Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:27:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema Južnog toka, šta je sa NIS-om?  (Pročitano 6734 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Nego tebi je uvek Srbin kriv ako stranac zezne 

Ma Srbin je kriv ako je napravio stetan ugovor a pritom prikrio odredbe ugovora tj obmanio javnost...

Citat
Za tebe su Javni servisi - servisi službe bezbednosti, a moderna ekonomija stvar narodne volje.

Za mene je RTS - sluzba... Samo glupan i tupan kao neko to ne vidi...
A sta ti znas o ekonomiji, a tek onda o modernoj...  Smile

Citat
i kako to da je RTS u službi države i da je to pogrešno, a nije pogrešno da u službi države bude Kolubara ili Sartid! A pri tome kažeš da je opravdana Rusima prodaja NIS-a, a protiv si prodaje...

Ti si slepac... Ja te ne mogu izleciti...
Niti sam to pisao niti si ti dovoljno inteligentan da razumes moje postove... Rekao sam ti to pisem za druge a ne za promasene slucajeve...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Citat
Nego tebi je uvek Srbin kriv ako stranac zezne 

Ma Srbin je kriv ako je napravio stetan ugovor a pritom prikrio odredbe ugovora tj obmanio javnost...

Pa zar nisu Rusi o tome pisali na sva zvona o juznoj jaruzi ili je to Kostunica i Bota placali ruske medije da objavljuju  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Pa zar nisu Rusi o tome pisali na sva zvona o juznoj jaruzi ili je to Kostunica i Bota placali ruske medije da objavljuju

Pa pitanje je sta je bilo u ugovoru a sta prazna propaganda... Ili ce da nejbu Rusi ili ce da najebu Tadic i Kostunica da se ja pitam...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Citat
Za mene je RTS - sluzba... Samo glupan i tupan kao neko to ne vidi...
A sta ti znas o ekonomiji, a tek onda o modernoj... 

da ja znam da je za tebe to služba, u tome je ceo problem što je po meni to Javni servis. To su civilizacijske razlike izmedju nas dvoje.

Naravno, ti pokušavaš da navodno "vidiš stvari takvim kakve jesu", kao brate ovo- ono znamo mi da je tu BIA iza. Samo što ti pristaješ na to u tome je problem


Citat
Ti si slepac... Ja te ne mogu izleciti...
Niti sam to pisao niti si ti dovoljno inteligentan da razumes moje postove... Rekao sam ti to pisem za druge a ne za promasene slucajeve...

napisao si da su sve prodaje loše osim ove za NIS, rusima što je prodato
pišeš za svoje čitaoce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Citat
Pa zar nisu Rusi o tome pisali na sva zvona o juznoj jaruzi ili je to Kostunica i Bota placali ruske medije da objavljuju

Pa pitanje je sta je bilo u ugovoru a sta prazna propaganda... Ili ce da nejbu Rusi ili ce da najebu Tadic i Kostunica da se ja pitam...

Rusi nece nahebati il cik pa ih tuzi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.134
Moze to da se gleda sa ove strane, pre nego sto je NIS prodat Rusima drzava je imala gubitke na njemu. Sada drzava ima veliku dobit na istom tom Nisu usled toga sto je vlasnik skoro polovine kapitala Smile

Nego mene poslednjih dana kopka jedna stvar Smile Prica se kako je Misko prodao maxi za nekih 900 miliona evra a u tu prodajnu cenu maxija uracunato je ukupno dugovanje preduzeca od nekoliko stotina miliona evra. NIS je u trenutku kupovine imao milijardu i sto miliona evra duga. Da li to znaci da je NIS prodat za milijardu i petstotina miliona evra?  Smile


Nego na stranu ova prica, slazem se sa fenorom po ovoj temi.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson 
Drago mi je zbog onog nesretnog Dodika, on je nešto bio počeo ucjenjivati...''mi ćemo dobiti od Srbije priključak, a briga nas za Federaciju BiH''... eh dobit će limbur od Srbije a još veći od Rusije, Turci rekli: JOK!!!

Navodno Turci rekli: JOK
nije moguće da smo toliko glupi...
dajemo rusima nis za džabe, i pri tom imamo 49% od gasa, dok ostale države imaju 50%.
i kako je mogao nis da stvara gubitke dok je bio naš (isto i sa sartidom), a sad imaju dobitke.
treba zatvoriti svaki fakultet koji bukvalno masovno  'proizvodi' menadžere (počevši od megatrenda do državne fakultete), i poubijati svakog ko kaže: "ja sam menadžer".
sve prodati/dati rusima, amerima, kinezima, čak i tanzanijcima, jer mi ne zaslužujemo ono što imamo.
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia krntija
Šta? Rusi razmatraju da nas izjebu?

Ne seeeeeeri  Smile  Nema šanse oni nas nikad nisu zajebali  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ma uvek smo se voleli i postovali  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Kako izgleda, juzni tok je bo vid pritiska na Ukrajinu koja nije placala gas, kad su to sredili, Rusi vise ne spominju to, gas ionako dolazi a nisu ludi da bacaju milijarde da udovolje zemlji kao sto je Srbija. A sada bi bilo bas veselo da ih Srbija tuzi, zna se kako ce na kraju da ispadne, malo igranja sa ventilima i malo skuplji gas, ne bode se go sa rogatim  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:27:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.