2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 773 774 776
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan ~ Vesti iz Humske  (Pročitano 231578 puta)
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U svom prvom postu sa novim(starim) nickom ispričavam se svim članovima foruma(naročito onima što sudjeluju u sportskim temama). Priznajem da vas nisam trebao sve izvrijeđati,a o onima kojima su te uvrede bile namijenjene neću više trošit riječi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Dobro dosao nazad Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Знам да би требало да прекинемо са овим, али нешто ћу додати.


Нараво, пошто свраћам на овај спортски део форума, приметио сам Машинца раније. Најчешће је постављао вести, не сећам се уопште, да ли сам видео иједан његов пост другачијег садржаја.


Приметио сам и да је избачен јер се, најебао мајке свима, зато што га је неко испровоцирао. Добро, разумем га мање-више.


Касније се оигледно и даље љут, региструје под именом познатог злочинца, да би исправљао криве Дрине. Е то  већ није у реду. Данас, дан касније, њега изгледа и даље неки бес обузма, пошто далази овде и поставља слику Паола ди Каниа, на којој он "изводи" римски поздрав, у новијој историји познат више по нацистичкој варијанти.


Сад мени није јасно, што он толико покушава да јебе нас остале? Због нечега што је њега увредило, а са чим немамо (барем не људи овде) никакве везе?


Е још њему нешто да поручим. Престани да пиздиш, престани да провоцираш. Не можеш добити стари профил назад, јер очигледно да се изузеци не могу правити, због ових или оних разлога. Ја нисам ишао по форуму и јебао матер свима редом, па опет не могу добити свој стари профил назад и не буним се. Само једанпут ми је речено не и то је сасвим довољно.
jeli znaci i ti si bio banovan a?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


"I always tell the truth. Even when I lie."

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Bar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung D900
Wellcome back!  Smile

Citat
U NLB sve naopako...

I dok u normalnom svetu važi pravilo "nevin si dok se ne dokaže da si kriv", u regionalnom takmičenju (NBL) važi obrnuto pravilo... kriv si pa ako dokažeš da si nevin pomilovaćemo te!!!

- Čekamo dodatni izveštaj Duška Vujoševića, posle čega ćemo pogledati i video-snimak. Na osnovu toga ćemo doneti presudu, tako da odluka o suspenziji nije konačna. Ukoliko se utvrdi da je trener Partizana u pravu, smanjiće mu se kazna. On sigurno neće voditi ekipu na današnjoj utakmici protiv Slovana, a pomilovanje bi moglo da se odnosi na meč koji Partizan treba da igra u ponedeljak protiv Heliosa. – rekao je Bilić.

Zaista neverovatno... znači, ako se i dokaže da Vujošević nije udario sudiju, a na snimku se vidi da nije, Dule je odležao jednu utakmicu ni kriv ni dužan. Jasno nam je da u NBL vlada Srbofobija, i da svi imaju kompleks KK Partizan, ali ovo se više ne sme ni dogoditi ni dozvoliti. U normalnom svetu delegati bi prvo pregledali sav materijal pa tek onda doneli odluku da li izreći kaznu, ali ne i NBL, pošto je u pitanju srpski tim, Partizan, a pogotovo Vujošević, mi smo krivi čak i kad nismo!!!

"Prijateljsko tapšanje" za suspenziju... .D
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Ma Debeli ga je udario!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Ma on ga je samo potapsao, sad sto je njegova ruka malo teza jebiga Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Знам да би требало да прекинемо са овим, али нешто ћу додати.


Нараво, пошто свраћам на овај спортски део форума, приметио сам Машинца раније. Најчешће је постављао вести, не сећам се уопште, да ли сам видео иједан његов пост другачијег садржаја.


Приметио сам и да је избачен јер се, најебао мајке свима, зато што га је неко испровоцирао. Добро, разумем га мање-више.


Касније се оигледно и даље љут, региструје под именом познатог злочинца, да би исправљао криве Дрине. Е то  већ није у реду. Данас, дан касније, њега изгледа и даље неки бес обузма, пошто далази овде и поставља слику Паола ди Каниа, на којој он "изводи" римски поздрав, у новијој историји познат више по нацистичкој варијанти.


Сад мени није јасно, што он толико покушава да јебе нас остале? Због нечега што је њега увредило, а са чим немамо (барем не људи овде) никакве везе?


