Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:20:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ste sujeverni?
Da
Ne
Ponekad
Sujeverje, sta je to?
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sujeverje - religija budala  (Pročitano 19331 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia Luvmya 520
Nije vrsta. xD Religija je vrhunsko sujeverje. xD
Tako je, jace, vece, mnogobrojnije sujeverje ne postoji. Da li bi ti bio ljubazan da Makrosu to objasnis,
ipak si ti moderator pa mozda clanovi malo drugacije gledaju na to sto im kazes, posto mene ovde pred ocima moderatora nekoliko osoba pokusavaju da predstave kao mentalno obolelu osobu ?

Mada Makros nista slicno nije rekao imam utisak kao da se i on prema onome sto kazem postavlja kao da to dolazi od mentalno obolele osobe.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Makrose, religija je vrhunsko sujeverje.


Moderator.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Nisam psihijatar i ne postavljam takve dijagnoze.

Lično mislim da si u nekim zabludama, a suviše si egoističan da priznaš. Takođe izgradio si iluzije u kojima lakše živiš i koje se bojiš da srušiš.
Silom pokušavaš da istereš svoje, tako se štitiš, ali često se zato još više uvaljuješ, naročito kada govoriš o stvarima o kojima malo znaš.
Tvoj pristup zna da bude iritantan i naporan, jer si prilično agresivan u odbrani svojih verovanja, zato si često na udaru drugih članova.
To je moje mišljenje, na koje narvno imam pravo i koje se formiralo na osnovu ove virtualne komunikacije.
Da ne bude zablude, ne tvrdim da sam u pravu. Možda grešim.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Makrose, religija je vrhunsko sujeverje.


Moderator.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Lako je tebi runneru.
Mi obični smrtnici bez premium naloga prinuđeni smo da prihvatimo objašnjenje moderatora i priznamo da smo bili u zabludi. Smiley
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia Luvmya 520
Nisam psihijatar i ne postavljam takve dijagnoze.

Lično mislim da si u nekim zabludama, a suviše si egoističan da priznaš. Takođe izgradio si iluzije u kojima lakše živiš i koje se bojiš da srušiš.
 Silom pokušavaš da istereš svoje, tako se štitiš, ali često se zato još više uvaljuješ, naročito kada govoriš o stvarima o kojima malo znaš.
Tvoj pristup zna da bude iritantan i naporan, jer si prilično agresivan u odbrani svojih verovanja, zato si često na udaru drugih članova.
To je moje mišljenje, na koje narvno imam pravo i koje se formiralo na osnovu ove virtualne komunikacije.
Da ne bude zablude, ne tvrdim da sam u pravu. Možda grešim.
Da li je moguce da ti navedes moje reci koje predstavljaju moju zabludu, moje reci koje predstavljaju
znacaj moje licnosti, moje reci koje predstavljaju moje iluzije, reci koje predstavljaju isterivanjem necega sto vazi samo za mene, reci koje predstavljaju moje uvaljivanje u nesto ili koje predstavljaju malo znanje onoga o cemu pricam ?
Kojih verovanja i zasto sam ja agresivan, kada ne napadam licnosti ljudi laznim tvrdnjama ?

Cisto da ne bi bilo zablude, mozda ti ne gresis, kako drugacije da se uverimo da li ti gresis ili ne.
Lepo ides od stavke do stavke, navedes ono sto sam rekao a sto ti tvrdis da je zabluda i da se utvrdi da li je to zabluda, veoma lako......

Jel' ti to tesko da uradis ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Cisto da ne bi bilo zablude, citiracu jedan stariji post :

Eyefeelyu

Pre mene, pokušao je da ga analizira konzilijum lekara psihijatrijske klinike "Laza Lazarevic", ali su nakon toga dobrovoljno obukli ludacke košulje i zakljucali se unutra. Izaslanik potpuno nove vrste religije koja se zasniva na Neveri. On ne veruje ni u šta, ni u prostor, vreme, svetlost, vas koji citate , big mac... Njegova deviza je da postoji samo ono ciji se zna molekularni sastav, a zatim ce vam reci da su atomi izmišljotina ljudi. Porodica mu je zapretila da ce ga iskljuciti iz nasledstva jer je izjavio da ne veruje u njih, na šta je on odgovorio da nije nikakav problem, jer on ionako ne veruje u nasledstvo... Arhi-neprijatelj Velikog Slobadidija, a njihov spoj na istoj temi na forumu dovodi do onog efekta koji nastaje spojem materije i anti-materije (anihilacija, poništenje oba oblika uz oslobadanje enormnih kolicina gluposti...ovaj, energije !). Poseduje redak dar da u istom postu nešto izjavi, to argumentuje, a zatim oštro samom sebi kontrira, ubedi sebe da ipak nije u pravu i pritom se izvreda !    Bibliju zna tako dobro, da je i dežurni jehovin svedok na forumu izjavio da mu skida kapu (što nije naišlo na topao prijem , jer eyefeelyu ne veruje u kape i smatra da su to gluposti neukih). Redovno ucestvuje na religijskim temama i ima dar da isprazni , brzinom kojom klošar koji se upravo usrao, prazni tramvaj "dvojku". Piše postove-kapitalce, koji su nerzumljiviji cak i od racuna za struju, a besmisleniji i od Vanyovih pokušaja da ostavi cigare. Svako ko je pokušao da ude u ozbiljniju raspravu sa njim, završio je kidajuci zubima ligamente sopstvene ruke, dok su se neki spasili gutajuci tastaturu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Da ne citiram veći deo tvojih postova sa kojima se ja lično ne slažem, evo samo par rečenica koje se stalno ponavljaju.

