Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:55:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja imam talenat - Sezona 2011  (Pročitano 36948 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Јбт пролазим кроз дневну кад оно Осма путница на ТВ  Smile

Касније сам уклавирио да нисам погрешио кад сам видео овај ирски плес, а знам да сам видео неке сличице у тим ципелама  Smile

Срећно, навијам за вас и овог малог из мог града  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Alcatel One Touch Idol X
Да, баш је трип, пребацим на РТС, кад оно ирски плес  Smile Одмах повежем са Осмом, чак је била у крупном кадру једно 2 пута  Smile Свака част  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Ja imam talenat: Irski ples u Beogradu



Šesta epizoda šou programa „ Ja imam talenat“ otkrila je nove, nesvakidašnje talente. Filip Đolović je pokazao akrobacije na motoru, Vukan i Stefan su demonstrirali šta sve umeju sa loptom, ali uz “Hot Stuff” Natalija Klajsner stasom i glasom podigla je publiku na noge. Najveći utisak na gledaoce i žiri su ostavile devojke iz plesne grupe ”Erin’s Fiddle” izvodeći moderni irski ples. Braća Stefan i Vukan Kovač iz Beograda pokazali su kako barataju sa loptom. Mili je bio najviše oduševljen te je predložio dečacima da nastave da treniraju jer je situacija u našem fudbalu očajna. Sa tri „ da“ braća su prošla dalje. Danica Veselinović je napravila haljinu od par krpa, pa je žiri bio na teškim mukama da li da joj dozvoli da nastavi takmičenje. Posle dugog premišljanja odlučili su da zbog velike kreatvnosti Danica ode u sledeći krug. Ipak, rigorozni žiri je ostao prilično zadivljen akrobacijama Filipa Đolovića koji je pokazao šta sve može na motoru. Dok ga je majka bodrila iza scene, Miliju, Ivanu i Danici je zastao dah kada je Fića zaustavio moped posle vratolomija koje su ih nesumnjivo oduševile. Atmosfera u pozorištu na Terazijama je postalo sve veselije kada su se začuli zvukovi četiri klarineta, Kvarteta Nevski iz Beograda koji su savršeno izveli klasičnu muziku. Uz “Hot Stuff” Natalija Klajsner stasom i glasom podigla je publiku na noge. Riverdanse-modernim irskim step plesom predstavila se višečlana plesna grupa iz Beograda ”Erin’s Fiddle” koji su usavršavali svoj ples sa inostranim školama i instruktorima pa sada plešu kao jedan. Ipak, Tasovca čak ni golub koji se našao na njegovoj ruci kao deo tačke mađioničara Benedeka Karolja nije uspeo da odobrovolji u njegovom odlučnom”Ne”. Još jedan momak je oduševio žiri. Reč je o Luki Živkoviću, momku iz Obrenovca, koji je sa svojom partnerkom Katarinom sjajno plesao i pevao. "Zapamtite ovo ime", rekao je član žirija Ivan Tasovac, obraćajući se publici.




Izvor: Svet
« Poslednja izmena: 23. Maj 2011, 23:15:44 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Ekstra  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Додао сам и други део. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Kako mozemo da glasamo za Osmu putnicu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
@Osma

Nije lose, navijamo za tebe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja imam talenat: Au, kakav je mali!

U večerašnjoj emisiji, a pred sutrašnji konačni odabir polufinalista, atmosfera se usijala, a kandidati i njhovi talenti i antitalenti ređali su se kao na traci.

Bliži se veliko finale, i u tom duhu protekla je i večerašnja emisija. Puno talenata, puno smeha i puno iznenađenja...

Večeras se teško moglo "pohvatati" ko peva, ko igra, ko imitira, a ko glumi. "Talenata" je bilo na izvoz, nikada više kandidata, a žiri kao i obično hladan ko špricer, sa par časnih izuzetaka.

 Ispred Danice, koja je i ovoga puta bila najpopustljivija i meka srca, Milija i Tase ređali su se najviše pevači, zatim neki koji misle da to jesu, plesači, poneki imitator... Posao im večeras nije bio lak, bar većim delom, ali za utehu, imali su i čemu da se smeju.

 Među prvima im se na sceni predstavio Dragan Vasiljević (17) čiji je talenat da priča i peva unazad. On je, naravno unazad, izveo pesmu „Kruška“ koju je komponovao Mili, a izvodi je Alen Ademović, i to je zvučalo urnebesno, u bukvalno smislu te reči!

