Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:09:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa MSI EX610X  (Pročitano 8440 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
problem je svakako hardverski...
servis ti ne gine  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sustina svega je u osmehu

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Posalo sam ti na PP podatke od servisa gde sam ja sredio svoj MSI. Daju garanciju i ja sam zadovoljan. Sljaka vec 8 meseci posle zamene graficke, a skoro i da ga ne gasim
IP sačuvana
social share
Zabranjeno pisanje u liftu! Ovo vazi i za PSE !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6630, valjda
Zar MSI nema pick up servis? Neshto su se ponosili time, reshavanje roblema u 72 radna sata i sl?
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S9+
Jbg ne moram bas na svakoj temi da ih blatim  Smile Da bez dileme MSI ima velikih problema sa hladjenjem i kulerima......Kad se tu doda ocajan servis posledice su katastrofa.Mada aj da jednom ne pljujem MSI.Nije to samo kod njih boljka.HP isto ima golemih problema.A imaju i svi brendovi.Meni po opisu problema deluje na grafiku koja baguje a moze vrlo lako biti i da cela ploca zeza.Ovo je u svakom slucaju tezi hardverski kvar koji tesko moze ekipa sa foruma da resii.Kod laptopa bas i nema puno stvari koje mogu da odu.Najednostavnije je npr ako ode rezac i memorija.To se da zameniti vrlo lako i jeftino.Onda ide hard disk koji je lako zameniti ali ko ima vaznih podataka njemu je gadno.Onda idu najtezi kvarovi.To su lcd panel , grafika i ploca.Grafika je najlaksi od pomenuta 3 medjutim ne mora da bude i resiv.Zavisi sve koji je cip i ko ga menja.Ako ga menjaju profiici sa dobrom opremom onda kvar se moze resiti.Obicno je cela popravka oko 100 evra.Isplati se popravljati ali ponavljam samo ako ga popravlja neko ko dobro zna i ima dobru opremu.Jer moze lako desiti da budala ne zameni cip nego samo skine pokvareni , nakugla, ocisti , zagreje cip i vrati.Naplati 100 evra a laptop radi mozda 7 dana a mozda i mesec dana a mozda i 1 dan.  Smile  Ploca po meni je najgori kvar i to ne vredi popravljati.Jer popravka nije sigurna 100% a zamena je preskupa.U najboljem slucaju za popravku platis 250 evra a polovnih imas kakvih oces za te pare dok novih imas i za 300 evra.Losi jesu ali su novi.Dzaba ti nova ploca ako ti je laptop star.  Smile  Moja preporuka ti je da odes u neki ozbiljan servis i nek ti utvrde kvar.Ako je do 100 evra onda se isplati po meni.Ako je 200 evra onda je nebuloza popravljati.U svakom slucaj u MSI pakom servis ni u ludilu nemoj nositi.  Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 01:54:30 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
gde si boro  Smile Smile ma blati ih brate kad si tako prosao Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Najveci problem mi je sto sam 250km udaljen od Beograda, a ovde u Boru nema nijedan normalan servis.
Anri mi je preporucio neki servis u Bg pa cu videti tamo da odnesem.A ovo sto kazes za MSI pakom servis,ne bi im poslao laptop nikad vise...Znate vi mozda jos neki servis gde bi to moglo dobro da se sredi ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S9+
Znas kako brate.Ono sto se desilo meni , kolegi sa foruma i jednom mom drugu je vec stvarno uzas zvani MSI.Jer 3 laptopa sa razlicitim plocama da imaju isti bug jeste brljotine MSI.Takodje kuleri im jesu ocajni i jesu problem.Medjutim ovaj problem sa grafickom nije nikako samo MSI.  Smile Skoro svaki dan vidjam taj kvar i pravila nema.Crkavaju i HP i fijutsu i acer i asus i dell i toshiba.Znaci svi redom bez ikakvog pravila.Dosta kvarova tih su posledica loseg hladjenja koji je napravio proizvodjac ali i losi korisnici.Prvo 1 kuler hladi sve na laptopu.Sto znaci da ako nema dobar dotok vazduha i ako prasina krene da zeza to moze da sjebe grafiku.A takodje i ljudi koji tripuju da je laptop gamer masina i da mogu da pice crysis 2 satima i da ne ugase laptop.  Smile Pa evo moja desktop grafika i CPU posle 2 sata igranja su ultra vrele a ne laptop.E sad MSI ima tu boljku da ga muci los kuler koji lose hladi grafiku i CPU.Medjutim reci da je to problem samo MSI bilo bi prilicno nekulturno da kazem.I licno MSI nije toliko los koliko kosta.To ti je to brate.Das za laptop jeftine pare a dobijes super hardver.Negde cenu moras da platis a to je los hardver i slab kvalitet.E sad to MSI servis zna i namerno amaterski obavljaju posao jer znaju da njihova muka moze da ne donese nista.Ali zasto onda jednostavno ne kazes model je skart i dajte kes coveku.Kao neki mi kazu to je imidz firme.Pa koji im je sad imidz???Na bencu smo ih nas 15 ispljuvali da ih nece oprati ni Dunav ni Sava.Ovde vec vrapci znaju moj slucaj a eto pre par dana se pojavio isti slucaj kao moj.Mislim da su hteli da stite svoj imidz oni bi lepo vratili pare ili ponudli nov laptop.Ovo sto ljudima vracaju polu popravljene lapove koji crkavaju posle 10 dana je krajnji bezobrazluk.Plus laptop je poslovna masina.Otkud oni znaju dal meni to zavisi moj posao i zivot.Igraju se sa stvarima koje ljudima znaci posao.Zamisli da je meni laptop trebao za posao a oni ga 3 meseca drljaju???
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 02:16:18 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
Pa nismo mi vrapci boro uz tebe smo svaki put kad opletes po servisu za MSi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Uopste ja laptop nisam koristio za igre neke sad da ga preforsiram,uglavnom sam imao CS,Pes i to je to,mozda ove Poker Stars,FullTilt poker ali to je nebitno. Kad sam ga kupio nisam ga bas jeftini platio,pre tri godine sam dao za njega 60 000.
Planiram da ga popravim i da ga koristim jos malo pa posle da ga prodam i uzmem nesto novo samo da nije Msi.
A ovo sto se tice hladjenja,to necu da komentarisem,ovo ispod ekrana gde pise MSI,posle 2,3 sata rada se toliko zagreje da prst ne moze duze od minut da se drzi na njemu.

Inace hvala na pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
suma sumarum cele price i pljuvanja po MSI lapovima...

Citat
Medjutim ovaj problem sa grafickom nije nikako samo MSI. Skoro svaki dan vidjam taj kvar i pravila nema.Crkavaju i HP i fijutsu i acer i asus i dell i toshiba.Znaci svi redom bez ikakvog pravila.Dosta kvarova tih su posledica loseg hladjenja koji je napravio proizvodjac ali i losi korisnici.Prvo 1 kuler hladi sve na laptopu.Sto znaci da ako nema dobar dotok vazduha i ako prasina krene da zeza to moze da sjebe grafiku.A takodje i ljudi koji tripuju da je laptop gamer masina i da mogu da pice crysis 2 satima i da ne ugase laptop. 

IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:09:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.