Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 511317 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung 
Лепо, да се данас залије победа  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Trando,ja napisao tamo fin tekst kako je nekad bilo kad sam bio klinac na dan derbija i uporedio sa ovim da cu i danas da gledam "iz fotelje" a ti otvorio novu temu,niko nije stigo ni da mi napise "istina,secam se i ja sam tako..." propade mi sve  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
nova tema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Делије-Хаос

Zodijak
Pol
Poruke 423
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
Ja sam hteo da ti kazem to Smile
Kad se samo setim Pjana, Drula, Acim... E to je za mene nesto neopisivo.To je za mene nekako duh zvezdastva.Kolko je tad drugacije sve bilo nego danas.
Momci igrali fudbal,ziveli za Zvezdu! Drugaciji naboj je bio, atmosfera..Ma sve.
Ne znam sto se zalecete previse za ovaj derbi..Zna Partizan da odigra utakmicu da ne primi gol.Nece biti lako..A i koriste dobro kikseve,kojih nece biti danas ja se nadam..Samo cvrsto! Od evandra i borhe ocekujem danas da rese utakmicu!
IP sačuvana
social share
Делије - Хаос!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ostro i na prvu!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2248
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC ...
Trando,ja napisao tamo fin tekst kako je nekad bilo kad sam bio klinac na dan derbija i uporedio sa ovim da cu i danas da gledam "iz fotelje" a ti otvorio novu temu,niko nije stigo ni da mi napise "istina,secam se i ja sam tako..." propade mi sve  Smile Smile
Matori totalno si u pravu... Sve istina ko u Njegosa... same thing with me...
IP sačuvana
social share
Zvezdo ja ludo, ludo volim te...

Dzabe mesas karte, ako djavo sece spil!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Trando,ja napisao tamo fin tekst kako je nekad bilo kad sam bio klinac na dan derbija i uporedio sa ovim da cu i danas da gledam "iz fotelje" a ti otvorio novu temu,niko nije stigo ni da mi napise "istina,secam se i ja sam tako..." propade mi sve  Smile Smile

Цитирај Smile



Едит:
Citat
To je jer ne dolazimo...ovo je prvi derbi posle ko zna koliko godina(moguce da ima i puna decenija) kako ga gledam na TVu...secam se da sam kao dete trcao kuci sa fudbala(koji smo na dan derbija i dan pre igrali ko nenormalni) i onda slusao radio Beograd (Milan Bigovic i onaj drugi...) i zestoko se palio,navijao,skakao kod sansi i strepeo kad ovaj kaze "igraci partizana prelaze centar..."   Zamisljao sam kako to sve izgleda tamo,zamisljao prepun stadion,zamisljao koju kombinaciju dresova imamo mi(da li su beli stortsevi i crvene stucne ili oba belo ili crveni sorts i crvene stucne     ),zamisljao i njihovu kombinaciju dresova i stvarao u svojoj glavi kompletan film kako idu akcije,i kako to sve izgleda...A onda sam ne bitno koji je rezultat bio cekao pregled(koji je za mene bio pred spavanje) gde sam uz komentare Milojka Pantica,Zvonka Mihajlovskog i onog treceg pratio kako je to stvarno bilo,kakvi su bili golovi i sanse i uzivao...E onda je sutra-dan ako je nedelja bio dan kad se prakticno nisam ni vracao kuci sa fudbala dok ne padne mrak i gde sam ja "biio" Kurpnikovic,Kovacevic,Pantelic(Miodrag),Jovicic,Ognjenovic,Stankovic,Njegus,a ponekad i Milojevic...a kasnije Pjana,Drula,Acimovic,Boskovic,itd. i cekao ponedeljak da se u skoli ili "branim" od gorbara  ili da ih "napadam"...i naravno cekao sam opet fizicko da budem Zvezdin fudbaler    Cini mi se da je tad tenzija u mom slucaju bila dvostruko veca nego npr. danas bez obzira sto sam i danas sav u fazonu "derbi" sto je i normalno...

A da treme kako kazes nema,ma ima,videces na 10 min. pred pocetak kako ces da se izlozis ko svaki put,i koliko ce kad krene da te drma adrenalin...

Sto se Zvezdinog tima tice,mislim da koji god bude izasao igrace nasu igru,borice se do maksimuma,pa sta bude-bude,i tako treba i da razmisljamo,ulog je prevelik,pritisak takodje,ko ostane hladan i skoncentrisan taj ce detaljem da okrene tekmu u soju korist...Ne dopada mi se sto je Robi ajde da tako kazem malo pustio muda,jer pravi igracima tenziju u glavi,ali opet ne treba lagati nikoga,ovo je tekma koja mora da se dobije,jer kako je rekao "onda nista nismo uradili..." ako se desi suprotno...

Sta god da bude treba biti ponosan jer konacno je ovo Zvezda,i ako ih ne slomimo danas,svetla je buducnost pred nama,ali danasnjom pobedom bismo bukvalno otvorili sirom vrata za novu Zvezdinu eru a njih zakucali u pacovske kanale iz kojih su se izmilili...Ajmo Zvezdo



« Poslednja izmena: 23. Apr 2011, 16:27:39 od khadafi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
jel se neko seca dal je ovo ona utakmica kad su ponistili autogol partizana zbog ofsajda   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Neka je sa srecom nova tema i neka nam Bog danas pomogne!

Padrino, dobar post.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Vojvodina izgubila......dobro je sto ce ispasti iz trke za titulu do poslednjeg kola....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Као што сам и обећао.


Сад је све на нама.





 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.