Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:15:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odelo za maturu  (Pročitano 8335 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ProsigojE,ovdje su ti svi dali ozbiljan savjet,bez obzira na smajlije pored. to jeste svečano,ali za starije i drugo vrijeme. i ne za tu priliku. nećeš da dočekuješ druge maturante i  stojiš cijelo veče tamo
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
sad me zanime sta vi mislite o tome
Drzi se proverene varijante pantalona, kosulje i sakoa(i mozda kravate) i neces pogresiti  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Pojava u tresi, rmax-u i suskavcu je kod nas potpuno normalna, a ovome "mozete samo da se smejete".
Jeste, a mi smo te svi odreda savetovali da obučeš upravo ''trešu'' i air-max.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Otvorio sam da dobijem podrsku i mozda par nekih saveta, al izgleda nista od toga  Smile. Cenim ja vase misljenje, al ne znam dal ste se zapitali zasto se takav stil oblacenja u svetu smatra (pored fraka) za najsvecaniji. I posle kukaju otkud to da nas Srbe drugi uvek gledaju ispod oka. Pojava u tresi, rmax-u i suskavcu je kod nas potpuno normalna, a ovome "mozete samo da se smejete".


Gledaj, ne znam kako ti rezonuješ, ali moje shvatanje oblačenja pogotovo za takve prilike je da to radimo da bi se svidelo drugima a ne nama samima, a drugi ljudi će te u najmanju ruku čudno gledati, a veruj mi mnogi će ti se podsmevati ako dođeš u fraku. Znam, tužno je... ali tako je kako je i ti tu malo toga možeš da promeniš.
A i već ti rekoh, ne priliči tvojim godinama.

I nije baš tako kao što misliš, kad dođeš u zrelije godine videćeš da se itekako ceni dobro odelo pa i frak na svečanim prilikama. Pitaj bilo koju ženu, svaka će ti reči da ništa nije tako seksi kao muškarac u odelu.... dobro možda jedino muškarac u donjem vešu.  Smile

Shvatam ja da se tebi to sviđa i verujem da ti dobro stoji, al brate i meni se sviđa dres Stivena Džerarda i super mi stoji pa ga nisam obukao na maturi. Kao što ti rekoh, poenta je obući se tako da na druge ostaviš dobar utisak.

Ne znam kako je kod vas, ali u mom gradu kad je matura to je čitava fešta. Bukvalno ceo grad izađe na ulice da vidi maturante i da ih pozdravi... roditelji, rođaci, prijatelji, neki dođu iz zabave, neki dođu jer dolaze svi ostali pa da i oni vide šta je tu, a najviše dolaze devojke da vide toalete maturantkinja i naravno maturante i kako su se oni obukli. Ja sam čak uhvatio jednu ribu kako me krišom slika dok sam pisao poruku na mobu...

Dakle mnogo ljudi će te gledati, ne samo tvoji drugovi, moraš i na to da misliš.


Smedja mi je kosa. Gledao sam slike sa prethodnih matura, sve isto. Svi ljudi u tom "casual" fazonu. Ocu da se razlikujem. Retko ko nosi kravate a jos manje leptir masnu, koja mi inace skroz fino izgleda.

Kapiram ja tebe, želiš da budeš originalan i želiš da te ljudi primete i svakako će te primetiti... al fora je šta će posle toga pričati. Dal će biti više reakcija tipa "jesi videla onog malog u fraku kakav je, baš je faca, originalan" il će biti više reakcija tipa "Jesi videla onog debila pingvina, glumata nekog engleskog barona sa štapom i cilindrom, o gospode budale.." 

Na mojoj maturi, jedan dečko iz odeljenja je obukao celo odelo sa sve kravatom... prozvali ga "prezenter". (aluzija na prezentere vesti na televizijama).

Ako te briga za sve to, onda ga obuci. Ja sam ti dao svoje mišljenje.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 14:19:42 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:15:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.