Е још њему нешто да поручим. Престани да пиздиш, престани да провоцираш. Не можеш добити стари профил назад, јер очигледно да се изузеци не могу правити, због ових или оних разлога. Ја нисам ишао по форуму и јебао матер свима редом, па опет не могу добити свој стари профил назад и не буним се. Само једанпут ми је речено не и то је сасвим довољно.
jeli znaci i ti si bio banovan a?  Smile


Јок, ја сам био глуп и заборавио шифру, након што сам морао да поново снимим "виндоуз". Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
OD 2. SEPTEMBRA IVAN OBRADOVIĆ NIJE ODIGRAO UTAKMICU ZA PARTIZAN

Povrede me jačaju

Imam dve želje: da budem zdrav i da što je moguće više doprinesem osvajanju titule

NESPORAN je talenat kojim Ivan Obradović krči put ka fudbalskom sazvežđu. Čini se da jedino maleri u serijama mogu da sputaju levog beka Partizana da pokaže zbog čega je zavredeo poverenje trenera Miroslava Đukića i sa samo 19 godina izborio mesto u prvom timu na poziciji koju stručnjaci smatraju deficitarnom.
Početak sezone Obradović je propustio jer je bio podvrgnut atroskopiji kolena. Prednost u prvoj utakmici kvalifikacija za UEFA kup, protiv Zrinjskog, dobio je Mladen Lazarević.
Oporavio se Obradović i igrao u revanšu sa Mostarcima, vezao zatim i četiri susreta na početku prvenstva... Povreda je, međutim, još jednom zaustavila razvoj.
Posle utakmice sa OFK Beogradom Obradović se pojavio na okupljanju mlade reprezentacije Srbije za mečeve za Belorusijom i Mađarskom, ali je u lekarski karton pored njegovog imena bilo upisano – bolovi u leđima.
Od 2. septembra do danas nije odigrao nijednu utakmicu za crno-bele.
- U Partizanu sam deset godina, bilo je i trenutaka kad sam, nezadovoljan tretmanom, želeo da napustim klub, ali sam iz svih neprilika izlazio psihički stabilniji. Tako je i ovaj put. Biću još spremniji i bolji. Samo jake ličnosti mogu da podnesu pritisak igranja u velikom klubu i usavrše igrački kvalitet bez obzira na okolnosti. Verujem da ću prevazići probleme – objasnio je Ivan Obradović.
Učenik Partizanove omladinske škole zablistao je u finišu prošle sezone kada je bilo jasno da od povratka trofeja u Humsku neće biti ništa. Susret sa Vojvodinom, 22. aprila i pobeda (1:0) golom Obijore Odite, ostaće urezani u pamćenju Ivana Obradovića. Debitovao je za prvi tim ali priznaje da je na čudan način uvršten u startnih 11.
- Marko Lomić je nekoliko dana ranije protiv Crvene zvezde zaradio crveni kartoni i iznenada sam dobio poverenje stručnog štaba. Sve se namestilo, pružio sam dobru partiju, pobedili smo, a do kraja prvenstva igrao sam još četiri puta.
Da je skroman Obradović je pokazao kada je pod kategoriju sreće uvrstio ulazak u tim i na početku nove sezone.
- Osim sreće u životu, a i u sportu, potrebno je strpljenje. Lazarević je počeo sezonu ali je povredio rame i dobio sam priliku da igram. Na terenu se trudim da pružim maksimum, dok sam na klupi ćutim i gledam šta drugi rade.
Obradovićev izostanak protiv Napretka nadoknadio je Milovan Sikimić, na naredne tri utakmice Miroslav Đukić je zadatke uz levu aut liniju namenio Aleksandru Lazevskom.
- Dobro su obavili posao, ne čeka me sigurno mesto u ekipi kad se budem oporavio. Lazevski je dugo godina u klubu, to mu je matična pozicija i mogao je da se opusti. Rasterećeno je ulazio u mečeve, bez straha od protivnika iako je neuporedivo mlađi.
Atmosferu večitog derbija u seniorskoj konkurenciji Obradović je osetio 5. maja, ali mu je utisak pokvario poraz 1:2. Minulu svetkovinu našeg fudbala propustio je zbog povrede, a nestrpljivo čeka narednu.
- U mlađim kategorijama uvek smo pobeđivali Crvenu zvezdu, često igrački i rezultatski ubedljivo. Ako nastavimo da igramo kao do sada ne vidim razlog zbog čega ne bismo slavili na Marakani u prvom kolu nastavka prvenstva.
Na kraju, Ivan Obradović je istakao da trenutno ima samo dve želje:
- Da budem zdrav i da što je moguće više doprinesem da Partizan osvoji titulu jer igramo najbolji fudbal u državi.

