Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:52:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Urban Rivals  (Pročitano 1120 puta)
24. Apr 2011, 22:21:32
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Sendo 


Za sve koji ne znaju Urban Rivals je MMO traiding card game, besplatan, jednostavan za učenje i zarazan. Sajt za registraciju, igranje, i menjanje kartama je http://www.urban-rivals.com koji pored svega izbacuje i Web comic-e u svetu Urban Rivals-a i produbljuje priču i likove. Inače likovi (odnosno karte u daljem tekstu) su pripadnici jednog od 21 klana, koliko ih igra ima. Takođe karte "leveluju" odosno u zavisnosti od broja zvezda na njima dobijaju veće statistike.

Pravila igre su kratka, imati na kraju partije više životnih poena od protivnika (po mogućstvu ga nokautirati, odnosno da su mu žp 0). Dodeljuju vam se po četiri karte iz špila (koji mora da ima minimum osam karata, dobijate ih na samom početku igre, bez brige).  Svaka karta ima 4 stavke: Power (predstavlja napadačku snagu protiv suparničke karte, svaka karta ima raspon od 1-8 Powera), Damage (predstavlja štetu koju nanosite protivniku (ako) pobedite njegovu kartu), Ability (predstavlja specijalu sposobnost vaše karte, neke karte to nemaju) Bonus (dobija se ako imate minimum tri karte iz iste bande, u suprotnom karta nema bonus).

Druga stvar su pilule. Oba igrača ih dobijaju po 12 pilula. Pilule se mogu iskoristiti na dva načina, ili pojačavanjem broja napada (Power * broj pilula + broj napada iz bonusa i/ili abilitya) ili za povećanje Damigea (3 pilule = +2 damige-a).Za bolji pregled dao sam vam kratku partiju.



Postoje još četri stavke: Clintz, Credits, Points, Lozovi. Clintz je moneta za kupovinu igrača na berzi (mestu gde drugi igrači prodaju svoje likove), Credits služi da se kupuju posebna pakovanja karata , Points služe za brži Leveling Karata, dok Lozove možete da iskoristite na lutriji da bi dobili još Clintza ili Karata. To bi bilo ukratko, ako ima problema sa krivom učenja u igri pitajte, mada je sve ovo samo po sebi dovoljno. Inače sve se ovo može dobiti putem posebnih ingame misija (slične su ko achivment sistem, odnosno rađenjem nečeg se dobijaju ove stvari ili karte, s time da se Credits može kupiti i putem pravog novca).

I na kraju, ja sam u igri  BJakkal, tako da ako želite dodajte me.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
SonyEricsson K610i
Igrao davno, teška glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Igrao sam poslednji put letos, bilo je zanimljivo ali bez kesa se jako tesko napreduje. Stripovi su mi bili zanimljivi
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Sendo 
Evo ja napredujem, ima 20 kredita, skupljam 25 za one jače karte. (mrzi me da se cimam sa 50 za jednu unikat ili 295 za 4)
Obično je igram kada sam na Bureku, mnogo mi je lakša za paralelno kucanje na forumu od Konkvistadora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ovo nesto kao Yu-Gi-Oh? Predpostavljam bolje.

Saka cast na trudu za prezentaciju igre!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Sendo 
Pa sada bolje? Rekao bi da je igra gde sreća ima daleko manji udeo (u Yu-Gi-Oh može protivnika tako da ide karta, ovde ne), svaka karta je ok ako je pravilno koristiš, jer sve su karte likovi, s time da se razlikuju po statistikama i po klanovima kojima pripadaju. Meni se najviše to svidelo od svih aspekata igre, jer je suština "čitati" protivnika koliko je pilula iskoristio, koju je kartu odigrao, da li blefira ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:52:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.