Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:42:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladje, sladje ili...starije iskusnije  (Pročitano 15722 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Sve sto do sad plodih bese mladje od mene pa i mnogo mladje odmene. I bese mi lepo. Volim mladje ocigledno a mozde i one vole starije. Svejedno, uvek se snadjemo...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Moja supruga je 15 dana starija od mene, u trenutcima kada smo poceli da se zabavljamo a ni sada nisam razmisljao o tome da li je starija ili mladja bolja.
Moj cale je od moje majke bio skoro 15 godina stariji, ali je brak puko posle tri godine, tako da moje misljenje je da je na prvom mestu ljubav te godine i razlika u godinama ( naravno u nekim normalnim granicama ) nije bitna ako se neko stvarno voli. :hug:
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
ajde ovako...pisacu samo u seksualnom kontekstu...bas sam dosta razmisljao o tome i yakljucio sam da mi je ipak najbitnije da se devojke dobro odrzavaju....volim mladje sa njihovim nespretnim pokretima i nevinoscu....volim starije i njihovo iskustvo i znanje o tome kako da me zadovolje....ono sto ne volim su strije, celulit, dlake i ostalo....tako da glasam i za jedne i za druge sve dok drze do sebe...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne moze se tu postaviti pravilo, zavisi od osoba.
Imas ljudi sa 25 godina koji nisu sposobni za vezu isto ko da imaju 13 godina, a imas i sa 16-17 godina i momaka i devojaka koje su spremni za tako nesto.
Generalizacija je nemoguce.
Ja sam maltene uvek bio sa starijim, i to mi je odgovaralo uvek.
Ali ko zna.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
mob
Nokia 3200
Znate kako, posteno receno, oba!!! i mladje sladje i starije iskusnije.  starije zato sto moze mnogo da se nauci kod njih, i da se upotrebi na mladjima koje su verovatno i bolje...e sad meni nije nikakav problem oko godina...jer- mlad sam ja!!!   :twisted:
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Individualno - od osobe do osobe, od kombinacije do kombinacije...
Ako se neko slaze... godine nisu bitne...
Mogu godine da se slazu to prekosutra... ako se osobe ne slazu mos ga ... bati
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
SF,vrlo pohvalno.ne znam koje si godiste,ali svakako retko se srecu momci sa takvim izjavama,visoko moralnim nacelima koje imas ti.
Naravno ako nas malko ne zavlacis i ne tvrdis sebi pazar,a bilo bi mi zao da je tako.Taman pomislih : Nije istina da su svi muskarci isti......!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: SerbianFighter
Individualno - od osobe do osobe, od kombinacije do kombinacije...
Ako se neko slaze... godine nisu bitne...
Mogu godine da se slazu to prekosutra... ako se osobe ne slazu mos ga ... bati


Skroz se slazemo !
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm, godine nisu bitne kad bas i nemas mogucnost izbora... U praksi muskarci jure mladje, zene starije... Naucno je utvrdjeno da je neka prirodna granica 5 godina, jer ako je preko 5 godina, u pitanju su razlicite generacije... Ja se licno slazem sa tim, posto se zabavljam sa deckom koji je 5 godina stariji od mene i jeste, stariji je i iskusnije, uliva mi sigurnost i samopostovanje, ali nekad zna i da smara.. Elem, imam i drugarice koje su se zabavljale sa "momcima" koji su 7-20 godina stariji od njih i provele su se ko' bose po trnju... Ti muskarci vec lagano matore (znaci, one su imale oko 20, 22 godine kad su bile sa njima) i jedino im je na umu da se fino skrase, osnuju porodicu jer su se do tada iziveli... Da zavrsim - za mene je neka normalna granica +/- 3 godine... To je slucaj sa mojim roditeljima i sasvim se fino slazu... I da, mislim da su godine vazne... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
imam 40 godina.muskarac koga volim ima 53. nije idealan ima puno mana,ali osecam da mu znacim ( momci u godinama se plase da mladjim zenama izjave tacno sta osecaju - na primer ljubav ,jer se boje da ne ispadnu smesni, a iskustvo voli bolje i jace od  mladosti)
u sexu se fuckin funtastic slazemo,mada sam svesna da ce on potrajati jos "samo" koju godinu i to je to.imao je dva braka i dvoje odrasle dece iz ta dva braka.u medjuvremenu se  ,kako kaze, naludovao,mada jednom pusteno kuce sa lanca se tesko ponovo navikava na lance( to ja kazem)
zeli da zivi sa mnom(mada se plasim da u stvari ne zeli da zivi sam,a ja sam nesto vrlo dobro sto mu se desilo u poslednjih 26 godina)
zujalica je,i volela bih da mi neko kaze sta da radim?( necu da otvaram temu na forumu)
da li da ostanem sa njim ili da idem dalje i shvatim da nas mogu voleti samo nasa deca i nasi roditelji?
______________________________ ___________
crnokosa,zelenooka,40
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:42:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.