Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bluetooth handsfree  (Pročitano 14508 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
mob
Samsung Galaxy Nexus
e vidish ja se toga nisam setio!!
sa cju da probam!!
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
I, sta bi? Smile

Kope, ajde probaj i ti. Koliko znam ti imas 6600, a imas i bluetooth slusalice.
« Poslednja izmena: 09. Okt 2005, 20:57:15 od Bad Habbit »
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Vidis kako sam ja meni povezao nikakav program ti ne treba:
Tools > Settings > Enhancement > Handsfree > Default profile: Headset
Izvrsim pair i u pair devices (na telefonu) Pritisnem na slusalicu Options > i Set as authorised.
Kad hocu da koristim, ukljucim bluetooth na telefonu, ukljucim headset i sam se konektuje. Ne znam sta je tvoj problem.  Smile
Inace baterija mi traje sa non-stop poveznaim slusalicama sa telefonom skoro 2 Dana i naravno da sam je za to vreme koristio za razgovore, muziku i sta ti ja znam.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ne, nisi razumeo sta sam ja pitao. Znaci ja sam hteo da imam profil, koji ce se zvati recimo headset i koji kada aktiviram , automatski se izvrse sva podesavanja ukljucujuci i aktiviranje bluetooth-a, koji je do tada bio ikljucen. To sam uspeo uz pomoc programa eprofiles, medjutim rekao sam ti sta se desava, znaci kada pokrenem profil, aktivira se bluetooth, ali slusalice nece da se zakace na njega, ne znam zasto. Kada, cak i pod istim tim profilom, samo rucno iskljucim, pa ponovo ukljucim bluetooth, sve je ok. Znaci neka misterija je u pitanju. Zato sam te pitao da probas isto, ako mozes, da vidis da li se i kod tebe desava ista stvar ili je kod mene nesto posebno.

Jos da napomenem da mi ova tvoja varijanta ne odgovara zato sto ja hocu, ne samo zbog baterije vec i zbog zracenja da drzim ikljucen bluetooth, a da ga ukljucujem samo kada krenem negde van kuce, a u tom sucaju hocu da sto je moguce vise skratim taj postupak, odnosno izbegnem rucno ukljucivanje bluetooth-a.

Evo saljem ti i ovu verziju eprofiles-a koja meni funkcionise savrseno i koja nikakve konflikte sa drugim programima, nema, ako zelis da probas.

Ova tvoja varijanta mi uopste nije jasna, da budem iskren. Ne znam sta dobijas time sto si napravio psoeban profile i sto si stavio da ti se slusalice aktiviraju samo pod tim profilom? U svakom profilu ti mozes da rucno aktiviras bluetoot i da onda ukljucis slusalice i one ce se same povezati. Ne znam sto ogranicavati koriscenje slusalica samo na headset profile i zasto uopste trositi jedan profil samo za to?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
BiN-1203.zip (244.59 KB)
« Poslednja izmena: 10. Okt 2005, 09:46:50 od Bad Habbit »
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Sad cu da isprobam samo da skinem eprofiles.  Smile

Citat
Jos da napomenem da mi ova tvoja varijanta ne odgovara zato sto ja hocu, ne samo zbog baterije vec i zbog zracenja da drzim ikljucen bluetooth, a da ga ukljucujem samo kada krenem negde van kuce, a u tom sucaju hocu da sto je moguce vise skratim taj postupak, odnosno izbegnem rucno ukljucivanje bluetooth-a.
Za zracenje se ne brini, sve oko nas zraci.

Citat
Evo saljem ti i ovu verziju eprofiles-a koja meni funkcionise savrseno i koja nikakve konflikte sa drugim programima, nema, ako zelis da probas.
Ne vidim nikakvi verziju ali nema veze, sad cu da probam sa jedinom verzijom koja je u download-u (2.06)
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa evo ti verzija 2.24 sta ti nije jasno? Smile Samo otpakuj i to je to. Moze i 2.06 ja sam je koristio do juce i sauper mi je radila bez ikakvih problema.

Inace, bas zato sto sve zraci necu da me zraci jos i to i ako znam da je zracenje minimalno. OPet kazem ti, treba mi da korsitim slusalice samo kada sam van kuce, pa bih hteo nekako da namestim da kada krenem negde, aktiviram profile i da to bude to. Smislio sam kako to da izvedem, ali zeza me to sto slusalice nece da se povezu kada se bluetooth aktivira preko profila iz eprofiles-a. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Citat
Pa evo ti verzija 2.24 sta ti nije jasno?

Nisam video malo pre atachent, kao da u opste nije bio uploadovan ali sad jeste, vidim ga tj. sad cu da ga skinem.

Citat
ali zeza me to sto slusalice nece da se povezu kada se bluetooth aktivira preko profila iz eprofiles-a.
Sad cu da probam sa ovom verzijom sto si mi dao ali moram prvo da idem da jedem. Smiley
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Znao sam da postoji neka kvaka. Smile Ajde prijatno ti bilo, pa javi kad probas. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Hvala. Znaci verzija koju si mi dao nece, cim aktiviram headset profil sve se lepo namesti, ukljuci se bluetooth, ukljucim slisalicu i nece da se konektuje (probao sam i sa onim set as authorised). Posle toga, instaliram veriju iz download-a i nece da se ukljuci ali pre nego sto sam instalirao verziju koju si mi dao je hleta da se ukljuci (na aplikaciju mislim).  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Cekaj, hoces da kazes sa sa 2.06 ti se ukljucivao bluetooth, ali nije htela da poveze slualica, a sa 2.47 nece ni to? Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.