Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li moze da zatrudni iako nisam svrsio u nju  (Pročitano 73468 puta)
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Nokia 
i menstruacija joj kasni 4 dana
i menstruacija joj kasni 4 dana

Jel joj se jede kiseli krastavac? Smile
hahaha nee  Smile
pa dobro, kako znaš onda? Smile
sta kako znam?
samo mi reci jel moze ili ne i nista vise ne trazim od tebe? Smile
hoces ili ne?  Smile
Јеботе како она вас јебе и ви се примате!!!!
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
mozda je komsa svrsio pa sad ona oce da ti podvali, klasicni qu qu stil!!! Nedaj kuji da te prevari aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Moze, ali samo ako si kulturna osoba, dakle procedura je sledeca:

Spermatozoidi, ejalulirani u anus, odbijaju tu sredinu bash kao i ljudi jer niko ne voli da obitava u govnima, traze prvi slobodni izlaz koji se pojavio u vidu otvorenog ulaza u krvotok nastalog zbog ranice koja moze biti posledica nadrazenog sulja koji je pak nastao kao posledica predugog sedenja za kompjuterom zbog facebooka, i u tom sluchaju preko krvi putuju do pluca, odakle se iskasljavaju prilikom razmene vazduha... I kad ih iskasljash oni se prenose na dlan (ovde je kultura od presudnog znachaja, jer ako ne stavljash ruku preko usta, nikom nishta) a tim dlanom se ti verovatno trljash dole (jer i vi cure to radite) bilo sama ili dok se podmazuje prednji deo zbog nedostatka prirodnog lubrikanta u anusu...

Sve u svemu, to je jedan od presudnih razloga zashto trudnoca pogadja bash "fine" i "kulturne" cure, dok zaobilazi sve ove tipichne "seljanchure" koje svojim frajerima daju samo u vadzajnu i time nisu in kao nafurane "buci buci" slamchice...

@Leonora87, prilichno sam siguran da su svi shvatili da je po sredi neki troll pa se samo pridruzuju zabavi  Smile
i
@dupli strelac, prilichno sam siguran da shvatash da se od analnog seksa ne moze zatrudneti, tako da ukoliko si stvarno bila ozbiljna sa tim pitanjem, reci drugarici da ne brine, i pod hitno se obrazujte shto se tih stvari tiche, jer to spada u osnove sexualnog obrazovanja... Pri cemu analni sex zbog nemogucnosti trudnoce nikako ne treba da bude zeleno svetlo za sex bez kondoma, jer je za razliku od vaginalnog, u toj oblasti mnogo veci stepen prenosa polnih bolesti... Ali to ces verovatno shvatiti sledecom prilikom kada ti drugarica konstatuje "ma boli me dupe" ili njen 'ebach "ma boli me ona stvar"...

Best regards and safe sex  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
daj stv mi recite jel moze ili ne? :O


Ne moze.

PS. znate da se jebete u dupe a ne znate da pisete niti da koristite google. Treba vas lincovati od batina.

Upraznjavanje analnog seksa ne povlachi za sobom pismenost ili znanje korishcenja rachunara...
Dodushe neka istrazivanja govore da shto je devojka obrazovanija to je sklonija analnom seksu...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.