Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Почело скупљање потписа за РЕКОМ  (Pročitano 10443 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
samo odugovlačenje da bi svi ti starci umrli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Pre neki dan kod Ušća sa jedne strane podzemnog prolaza skupljaju potpise za Mlađino razbijanje Srbije da bi on došao ponovo na vlast, a sa druge za rekom. Prosto nisam mogao da se odlučim na koju stranu da krenem, pa nisam potpisao nigde.  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Još jedna glupost, u kojoj ćemo mi opet ispasti najgori krvnici u ovom delu galaksije... Još kad vidim ko skuplja potpise Smiley 1 Hoće li se iko setiti da malo pročešlja poslovanje NVO, ili će biti zaštićeni kao beli medvedi zanavek, kao i sva ostala gamad ovde ?!?

Kandićka i Biserko su zaslužne za to što je pušteno 2000 Šiptara osnova optuženih za učešće u ratnim zločinima. Takođe su zaslužne za lažno predstavljanje sabirnih centara za naoružane hrvatske i muslimanske paratrupere kao konc logora čime su učestvovale u satanizaciji Srba. Tada ih nije bila briga za dokaze. Nedostojne su i prave novu pokvarenost što možemo i očekivati posle izlaganja Biserko u Savetu Evrope. Ne dao im Bog da mi se pojave na vratima da zvone radi potpisa. U stvari baš bih volela da mi se pojavi Biserko ili Kandićka lično.  Smile

Ako je neko pusten iz zatvora, verovatno postoji razlog za to. Jedan od razloga je mozda i nedostatak dokaza, jer "pricalo se", "znalo se" i "zna se" nisu nikakvi dokazi. Mislim da te zene nemaju mogucnost da bilo koga puste iz zatvora.

Slušaj ti čoveče: dokaza o šiptarskim zločinima na Kosovu je bilo koliko hoćeš. Imali smo ih mi, ali niko sa zapada nije hteo ni da ih pogleda, umesto toga dobili smo bombe. Imao ih je Đinđić & Co, pa ih je pojeo mrak. A ono malo što je ostalo, Hag je dovršio. Uz svesrdnu pomoć pomenute dve spodobe, koje bi u normalnim državama odavno robijale... a u Kini bi se odavno roštiljale...

Svako ko brani te dve moralne nakaze bi lepo trebao sa njima pod ruku, pa u tri lepe, možda na goli otok, možda u Sibir, možda u Ameriku, možda u Dunav... gde god, samo da ne troši vazduh u ovoj zemlji. Pa makar nas ostalo za pod jednu šljivu Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Hag je dovršio. Uz svesrdnu pomoć pomenute dve spodobe

Kako ?

Citat
vako ko brani te dve moralne nakaze bi lepo trebao sa njima pod ruku, pa u tri lepe, možda na goli otok, možda u Sibir, možda u Ameriku, možda u Dunav... gde god, samo da ne troši vazduh u ovoj zemlji. Pa makar nas ostalo za pod jednu šljivu

U najboljoj tradiciji druga Staljina: zbog verbalnog delikta u gulag...
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Citat
Hag je dovršio. Uz svesrdnu pomoć pomenute dve spodobe

Kako ?

Zastrašivanjem svedoka, podmićivanjem i maltretiranjem. Tači na Kosovu, ove spodobe u Srbiji.


Citat
vako ko brani te dve moralne nakaze bi lepo trebao sa njima pod ruku, pa u tri lepe, možda na goli otok, možda u Sibir, možda u Ameriku, možda u Dunav... gde god, samo da ne troši vazduh u ovoj zemlji. Pa makar nas ostalo za pod jednu šljivu

U najboljoj tradiciji druga Staljina: zbog verbalnog delikta u gulag...

Ne, već u najboljoj tradiciji haškog tribunala i EU pravde. Hint: Šešelj Smile Samo učim od najboljih Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Nokia 
РЕКОМ-у више од три и по милиона евра за „утврђивање чињеница и истине на западном Балкану“

БЕОГРАД - Више од три и по милиона евра за непуне три године Коалиција за Реком (Регионална комисија за утврђивање чињеница о ратним злочинима) потрошиће на „утврђивање чињеница и казивање истине на западном Балкану“!

