Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaštita DVD-a / CD-a od kopiranja ...  (Pročitano 4954 puta)
13. Mar 2011, 23:36:04
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson tamo neki
Interesuje me dali postoji neki dobar program koji bi mi omogućio da kad narežem neki materijal na cd/dvd taj isti materijal NIKO ne bude mogao kopirati ... Dakle samo da može da čita fajlove za narezanog cd-a / dvd - a , ali NIKAKO da kopira materijal sa narezanog medija na HDD ... ??
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ne postoji zastita koju je nemoguce razbiti Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Postojali su stariji programi koji su sa promenljivom srećom pokušavali da ubace dummy-sektore na cd-ove,ali se nisu proslavili.
U skorije vreme,jedini na koga sam naleteo,a da se bavi time što ti tražiš je Copy Protect (v1.0.0).Osobine :

"Copy Protect is a copy protection software program that lets you prevent illegal copying of your media files. The program supports most audio, video, document and picture file formats. Copy Protect works by converting your media files into executable applications that run only in the drive they are made for. A copy protected file is useless and won’t run if copied and executed from another drive or computer, thus preventing illegal distribution. Copy Protect applies hard-core patent pending technology which ensures complete copy protection of your files.

Piracy of media files especially movies and audios is a big problem costing movies and music industries billions of dollars every year, but now the solution to this big problem is at hand. With Copy Protect, you can prevent illegal copying and distribution of your media files by converting them into copy protected applications. It also lets you securely burn copy protected applications to your disks so that you can distribute them without the fear of piracy.

Up to this day, there is no real way you can prevent copying of your most precious creative works, arts, documents or presentations. Anything you create and distribute over the internet is for anyone for grabs. In such an environment, a solution that converts your creative works into logically controlled executables that know where to run and where to stop is a way to go. Copy Protect offers you tamper proof copy protection technology for your media files and documents and ensures complete security against piracy and illegal copying.

Some of the features of Copy Protect are listed below:

* Unbreakable copy protection for your videos, audios, pictures and documents.
*
* Burn copy protected data to your own CD or DVD for distribution without the fear of data being copied illegally.
*
* Easy to use and navigate graphical user interface that does not require any additional programming skills.
*
* Simple and effective data copy protection procedures.
*
* Protect your media files and art work from illegal copy from one computer to another.
*
* Securely distribute your films, songs, files, documents, reports and other copyright material on any distribution media like CD, DVD, Blu-ray disc, USB drive, external drive etc.
*
* Highly customized copy protection application to tailor your needs.
*
* Play copy protected videos and audios directly from the destination drive where you have saved them.
*
* No need to install the application at other end to run the copy protected files and documents.
*
* Prevent image theft, piracy, illegal distribution and leakage of your data from your CD/DVD or USB drive to any other drive.
*
* Work well with Windows XP 32-bit, XP 64-bit, Vista 32-bit, Vista 64-bit, Windows 7.


Copy Protect works perfectly well on all platforms of Windows
including their 32-bit and 64-bit variants i.e. Windows XP, Windows Vista, Windows 7.0, Windows 2003 Server, Windows 2000 and Windows 2008. The program works flawlessly on all file systems like FAT, FAT32 and NTFS. Copy Protect is a portable application which does not require administrative rights and does not require installation at other end."
------------------------------------------------------
Može se naći na mreži,u "Karipskom arhipelagu".
« Poslednja izmena: 15. Mar 2011, 23:00:45 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson Xperia mini
 Postoje rezaci za tako nesto pa se u Nero-u otvori opcija za "read only" narezivanje... ali vjerovatno postoji hrpa software-a takve potrebe... Samo treba malo potraziti

http://www.howtodothings.com/computers-internet/how-to-protect-a-cd-from-copying

mozda ovo bude od neke pomoci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
То ти је рецимо као форе са програмом "Folder lock"..

Стави шифру.. и нема шансе да се нешто уради... ма чудо једно..
И онда ја, пошто имам инсталиран Линукс (а може и са Live CD-om) уђем на тај хард, отворим фолдер најнормалније, прекопирам садржај.. итд...  Smile Smile Smile
Дакле, убиствена заштита..  Smile (Не причам напамет, пробао сам..)

Па зато бих се сложио :

Ne postoji zastita koju je nemoguce razbiti Wink

 Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson Xperia mini
Mislim da je autor htio "obicnu" ili malo napredniju zastitu za narezani medij da ne moze bas svako provaliti tu zastitu tj. da ne moze bas svaka vrana pocvakati sadrzaj sa istog, nismo mi svi okruzeni sa samim "hakerima" koji ce odmah razbitit tu zastitu... ima i "regularni" ljudi na ovom svijetu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 340
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung L700
za dvd ne postoji napopularniji trenutno za kopiranje je dvd platinum bar po meni
IP sačuvana
social share
Znam kad sam dosao ali ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.