 "Vidiš kakve ja pesme pišem", rekao je Mili Tasi nakon Draganove“ interpretacije“!

 A Tasin odgovor je bio..."Ako ovo što pre ne potisnem iz pamćenja, moj psihijatar će se obogatiti. Meni je ovo kao da slušam prenos utakmice u boćanju, na norveškom!"

 Nakon tri otpevana tona sa scena je ispraćen, brže nego što je na nju i stao, Boris Popović, a istu sudbinu je podelila i Eleonora Rud koja je sa tri decidna NE završila takmičenje.

 Tijana Ilišević je žiriju izmamila osmehe, veoma solidnom pevačkom interpretacijom, ali očigledno ne u meri da je puste u sledeći krug. Nakon Tijaninog nastupa, i publika, i Tijana , pa i voditeljski par, bili su iznenađeni ovakvom odlukom žirija. Voditelj je izašao na binu sa tegom u ruci i "pretećim tonom" ih pitao: "Dobro bre, žiri, šta je ovo!?" Ali Tijana i pored "intervencije", ipak nije prošla.

"O, bože.., O, ne..." bilo je sve što je Tasa imao da kaže kada je ugledao pekara Josifovski Zorana iz Rume, koji je na binu izašao sa akustičnom gitarom i zapevao "Život je jedan ona bacilaaaaaa...."

 Prvi komentar bio je "dovoljno smo čuli"...ali ne sudi o knjizi po korici. Kada je Zoran zamolio da otpeva nešto i na engleskom, i zapevao "Soldier of Fortune", mišljenje se dijametralno promenilo, i on sa dva DA prođe u sledeći krug.

 Boris Lukman



Plesni par Milena i Aleksandar, izveli su plesno glumački performans i sa tri DA prošli u dalje takmičenje.

 A onda je na scenu izašla Tamara Pavićević (41), domaćica iz Podgorice, koju je sin prijavio za takmičenje jer mu je dosadilo da je sluša kako peva u kupatilu.Čim je pustila glas, Tamara je žiri ostavila bez daha, a do refrena je već bilo sigurno da je rođena crnogorska Susan Bojl.

 Danica je bila misteriozna do samog kraja obraćajući se Tamari, "Ali mi sada imamo problem kako da kažemo DA....jer je to VIŠE NEGO DA!" Sa suzama u očima, Tamara je otišla pravo u sledeći krug.

Da talenat ne poznaje granice, pa ni one starosne, pokazala je Ljubica Novičić de Frančesko( 74), „balerina-gimnastičarka“, sa 46 godina braka iza seba i četiri unučeta, koja se pojavila u crnim helankama i crvenom trikou, i odigrala, suprotno očekivanom na osnovu autfita, grčki sirtaki, koji je žiri ispratio simpatičnim smeškanjem i pogledima ispod oka.

 Ljubica , kao i njen nastup, bili su svakako nesvakidašnji prizor.

 "Vi ste jedna talentovana, vesela i gipka baka", bila je Milijeva impresija nakon Ljubicinog nastupa.

"46 godina braka i četiri unučeta je definitivno talenat! Imate moje Da, i sledeći put hoću da vidim brejkdens", rekao joj je Tasa, i tako je "super baka", sa tri DA, otišla pravo u sledeći krug.

 Julijana Živković iz sremske Mitrovice predstavila se pesmom „One night only“ i definitivno zaslužila aplauze i ovacije publike, kao i prolazak u sledeći krug.

"Da, da i da", bilo je sve što je žiri imao da kaže Julijani.

A onda je, "lakim korakom" na scenu izašao Boris Lukman (14) koji je na muziku pesme "Billie Jean" imitirao čuveni ples Majkla Džeksona, i to maestralno! Uz nezaobilazne crne šimike, bele čarape, sako od šljokica, rukavice i šešir, Borsi je perfektno "skinuo" kralja popa.

 Publika mu je oduševljeno aplaudirala, a žiri je uspeo da kaže samo:" Auuu, kakav je mali!"

 U sutrašnjij emisiji "Ja imam talenat" bira se 40 polufinalista. Konkurencija će biti oštra, a borba još oštrija, tako da možemo očekivati još puno iznenađenja, talenata, i "talenata".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 
Boris je moj favorit  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Novi nindža kolo vodi.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Не контам како онај лик што је растурао с опером није прошао синоћ. Вечерас навијам за малог бубњара, глувонеме плесаче и битбоксера. Сконтај ... битбоксер на ћирилици изгледа ко нека борилачка вјештина.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:55:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.