"Nemam mogućnost verovanja"

Netačno svi veruju u nešto.

"Nemam ego"

Svi imaj ego. Bez ega bio bi samo hrpa mesa bez ličnosti i samosvesti.

"Postoji samo jedna dimenzija"

Netačno, postoji bar 3 prostorne i jedna vremenska.

"Sve što se desilo je moralo da se desi jer ljudi nemaju slobodu nad svojim životima"

Netačno, svako je krojač svoje sreće. Svi mi snosimo posledice vlastitih izbora. Tebi je samo lakše da veruješ u to.

Ima još, ali moram da idem.
Na kraju krajeva, šta te briga, to je samo moje mišljenje i ono nema naročitu težinu.
Uživaj
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia Luvmya 520
Cisto da ne bi bilo zablude, citiracu jedan stariji post :

Eyefeelyu

Pre mene, pokušao je da ga analizira konzilijum lekara psihijatrijske klinike "Laza Lazarevic", ali su nakon toga dobrovoljno obukli ludacke košulje i zakljucali se unutra. Izaslanik potpuno nove vrste religije koja se zasniva na Neveri. On ne veruje ni u šta, ni u prostor, vreme, svetlost, vas koji citate , big mac... Njegova deviza je da postoji samo ono ciji se zna molekularni sastav, a zatim ce vam reci da su atomi izmišljotina ljudi. Porodica mu je zapretila da ce ga iskljuciti iz nasledstva jer je izjavio da ne veruje u njih, na šta je on odgovorio da nije nikakav problem, jer on ionako ne veruje u nasledstvo... Arhi-neprijatelj Velikog Slobadidija, a njihov spoj na istoj temi na forumu dovodi do onog efekta koji nastaje spojem materije i anti-materije (anihilacija, poništenje oba oblika uz oslobadanje enormnih kolicina gluposti...ovaj, energije !). Poseduje redak dar da u istom postu nešto izjavi, to argumentuje, a zatim oštro samom sebi kontrira, ubedi sebe da ipak nije u pravu i pritom se izvreda !    Bibliju zna tako dobro, da je i dežurni jehovin svedok na forumu izjavio da mu skida kapu (što nije naišlo na topao prijem , jer eyefeelyu ne veruje u kape i smatra da su to gluposti neukih). Redovno ucestvuje na religijskim temama i ima dar da isprazni , brzinom kojom klošar koji se upravo usrao, prazni tramvaj "dvojku". Piše postove-kapitalce, koji su nerzumljiviji cak i od racuna za struju, a besmisleniji i od Vanyovih pokušaja da ostavi cigare. Svako ko je pokušao da ude u ozbiljniju raspravu sa njim, završio je kidajuci zubima ligamente sopstvene ruke, dok su se neki spasili gutajuci tastaturu.
Lepo je videti trud pokusaja da se neki subjektivni osecaj iskaze, tvoj osecaj predstavljen u tom pokusaju nije proizvod onoga sto sam rekao niti je moja namera da ono sto kazem izazove bilo kakvu reakciju.
Objektivno predstavljanje onoga sto sam rekao zahteva citiranje onoga sto se zeli predstaviti kao objektivno.

Subjektivni napadi tipa "ti si zreo za lecenje" nece dovesti do uzajamnog razumevanja onoga sto je receno.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nisam moderator, posebno ne na religiji i psihologiji ali za analize postoji tema

http://forum.burek.com/hajde-da-analiziramo-jedni-druge-neformalno-psiho-opustanje-t94204.html

Osim toga stvarno mi se ne dopada kad diskusija sa bilo kakve argumentacije pređe na prozivku i uvredljive insinuacije.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2011, 18:31:46 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:20:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.