Један од циљева Рекома, за шта су снимљени и промотивни спотови, јесте да се сазна ко су жртве злочина на простору некадашње Југославије. За директорку Фонда за хуманитарно право Наташу Кандић, која је покренула иницијативу за оснивање Рекома, спотови су примерени и дају јасну поруку о мрачној прошлости и злочинима који су се десили.

- Страшно је оно што се десило, а не спотови који се приказују - кратко ће Кандићева.

Кад смо пробали да је упитамо колико све то кошта, она нам је залупила слушалицу! Рекламе, у којима се појављују људски костури и лутке с поломљеном главом, радио је познати редитељ Слободан Шијан. Ни он није желео да нам појасни колико је то коштало.

У буџету на сајту Рекома наводи се да је само за трошкове дизајна, штампања, радио и видео продукције потрошено више од 40.000 евра, за трошкове емитовања спотова око 90.000, а за промоцију око 5.000 евра.

Геј активиста Предраг Аздејковић за Курир каже да, иако подржава идеју о Рекому, има много замерки.

- Многи су ме притискали да се манем критике Наташе Кандић јер то није паметно, што сам и учинио. Онда су се појавили промо филмови и више нисам могао да се обуздам. Спотови су велика увреда за жртве, јер су лоше осмишљени и апсолутно аматерски урађени. Треба да добијемо жељу да се потпишемо испод иницијативе Рекома, а једино што могу да урадим док гледам те спотове јесте да праснем у смех - објашњава Аздејковић и додаје да је трагично колико је новца спуцано на „глупу медијску кампању“:

- Планиране су и позоришне представе. Једва чекам да их видим, то ће тек бити смејурија.

Ко је писао сценарио?!

У споту „Игра“ костур се појављује из земље и хвата девојчицу за руку. У споту „Лутка“ лутка с поломљеном главом (претходно јој је војник чизмом поломио главу) куца писмо на писаћој машини, док се у позадини чује њен глас који објашњава да је „један чика у униформи“ убио њене родитеље, а онда и њу, и да не зна где су је закопали, те да се претвара да је жива и чека да је неко нађе. У последњем споту „Костур“ прича је слична, с тим што писмо куцају руке костура.

Детаљи Рекомовог буџета (од 15. децембра 2008. до 31. јула 2011):

* Медијска кампања 632.169 евра

* Особље за медијску кампању 108.080 евра

* Чланови креативног тима

* за медијску кампању 48.111 евра

* Административни трошкови 17.700 евра

* Фаза 1 Реком кампање 139.318 евра

* Производни трошкови 41.318 евра

* Трошкови емитовања 89.624 евра

* Фаза 2 Реком кампање 101.343 евра

* Фаза 3 Реком кампање 217.617 евра

Укупан буџет коалиције: 3.544.742 евра

(Курир)
http://www.nspm.rs/hronika/kurir-rekom-u-vise-od-tri-i-po-miliona-evra-za-utvrdjivanje-cinjenica-i-istine-na-zapadnom-balkanu.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Jasno kao dan njima nije cilj nikakva arhiva i dokumenta nego da preko medija operu pare. Bruka i sramota za one koji se bogate na mrtvima kao što je štrokača smradić . I naravno nadam se da će naivci koji su do skora nasedali sad shvatiti.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2011, 23:12:07 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Rekom....u prvi mah pomislih kako se opet neko nameće kao konkurencija Telekomu  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Ja kod pravnog prilazi mi devojka, ej hoces da potpises inicijativu... Ja rekoh o cemu... Ona kao pa za zrtve ratova bla bla... Ja rekoh necu niko ne brine o srpskim zrtvama, kad ona meni ma mi o svim brinemo... I zajebase me... Tek kasnije toga dana sam saznao ko stoji iza toga...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Smile

срећа па не иду по селима Smile
не воле нацисти по блату да гацају Smile

Mrgi, kad stanu da ti broje i one prasice sto su zavrsili na rostilju  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.