Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:31:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema Južnog toka, šta je sa NIS-om?  (Pročitano 6742 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Ma ako juzni tok ne krene do 2012 da se radi jasno je da nece biti gotov do 2015... U tom slucaju, privremeno oduzeti NIS dok ne ispostuju dogovor...
Ako oni mogu sa nama strogo poslovno, mozemo i mi sa njima...  Smile

baš me zanima šta će sada da kažu pobornici južnog toga, koji su ovde godinama obožavali Putina
pored toga, ima jedna zanimljiva stvar: Rusija se nije čvrsto obavezala da će južni tok da protekne kroz našu zemlju, i ne samo to, nego u sporazumu o prodaji NIS-a ima jedna tačka koja kaže: da ugovorne strane mogu da promene sporazum, što je iskorišćeno da ove godine NIS ne uloži onoliko novca koliko su se Rusi obavezali!

Tako da, u principu Rusi poštuju ono što su potpisali, jer je sve to predvidjeno sporazumom: da mogu da odustanu i od investicija u NIS i od izgradnje Južnog toka kroz Srbiju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
baš me zanima šta će sada da kažu pobornici južnog toga, koji su ovde godinama obožavali Putina

Tvoj problem je sto svet posmatras iz te perspetive... I ti si pobornik samo druge strane... Ja za razliku od tebe podrzavam samo moj, srpski interes...

U slucaju da ne moze zakonski da se srede Rusi, onda osuditi skotove koji su takav dogovor pravili...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Citat
baš me zanima šta će sada da kažu pobornici južnog toga, koji su ovde godinama obožavali Putina

Tvoj problem je sto svet posmatras iz te perspetive... I ti si pobornik samo druge strane... Ja za razliku od tebe podrzavam samo moj, srpski interes...

U slucaju da ne moze zakonski da se srede Rusi, onda osuditi skotove koji su takav dogovor pravili...

Postoje tu dve stvari: da li je trebalo prodati NIS i drugo, kome i kako prodati. Na prvo pitanje je odgovor - da. a to prvo pitanje postavljam i zbog telekoma, dakle i telekom treba prodati. Evo NIS je ostvario profit  od 16 milijardi dinara od kada je prodat, a dok je bio u drzavnim rukama samo je stvarao gubitke.

drugo je pitanje kako i kome, a tu je odgovor da nije trebalo pokloniti rusima za 400 miliona, koji još nisu ni isplaćeni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
drugo je pitanje kako i kome, a tu je odgovor da nije trebalo pokloniti rusima za 400 miliona, koji još nisu ni isplaćeni

Prodaja Rusima je bila totalno opravdana pod uslovom da je istina da ce izgraditi Juzni tok u onom kapacitetu... U slucaju da to nije istina, treba procesuirati Tadica, Kostunicu i ostale koji su nas uvalili u nepovoljan ugovor...

I ja se ne slazem da treba prodavati kljucne resurse zemlje bilo kome... Energija, komunikacije, saobracaj, rudna bogatstva, zemljiste, vode... Sve to treba da ostane zauvek u nasim rukama... Samo treba menjati sistem...

Ne treba meni smrdljivi amer koji kupi Sartid za 20 miliona dolara, a onda uz minimalna ulaganja ubire visestruo vise na godisnjem nivou... Tu mozgalicu je mogao da napravi bilo koji bolji srpski menadzer...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Citat
I ja se ne slazem da treba prodavati kljucne resurse zemlje bilo kome... Energija, komunikacije, saobracaj, rudna bogatstva, zemljiste, vode... Sve to treba da ostane zauvek u nasim rukama... Samo treba menjati sistem...

Ali šta će državi recimo putevi i komunikacije? Nema razloga da to bude u državnim rukama.
Evo komunikacije: imamo RTS, pa niko ne želi da plaća pretplatu, država ne može da obezbedi naplatu, mnoge gradjane je za to baš briga. Naravno RTS je Javni servis i ne može se prodati, ali samo pokazujem kakav je naš odnos prema resursima. Ili na primer Kolubara - niko nije napravio protest protiv kradje tamo. A od kada je Sartid privatizovan, jednostavno tamo ne postoji taj problem, plus što mi nismo ni imali novac za investicije u Sartid
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ovo pisem zbog drugih a ne zbog tebe... Znam da si licemer u srzi, znam da si podanik u dusi...

