Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:18:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slatka ljubavna osveta  (Pročitano 24907 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisi ti magnet za lose devojke, vec su "lose" devojke magnet za tebe...

Tj. ti ih sam biras takve...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Emotivni bol ili bilo koju drugu vrstu osujećenosti neki ljudi doživljavaju kao napad na sebe, pa osvetu smatraju legitimnim vidom samoodbrane.

U zavisnosti od sklopa ličnosti, vaspitanja, obrazovanja, nivoa empatičnosti koje osoba poseduje, osveta može biti samo zamišljena, a nikad ostvarena, jer samo uviđanje da na neki način imaju mogućnost da uspostave kontrolu nad nečijim životom im pruža dovoljnu satisfakciju i tako vraćaju kontrolu nad sopstvenim životom.
Osveta, rekla bih, i nije ništa drugo nego kontrola i moć...da se utiče na nečiji život.

Na žalost, neki ljudi se ne zaustavljaju na fikciji, već svoje maštarije sprovode u delo.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Nisi ti magnet za lose devojke, vec su "lose" devojke magnet za tebe... Tj. ti ih sam biras takve...

Jest, u poslednje vreme su mahom sve takve (čast izuzecima, ako ih ima). Obično one priđu meni, tako da da, pre sam ja magnet za njih, čim ih nekom svojom osobinom privučem i zadržim. To što se svete meni je dokaz da ili im je još uvek stalo do mene ali neće sebi da priznaju ili žele da share the pain koji osećaju a ne umeju sebe da okrive kao ljudi i da preuzmu odgovornost za postupke (i da se razumemo, to nisu neke balavice od 15 godina, dosta ih je starijih od 20, 25 godina). Nuff sad.

I samo da kažem nešto, ako ste našli da me ložite sa "ti biraš pogrešne" našli ste pogrešnu osobu da ložite. Ne biraju muškarci žene, već žene biraju muškarce. To da juriš suknje do smrti je klasična ženska ložana za idiote. Ako žena želi da bude sa muškarcem ona će naći način da ga osvoji, muškarac tu može samo da kaže da ili ne. Obratno teško, možeš samo da pitaš, pa ako bude, bude. A ja sam zadovoljan svojim životom, uvek težim ka poboljšanju istog, a da trošim vreme na gluposti i osvete, život je previše lep i kratak za tako nešto.
« Poslednja izmena: 10. Apr 2011, 12:36:51 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Što reče Sandra, ja sam magnet za loše devojke. Zašto? Kako? Nemam pojma.
A šta je zajedničko tim lošim devojkama? Da ti skratim mozganje... Ti. Smile
Anea ti je već predočila. Niko te ne loži, veruj mi da imam pametnija posla.  Smile
Ne verujem u te žalopojke - ja jadan pošten i divan, a one zmijurine mi dušu popile.
Hau jes nou. No, ne bih se dalje zadržavala na tvojoj analizi. To se kod mene debelo plaća. Smile
Posebna tarifa za profi trolove.  Smile

osveta je karakteristika nemocnih i nesposobnih a najcesce kompletno bezvrednih ljudi.
Tačno tako. Veliki ljudi ne mogu da se svete malim ljudima samo zato što su mali, a upravo to je najčešće i u osnovi razloga zbog kog bismo se nekome svetili.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Ne slažem se. Razlog? Ne znam da li ste primetile šablon, ali na temi, ja sam izneo svoj "prljav veš" i sada ste se stopirale od inošenja svog. Navatale ste sada da o meni raspredate sliku kao šovinisti i jadniku, trolu koji je došao vamo da bi se iživljavao (jedva čekam komentar "to si sam rekao" par redova ispod). Ajd da brojim i komentarišem malo vaše osvete, garantujem da ste duplo bolje u njima od moje malenkosti. Smile
U principu, ispada da ja nekog mamim svojom ličnošću i ponašanjem. Nije baš, nego neko se utripuje da sam "hard to get" i onda kada malkice popustim dobiješ "e, sada je moj, saću da ga j***m uzduž i popreko". Tada vidim koliko je sati, napustim sahranu i pustim stvar. E, baš tada se ona zagreje, pa kada vidi da ne može da me ima, kuje kako da mi se sveti. Mahom sve koje su mi se svetile su pokazivale kakve su osobe, i koliku su mi uslugu učinile. Smile
A druga stvar - nisam ja jedino zajedničko. Sve te devojke su (mahom) mamine devojčice, samožive psihopate koje mrze sebe i ceo ljudski rod, slabići koji jedino jačaju svoj ego kroz tuđu patnju i bol. Čast izuzetcima.
« Poslednja izmena: 10. Apr 2011, 15:14:34 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad se neko sveti, sveti se samo zbog svoje povredjene sujte...

Nista vise, nista manje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
Sve te devojke su (mahom) mamine devojčice, samožive psihopate koje mrze sebe i ceo ljudski rod, slabići koji jedino jačaju svoj ego kroz tuđu patnju i bol.

I tebi to i dalje ništa ne govori o tebi?
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Citat
Sve te devojke su (mahom) mamine devojčice, samožive psihopate koje mrze sebe i ceo ljudski rod, slabići koji jedino jačaju svoj ego kroz tuđu patnju i bol.

I tebi to i dalje ništa ne govori o tebi?

Sry, no. Smile
To samo govori o njima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ako svi leptiri sleću na isti cvet, da li je to zbog leptira ili zbog cveta?
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Pa znaš kako... NE! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:18:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.