Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja imam talenat - Sezona 2011  (Pročitano 36950 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Jok, bio u horu, zar si pomislio da sam ja uzasan u bilo kom aspektu.  Smile Smile Pevao pre neki sat, ljudi aplaudirali, ali to ne znaci da sam nesto previse dobar u tome.  Smile Smile

Vise cenis muziku nego druge forme pa je i tvoje misljenje sasvim razumljivo, ali precenjujes sam talenat za istu u odnosu na rad... Ne mozes se samo roditi sa talentom za nesto i biti dobar u tome a da ne utrosis odredjenu dozu  rada, bez obzira sto legende kazu da se neko pojavio sa "superiornim glasom" i "zagospodario svetskom scenom"...

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia krntija
Ono što najviše zameram sebi je što često pravim iste greške. Po nekoliko puta. I treba da dođem stadijuma gde potpuno ostanem bez živaca, da bih ukapirao da to tako ne može. To je moje prokletstvo.

Tako sam sebi lepo rekao... " nikako se ne raspravljaj sa tim čovekom, samo ćeš se iznervirati" i ja opet. Kao kreten.

Citat
zar si pomislio da sam ja uzasan u bilo kom aspektu

I ja ponekad svašta pitam.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Niko ne kaze da ta vezba mora da podrazumeva skolu, ali mora da podrazumeva vezbu, bilo kakvu. To sto neko nije ucio skolu ne znaci da sam nije vezbao i pevao kao, ali sigurno niko od velikih pevaca nije ostajao na istom nivou vecito i pevao isto sa svojih 10 i svojih 20 godina, lupam, pogotovo sto nije ni publika bas toliko mutava, jer vecina ljudi koliko god muzicki neobrazovana bila i dalje moze da prepozna falsh, na primer  Smile

U svakom slucaju talenat treba da omoguci nekoj sposobnosti da se razvije do krajnjih granica, do nekog vrhunca pa cak i da probije svoje kapacitete i prosto je tuga to ne uraditi jer, eto, to je talenat koji ne mora da se vezba i ne mora da se budzi i moze da ostane na nekom nivou  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
осмице...лепо сте табанали Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Серијал је завршен, а за размену утисака је било довољно времена. Тема се закључава.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.