Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:49:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa MSI EX610X  (Pročitano 8448 puta)
28. Mar 2011, 19:31:13
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pozdrav!
Imam problem sa ovim laptopom,radi sve normalno i odjednom se ugasi kad udjem u neki malo zahtevniji program. Kad udjem u neku igricu on se ugasi i sledecih 15ak minuta ne mogu da ga ukljucim jer kad ga ukljucim izbaci mi plavi ekran i ne mogu nista da mu uradim nego ga ugasim i posle 15min upalim i radi normalno.Do skoro mi se nije gasio dok sam na netu,ali sad je poceo kad igram poker na fejsu.Znaci radi mi samo net,muzika i film,sve ostalo kad se ukljuci on se ugasi...Nema nijedan virus proverio sam vise puta sa vise antivirusa.Probao sam da reinstaliram windows ali kad udje u bios i ucita hardware on izbaci horizontalne i vertikalne takne linije i ne mogu ni windows da instaliram,Znaci te linije izbaci samo kad probam da sistem instaliram...u cemu moze problem da bude ?
i da,kuler sam skoro kupio i on sasvim dobro radi,i bas sam ga ocistio kad se ovo pocelo desava ali nista nije pomoglo
i kolko mi se cini ovo je pocelo da se desava kad sam probao neki igru i nisu bili dobro drajveri za graficku pa sam skinuo nove i instalirao i od tad se desava,posle toga sam probao da obrisem te nove drajvere i instaliram stare ali i dalje isti problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Siemens C55
drajver sa oficijalnog sajta? kako znas da dobro kuler radi? meni ovo i dalje lici na temperaturu proveri ih everestom i okaci ovde temperature
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
drajver sa oficijalnog sajta? kako znas da dobro kuler radi? meni ovo i dalje lici na temperaturu proveri ih everestom i okaci ovde temperature
i pojasni ovo kupio kuler i zamenio skoro cistio ? ti sam ili servis? vrati bios na pocetna podesavanja i probaj sa sistemom ponovo, ne bi smeo  da se tako ponasa  osim ako ti  nije grafika  crkla ali opet mozes da ga podignes posle odredjenog vremena, probaj iz safe moda da ga preskeniras antivirusom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
http://img153.imageshack.us/img153/6112/63703858.png

Zamenio sam kuler negde u septembru,u MSI Servisu u Beogradu.Ovo je pocelo da mi se desava negde pocetkom decembra,i tad se gasio samo kad udjem u igru neki a danas i kad igram poker se gasi.
Na nekom forumu su mi rekli da se mozda vec nakupio prasine i da ga ocistim,ali sam ga ja otvorio i on skoro nimalo prasine nije imao,ali i to je ocisceno.
Probao sam ja vec u Biosu sve na default da vratim i instaliram sistem,ali nece,kad ubacim Win7 cim prodje ono Inspecting your hardware....izbaci mi te horizontalne i vertikalne linije,a na XP namestim gde da instalira i kad krene da formatira disk na izbaci mi opet te linije.I tad moram da ga ugasim na 15ak minuta i tek posle toga mogu da ga ukljucim.Skenirao sam sa NOD32,Avast i Malwarebytes' Anti-malware i nista ne prikazuje.
Drajvere sam skinuo sa oficijelnog sajta.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2011, 00:51:22 od Milos_14 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
nosi ga na servis ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sustina svega je u osmehu

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Na MSI laptopovima te generacije cesto su crkavale graficke. Ja sam na modelu 620 2 puta menjao graficku u garanciji, a van garancije poravka ce te kostati oko 100e
IP sačuvana
social share
Zabranjeno pisanje u liftu! Ovo vazi i za PSE !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Siemens C55
bice da je grafika u pitanju mada me buni taj blue screen sto izbacuje po paljenju ali nosi ti to ipak na servis
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Moracu...Ali nikad vise MSI,kuleri su im ocajni,u garanciji sam ga slao na servis 3 puta zobg kulera i kad je istekla garancija crko je i morao sam da ga menjam+servis u BG im je ocajan,mnogo lazu,popravili mi laptop i trebalo im je 10 dana da ga posalju nazad.

Ne znam sad u koj servis da ga odnesem posto nisam iz BGa,u Boru sam ga nosio u jedan servis ali su rekli da mora da ostane 20ak dana kod njih,da ga skroz otvore da vide dal je do graficke pa ako je do graficke to kosta oko 8000din ako moze uopste da se poravi....Tako da planiram da ga drzim dok ne skupim kintu za neki drugi a ovaj kolko izdrzi...Jer mi se uopste ne daje 100e da ga popravim pa posle par meseci opet nesto crkne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Siemens C55
MSI i jeste krs sto se tice laptopova i servisa heh cudi me da bora82 nije tu jos objasnio svoje Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
MSI i jeste krs sto se tice laptopova i servisa heh cudi me da bora82 nije tu jos objasnio svoje Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:49:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.