Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gradska čistoća, komunalna inspekcija....  (Pročitano 3678 puta)
17. Mar 2011, 21:30:21
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Živim u jednom gradu u južnoj Srbiji. Ulica u kojoj živim je prava deponija smeća. Osim mamlaza koji bacaju smeće na sve strane krivci su i radnici gradske čistoće koji kada dođu da isprazne kontejnere ne pokupe i ono smeće oko kontejnera tako da se ono raznosi po čitavoj ulici. Nekada smo to čistili mi, stanari okolnih zgrada, ali više niko ne želi da se angažuje. Od kada su povećali cenu za odnošenje smeća neće ljudi da se angažuju, u fazonu "plaćam toliko pa ću još ja da čistim".
Obraćao sam se i Gradskoj čistoći i Komunalnoj inspekciji i to je neverovatno, sve se završi na obećanjima, a do sada nisu došli da učiste ulicu. U stvari jednom su došli ali nisu čistili već su kupili pivo i pili na stepenicama ispred jedne zgrade. Sazanao sam da je u tom preduzeću takav javašluk da radnici bukvalno ne izvršavaju naredbe predpostavljenih. U Komunalnoj inspekciji me uvek lepo saslušaju i kažu da će dati nalog Čistoći da obave čišćenje ali na tome se sve završi. Takođe pravi je bingo pronaći te komunalne inspektore u svojoj kancelariji i obratiti im se. Kao, uvek su na terenu, verovatno rade ljudi mnogo (po okolnim kafanama i kafićima). Da li ima neko ideju šta dalje da preduzmem, kome da se obratim? Ne znam da li ima svrhe da se obratim Ministarstvu s obzirom da komunalna inspekcija nije u nadležnosti republike već opštine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Tattoo
Odgurajte kante za djubre 200 metara iza ćoška pa neka komšije iz susedne ulice misle o tome. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.134
Nije loša ideja da odguraju kante, ali ne verujem da će komšije previše da se potresu zbog toga - nezainteresovani su.


Citat
Ne znam da li ima svrhe da se obratim Ministarstvu s obzirom da komunalna inspekcija nije u nadležnosti republike već opštine?

Ako ove iz komunalne inspekcije ne možeš da pronadješ ili ako te zajebavaju onda se bolje obrati zaštitniku gradjana. A ako ne rade svoj posao, odnosno ako si im se obratio, oni su izašli pa nisu uradili ništa onda možeš da se obratiš opštinskom veću ili ministarstvu.

U svakom slučaju ovi koji bacaju pored kante smeće krše zakon, tako da možeš da podneseš i prijavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Sony 
pa tu su krivi i sami komunalci.... ne znam šta da ti kažem zajebana stvar... Kao i mnogo gde niko ne radi svoj posao , ne zna se ko je za šta nadležan ni kome se obratiti za problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ma nema tu premeštanja kontejnera, nije to ulica sa kućama pa da gurnem pred komšijinu kapiju Smile. To su kontejneri za nekoliko okolnih zgrada, ima ih 6 komada i stoje na mestu koje je predviđeno za kontejnere. Pa i da ih odguramo negde drugde opet će biti smeća, smeće lako dobije noge, kada duva vetar kese imaju neverovatnu moć kretanja Smile

Što se tiče te navike komunalaca da ne odnose i smeće oko kontejnera ili da samo malo počiste tu i tamo ja sam razgovarao telefonom sa čovekom koji je šef tim radnicima i objasnio sam problem, rekao je da će reći toj ekipi koja odnosi smeće iz našeg kraja da povedu računa. Ništa se nije desilo pa sam ga opet zvao, pa se ponovo ništa nije desilo i onda sam opet zvao i rekao mi je "ja sam radnicima preneo, šta hoćete da se bijem sa njima".

Ispostavlja se da ne postoji mehanizam da nateraju te radnike da rade kako treba Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
jel imas neku lepu i zgodnu drugaricu?

nka obuce kosulju i otkopca poslednja dva dugmeta i neka ih saceka kad dodju da nose djubre, kao slucajno se tu zatekla i samo trepce i sva je mila ... "jao izvinite kad se vec srecemo, ja sam htela nesto da vas molim vec neko vreme, ali nikako da naletim na vas... znam da imate puno posla i da jedva stizete, ali imam malu decu koja se vecito muvaju tu na ulici i maltene se u djubretu igraju, pa sam htela da vas molim kad dolazite po djubre, ako vam nije tesko da pokupite i ovo okolo sto stanari nabacaju, ima mnogo stanara ovde, ljudi su nekulturni, ali ja ne mogu sama bas da se izborim sa svima, znate ovde bas i ne delimo svi isto misljenje...itd..."

ako ne budu sklanjali djubre posle ovoga, onda su gejevi ...

(provereno radi)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
Ulica u kojoj živim je prava deponija smeća.

Kod mene deponija u centru grada Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Još jednom ću da pokušam pristojno da rešim problem. Poslaću jedno pismo i Komunalnoj inspekciji i Gradskoj čistoći. Ako ništa ne preduzmu ima da napišem mail koji ću da pošaljem na mnogo adresa, slikaćau aparatom kako sve to igleda i posalaću slike svim medijima, valjda će se neko zainteresovati.
Verovatno bi trebalo da podnesem prijavu protiv Gradske čistoće, ali ako Komunalna inspekcija ništa neće da preduzme onda mnogo mi vredi prijava Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Još jednom ću da pokušam pristojno da rešim problem. Poslaću jedno pismo i Komunalnoj inspekciji i Gradskoj čistoći. Ako ništa ne preduzmu ima da napišem mail koji ću da pošaljem na mnogo adresa, slikaćau aparatom kako sve to igleda i posalaću slike svim medijima, valjda će se neko zainteresovati.
Verovatno bi trebalo da podnesem prijavu protiv Gradske čistoće, ali ako Komunalna inspekcija ništa neće da preduzme onda mnogo mi vredi prijava Smile

Pozovi komunalnu inspekciju, ako ne reaguje onda se obrati opštinskom veću, a eventualno i ministartstvu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.