Paunović me lansirao

BLAGOJE Paunović, do leta šef stručnog štaba Teleoptika, tvrdi da je Ivan Obradović najbolji levi bek u Srbiji.
Reči isusnog trenerskog vuka predstavljaju dodatnu obavezu za mladog fudbalera.
- Paun je najzaslužniji za moj razvoj, našao mi je poziciju koja mi odgovara, forsirao me i neprestano bodrio. Za njega znam da nikad nije slagao, ne smem da ga izneverim – iskren je Obradović.

Povratak za deset dana

OBRADOVIĆ se prošlog četvrtka priključio radu s ekipom, prethodnih sedmica trenirao je odvojeno. Na programu je bilo samo „suvo” trčanje.
- Poslednja dva dana radio sam sa pomoćnim trenerom Aleksandrom Stanojevićem na sticanju kondicije i okretnosti. Tokom sedmice pojačaću ritam ali ne verujem da ću biti spreman za utakmicu sa Hajdukom. Za deset dana trebalo bi u potpunosti da se oporavim, a da li ću igrati više ne zavisi od mene već od odluke trenera Miroslava Đukića – objasnio je Obradović.

Sa Hajdukom u nedelju

UTAKMICA 9. kola Super lige, Partizan – Hajduk, najverovatnije će biti odigrana u nedelju 21. oktobra u 14 časova, a ne dan ranije, kako je prvobitno bilo predviđeno rasporedom.
Crno-beli se nadaju da će FSS udovoljiti zahtevu za pomeranje termina.
Razlog je činjenica da će posle reprezentativnih obaveza devetorica fudbalera Partizana prvi zajednički trening u Sportskom centru Zemunelo imati tek u četvrtak posle podne i u slučaju da se utakmica igra u subotu ne bi imali dovoljno vremena da se prilagode povratku u Beograd iz raznih krajeva Evrope.
Partizan će dočekati Kuljane pred praznim tribinama usled kazne Disciplinskog sudije FSS, Blagoja Jakšića, zbog rasističkih povika Grobara i loše organizacije 131. večitog derbija.

Fejnord u aprilu

NEĆE biti evropske utakmice na stadionu u Humskoj 23. oktobra. Letos dogovoreno gostovanje Fejnorda juče je definitivno odloženo za proleće.
Partizanovi operativci su konačno dočekali da stigne faks sa pečatom Fejnorda ali ih sadržina nije obradovala.
Slavni holandski klub je u pismenoj formi obavestio čelnike crno-belih da nije u mogućnosti da odigra planiran meč jer 23. oktobra ima obaveze u trećoj rundi nacionalnog Kupa (protiv Groningena).
- Fejnord sad nije u mogućnosti da bude naš gost, ali je i dalje zainteresovan za odigravanje prijateljske utakmice. Susret bi se najverovatnije igrao u finišu prvenstva. Nacionalna takmičenja se zbog Evropskog prvenstva završavaju ranije pa je moguće da Holanđani dođu u aprilu – najavio je Gordan Petrić, generalni sekretar Partizana.
Crno-beli će u novembru biti gosti Vardara, termin još nije preciziran.

Zečević kod Petrića i Tomića

ŽARKO Zečević ne obavlja funkciju generalnog sekretara Partizana od 25. septembra i Skupštine kluba na kojoj je aktivirana njegova ostavka, ali je i dalje redovan posetilac stadiona u Humskoj.
Zečević je juče iskoristio priliku da se sastane sa sportskim direktorom Ivanom Tomićem i generalnim sekreterom Gordanom Petrićem. Razgovor je trajao duže od 60 minuta.
Nepoznaninca je da li je Žarko Zečević svom nasledniku davao smernice za dalji rad ili se zadržao samo u prijateljskom razgovoru sa funkcionerima crno-belih.
Sve vreme ispred kancelarije strpljivo je čekao na red Zvonko Živković, nekadašnji selektor omladinske reprezentacije Srbije.

Извор
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
jeli znaci i ti si bio banovan a?  Smile
Јок, ја сам био глуп и заборавио шифру, након што сам морао да поново снимим "виндоуз". Smile

Pa onda si ispao jos gluplji jer si sifru mogao da povratis...  Smile
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 21:18:36 od dulisha »
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 773 774 776
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.