Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:55:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa MSI EX610X  (Pročitano 8447 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Ako si napisao - poshtuj, zovesh dva tri puta, obavestish ih da snimash razgovor i nadjesh advokata...


 Smile Smile Sta da postujem?To sto su mi 3 puta popravljali isti kvar?Jel to da postujem?  Smile Sta ti mislis da ja nisam sve probao?Da nisam zvao inspekciju?Ne mozem im nista.Po nasem glupom zakonu mozes 3 puta da popravljas kvar.Znaci 4 put po zakonu ne mogu da popravljaju isti kvar.A 3 puta mogu da drze.1 put su probili 9 radnih dana za par dana.Nisam se zalio inspekciji jer sam smatrao za OK da da kasne.2 put se ne secam dal su bili u 9 radnih dana.3 put su drzali tacno 9 radnih dana.4 put kad sam slao bilo je 3 nedelje ali to nije bila popravka nego vracanje novca.Druze ne mozes im nista.Ja da sam im mogao nesto ja bi zvao inspekciju odmah.Zakon o potrosacima je mnogo glup bio do 1 januara 2011.Danas ko uzme nije isto kao i prosle godine.Danas imas mnogo vise prava kao kupac da se zalis.Evo kad sam uzeo flash u mercatoru kad sam reklamirao lik me je lepo pitao"Jeste uzeli ove ili prosle godine?".Kad sam mu rekao prosle godine rekao mi je da mora prvo u servis pa onda tek da mi daju nov.Inace po novom zakonu bi dobio odma nov ili pare nazad.Tako da danas ko uzme laptop i ne valja mu moze da vrati kako god mu padne na pamet.Takodje moja greska je bila od strane bc-grup firme koja me je grubo prevarila.Na moje pitanje mogu da vam posaljem laptop lik je rekao kao mozete ali ako je hardver ja cu da saljem u servis.Onda sam ja isao logikom da bolje da saljem odma servisu nego da oni salju.Da sam bio pametan i poslao odma radnji mogao sam da se javim trznisnoj i imali bi materijala da ih napadnu.Ovako se moja prica svela na rekla kazala.Taj moj razgovor sa radnikom bc-group nije mogao niko da dokaze.Btw kad sam poslao 2 put i kad je "popravljen" serviser koji me je zvao je bezobrazno rekao da idem u inspekciju slobodno i nudio mi br telefona.Onda znas da kad tako prica da ga boli patka jer zna da mu ne mogu nista.A ja jesam zvao inspekciju i njegova prica jeste istinita da mu ne mogu nista.A sto se tice snimanja razgovora to sam jedino mogao za radnika bc group samo sto mi to nije tad palo na pamet.Mada za radnika mi nije trebao advokat jer je dovoljno bilo da posaljem laptop.U svakom slucaju da je tako lako kao sto ti mislis ne bi 20 ljudi na bencu pisalo sve najgore i pakom servisu.  Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2011, 11:39:54 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6630, valjda
Ma ne ti, oni da poshtuju, oni pishu garanciju...
Prijatelju, zakonsko pravo im je 45 dana...

A ti sledeci put kupi MSI... Opet...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
A ti sledeci put kupi MSI... Opet...


Slazem se.Jednom sam kupio MSI i nikad vise u zivotu.To nema dileme....Ni plocu ni laptop.Nista od MSI sto se mene tice.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:55:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.