA ligi postao je tek treći centar u istoriji lige posle Karima Abdula Džabara i Hakima Olajžovana koji je postigao preko 13,000 poena, 9,000 skokova, 3,000 asistencija i 1,500 blokada
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Preseason utakmice pocinju 10.oktobra utakmicom Cleveland-Washington, dok zvanicna sezona pocinje 1.novembra utakmicom Milwaukee-Philadelphia.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
mob
Samsung 
Majami je jak ove godine.
Ali, pitanje je koliko su uigrani.
Moje je srce na strani Sakramenta mada su dobri ako uđu u Play off.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Videcemo...nadam se Detroit,ili bilo koji drugi tim u kome ima nasih....
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Sakramento i Peja imaju zauvek posebno mesto u mom srcu, a sto se tice Detroita, nadam se da ce Darko konacno dobiti sansu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
San Antonio / Majami / Detroit / New Jersery
Po meni, tu treba traziti titulu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.