Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta Jevreji misle o Isusu , hriscanima , vaskrsenju ....  (Pročitano 15854 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Sa tim tvojim stavovima...na jevrejskom forumu... uhhh. Pazi se! Ne smijem više, dovoljno rizikujem i ovo što pričam. Valjda si pametan toliko da umiješ da čitaš između redova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
A sta mi mogu neznaju kako se zovem,gde zivim,samo znaju da sam Makedonac i da imam nik sazda 89.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Jos samo mi ovo odgovori molim te kako Bf i ostala kompanija nije imala problema i oni imaju stavove protiv Jevreja?
« Poslednja izmena: 14. Avg 2011, 00:05:09 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Opametili su se na vrijeme.  A u donjem desnom uglu svog posta, možeš da vidiš svoju IP adresu. Je li ti sada jasno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Ich fershtet brate,igracu sada pametno ja sam mislio sasvim drugo fala ti brate inace ko zna sta bi se desilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Sta mislite o ovome:

"Tako ovi magovi vekovima pred Hristove vernike kao simbol ljubavi prema Hristu stavljaju krst sa njegovim razapetim mrtvim telom. Mrtvo telo ne može biti simbol života i vere, već samo prevare i smrti. Ovakav čin igre sa razapetim telom može biti samo ruganje i sprdnja. Mi očito živimo u vremenu totalne zaslepljenosti u koje su nas ubedile ove surove zveri preobučene u jagnjeće runo baš kao što su to i njihovi obučeni agenti.

Ako se Isus Hrist borio protiv lihvara, njegovo raspeće na krstu predstavlja simbol okončanja te borbe. Današnja takozvana hrišćanska crkva nema ništa protiv prodaje novca. U stvari ona od toga najviše profitira, pa je logično što je razapeti Hrist simbol slobodnog lihvarstva. Bogati masoni moraju biti veliki donatori crkve jer je to njihova važna poluga za manipulaciju."

Jedna jako vazna cinjenica je da su lihvari odnosno bankari ili ti menjaci novca stariji od Hriscanske religije, i jos su jevreji najpoznatiji l ihvari u celom svetu nagovarali rimskog komadanta koji je upravljao izraleom da razapnu Isusa Hrista tj da ga ubiju!



« Poslednja izmena: 14. Avg 2011, 00:22:39 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ave!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 323
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia Asha 210
Pa u suštini i jeste zabranjeno zelenašenje u hrišćanstvu, a sad nije isključeno da su Jevreji bili svesni uticaja Isusa koji je širio isto to hrišćanstvo pa da su ga oni i smakli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Ljudi zar niste culi Slavka Pg sta je rekao,pazite sta pricate,ovo je jevrejski forum, neverovatno  da jedan takav forum postoji  u Srbiji .Ajde razumem u Holandiji ili Americi ali u Srbiji stvarno ne razumem.Ovo su teska vremena i treba biti pazljiv.
Zu ferschten,Nemci,Rusi i Spanci su najdobriji i najduhovniji narodi u Evropi i svetu.Njih treba da gledamo i da se nadamo  i naravno Bozje pomoci odnosno srece,naucnici  vekovima pokusavaju  da shfate sta je sreca po definiciji a sreca je jednostavno Bozja indirektna pomoc u odlucujucem trenutku,to je moja teorija srece verovatno i tacna
Kada Nemci,Rusi i Spanci i zvanicno osnuju savez treba da vam bude jasno a taj trenutak ce doci ja se nadam uskoro.Nemci-Germani,Rusi-Sloveni i Spanci-Latini- Arijevska-Bela-Evropska- Hristova vojska u buducnosti ja se nadam.
« Poslednja izmena: 14. Avg 2011, 22:14:59 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ave!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 323
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia Asha 210
Mi pazimo, ali ne paziš ti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 314
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.10
Opametili su se na vrijeme.  A u donjem desnom uglu svog posta, možeš da vidiš svoju IP adresu. Je li ti sada jasno?

Slavko, Slavko, sa bolesnim čovekom se zezaš.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.