Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:03:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta nas sve čeka do srodne duše ?  (Pročitano 9844 puta)
19. Mar 2011, 17:12:34
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902
Šta nas sve čeka na putu do srodne duše

Ljubljenje sa dvadesetak različitih ljudi, nekoliko ozbiljnih veza i poneki seks za jednu noć...



Prosečna žena poljubiće se sa 22 muškarca, četiri puta će biti u ozbiljnoj vezi, i pet puta će joj različiti partneri slomiti srce pre nego što upozna "onog pravog". Pre nego što se skrasi sa svojom srodnom dušom, prosečna žena imaće i šest katastrofalnih prvih sastanaka, isto toliko puta upustiće se u neobavezan seks, partneri će je četiri puta prevariti, i upoznaće bar jednog partnera preko Interneta.

Sa druge strane, muškarci pre nego što se skrase poljube 23 devojke, desetak puta upuste se u seks za jednu noć, ali im srce bude slomljeno u proseku šest puta.

"Svi znamo koliko je teško pronaći pravog partnera, ali ako pogledamo ovu statistiku život deluje još surovije", kaže Din Adams, portparol servisa za upoznavanje Meeteez, koji je sproveo anketu u kojoj je učestvovalo 2.000 punoletnih ispitanika.

Iako deluje kao pravo čudo što nismo digli ruke od ljubavi, verovatno nas drži onaj sjajan osećaj kad tek upoznamo nekoga i prve iskrice se probude, kaže Adams, dodajući da je "šteta što pre upoznavanja srodne duše moramo da prođemo kroz toliko toga".

Ipak, ako je za neku utehu, da smo naišli na onog pravog ili onu pravu znamo već posle četiri nedelje veze.

Izvor:Mondo


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 19. Mar 2011, 17:16:31)
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
Ja ne vidim šta je ovde surovo i tužno, naročito ako nas na kraju puta čeka princ na belom konju sa kojim ćemo živeti srećno do kraja života. 

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 615
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Nešto su mi sumnjive ove brojke...  Smile
IP sačuvana
social share
Shvatio sam da kada tek rođeno dete stegne svojom malom šakom, po prvi put, prst svoga oca, da ga je uhvatio zauvek.   Naučio sam da čovek ima pravo da gleda drugog odozgo jedino kad treba da mu pomogne da se uspravi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Imam utisak da bi sva ta iskustva bila manje traumaticna kad zenski deo populacijem ne bi bio toliko opterecen udajom. Jeste da drustvo zenama namece odredjene stereotipe u pogledu ali to ipak nije opravdanje, treba se malo opustiti i  uzivati, onako neobavezno  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Sta nas sve cega?

Brdo musko\zenskih svinja i promasaja.Da bi shvatili da je jedna malo manja svinja nasa srodna dusa. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ali "srodne duse"  Smile

To ne postoji. Postoje samo vise ili manje kompatibilni ljudi. Neko nadje nekoga uz koga je dosta kompatibilan sa 2, neko sa 22 veze. U svakom slucaju, nekako na kraju dodje na isto a iskustvo onima koji to pronadju iz vise veza sluzi da bi naucili nesto iz njega
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citajuci ovaj tekst, tachno mi iskachu pred ochima osobe koji bi isti odshtampale i koristili kao opravdanje za sve to shto rade u zivotu (idu sa "cveta na cvet" i naravno - veze/sex za jednu noc)...

Ja sam pre za bolje upoznavanje pa onda vezu, a ne sa taktikom pokushavati sa svakom osobom koja vam se uchini privlachnom dokle god se ne pojavi prava osoba...

I da, narochito sam protiv toga da se provera "ugodnosti" veze bazira na tachno odredjenom vremenskom periodu... (u tekstu - chetiri nedelje)... Nema to veze.... Sve je to stvar individue koliko si spreman da se opustish i posvetish istoj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta fali ici s cveta na cvet?
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 12:21:42 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
za zenu .. znamo  Smile

za muskarca... ne fali nista, cak je pozeljno jer moze da padne i neko drzavno odlikovanje  Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 12:30:08 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:03:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.