Putevi i komunikacije su vitalna infrastruktura... RTS nije servis drzave vec servis sluzbe a samim tim i servis svake vlasti... Imali smo mi novce za Sartd, vidi kako milijarde ulazemo u subvencije za Fijat i ostale pljacke... A imali smo i mozak (svaki drugi menadzer bi znao sta da radi sa Sartidom) nego ti volis da kazes kako americko govno mora da nam dodje da nas uci ekonomiji...
Kolubara je takodje primer pljacke sluzbe i vlasti nad narodom Srbije... Takodje vitalni interes naroda je da kopovi i nalazista budu pod kontrolom...

Ali ne sluzbe i stranaka koje su pod kontrolom zapada nego pod kontrolom novog sistema kome ce samo srpski interes biti bitan...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Citat
drugo je pitanje kako i kome, a tu je odgovor da nije trebalo pokloniti rusima za 400 miliona, koji još nisu ni isplaćeni

Prodaja Rusima je bila totalno opravdana pod uslovom da je istina da ce izgraditi Juzni tok u onom kapacitetu... U slucaju da to nije istina, treba procesuirati Tadica, Kostunicu i ostale koji su nas uvalili u nepovoljan ugovor...

E, svasta, ako Putin odluci nista od juzne jaruge sta moze Tadic i Kostunica, da uzmu lopatu u ruke i krenu da kopaju?
Nego tebi je uvek Srbin kriv ako stranac zezne  Smile
« Poslednja izmena: 18. Mar 2011, 13:59:46 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pa sada postoje ugovori..ugovori obavezuju nekoga da uradi to to i to.
Ako nasi nisu napravili neki ugovor onda ih treba u svakom slucaju procesuirati.....
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 414
Zastava Zabrđe
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b6
mob
Nokia 6303
Drago mi je zbog onog nesretnog Dodika, on je nešto bio počeo ucjenjivati...''mi ćemo dobiti od Srbije priključak, a briga nas za Federaciju BiH''... eh dobit će limbur od Srbije a još veći od Rusije, Turci rekli: JOK!!!

Navodno Turci rekli: JOK
IP sačuvana
social share
Pobjednik 20. tradicionalne "Lažijade", koja je preksinoć održana u organizaciji Lovačkog udruženja "Srndać" je Goran Maksimović, član "Srndaća" i mještanin Omarske.
Goranova priča o "odlasku u lov na kojem je sreo lovca Mirka koji je na konjskim kolima vozio nezagašeni kreč koji je nakon kiše proključao i rastjerao svu divljač" nasmijala je tročlani žiri koji je procjenio da Maksimović "najbolje laže" i da mu s pravom pripadaju titula lažova godine i novčana nagrada od 500 maraka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Ovo pisem zbog drugih a ne zbog tebe... Znam da si licemer u srzi, znam da si podanik u dusi...

jel to stih iz kosovskog ciklusa?

Putevi i komunikacije su vitalna infrastruktura... RTS nije servis drzave vec servis sluzbe a samim tim i servis svake vlasti... Imali smo mi novce za Sartd, vidi kako milijarde ulazemo u subvencije za Fijat i ostale pljacke... A imali smo i mozak (svaki drugi menadzer bi znao sta da radi sa Sartidom) nego ti volis da kazes kako americko govno mora da nam dodje da nas uci ekonomiji...
Kolubara je takodje primer pljacke sluzbe i vlasti nad narodom Srbije... Takodje vitalni interes naroda je da kopovi i nalazista budu pod kontrolom...
Ali ne sluzbe i stranaka koje su pod kontrolom zapada nego pod kontrolom novog sistema kome ce samo srpski interes biti bitan...

Ova tvoja priča više nema veze sa ekonomijom i bilo čemu. Za tebe su Javni servisi - servisi službe bezbednosti, a moderna ekonomija stvar narodne volje.

Milijarde nismo trebali da damo za fijat

i kako to da je RTS u službi države i da je to pogrešno, a nije pogrešno da u službi države bude Kolubara ili Sartid! A pri tome kažeš da je opravdana Rusima prodaja NIS-a, a protiv si prodaje...
« Poslednja izmena: 18. Mar 2011, 14:12:31 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:31:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.