Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kriza u FK Partizan ~ Navijaci vs Rukovodstvo vs Strucni stab  (Pročitano 30995 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Iako je u opciji još nekoliko imena, gotovo je sigurno da će Momčilo Vukotić biti novi trener "parnog valjka"

Osvanuo je dan broj 3 u Humskoj 1 posle debakla od Makabija, a prva žrtva je već poznata - trener Vladimir Vermezović će, prema pouzdanim izvorima, biti smenjen, a na njegovo mesto dolazi Partizanova legenda - Momčilo Vukotić. Iako su u opciji bila još neka imena, gotovo je sigurno da će to biti popularni Moca, koji je proteklih godina bio i selektor reprezentacije Kipra.

Mocin povratak među crno-bele planiran je u narednih nekoliko dana, a debitantski meč, ni manje ni više, nego protiv Crvene zvezde i to na njihovom stadionu, gde Partizan čeka ne samo pobedu već i pristojnu igru još od 2001. godine. Pitanje je, međutim, hoće li i treba li poslednji debakl Partizana da se završi samo na promeni trenera?

Šampion države je u četvrtak doživeo najteži poraz na svom stadionu u evropskoj istoriji (teži i od 1-4 protiv bugarskog CDNA 1962. godine). Što je još gore, debakl je usledio posle uspešne sezone 2004/05, u kojoj su crno-beli prezimili u Evropi i bili prvaci države bez poraza.

Treba li podsećati da su crno-beli igrali Ligu šampiona 2001. godine i bili u situaciji da postanu dominantan klub u dužem vremenskom periodu? Ne samo da se to nije desilo, već je usledila prodaja igrača. Ipak, stigla je i druga šansa - nepoznata Artmedija u trećem kolu Lige šampiona. Opet su se "kockice namestile" Partizanu i opet je prvak države nije iskoristio. Kao uteha je stigao Makabi Petah Tikva, anonimus iz Izraela. I šta se desilo? "Petarda" usred Beograda.

Šta je logično posle svega? Ostavke, ne ostavka. Hoće li do toga doći saznaćemo u ponedeljak, kada je svoj razgovor sa medijima najavio i direktor kluba Nenad Bjeković.

Do tada, crno-belima ostaje Hajduk iz Kule sa kojim igraju večeras od 19 časova. Trener Vermezović je u jučerašnjem obraćanju medijima izrazio uverenje da će igrači psihički prevazići poraz od Makabija i nastaviti borbu za titulu (ostavku nije pominjao), dok je kapiten Nađ izjavio:
- Navijači s pravom negoduju, a na nama je da igrama povratimo njihovo poverenje. Kikseva više ne sme da bude, moramo da osvojimo sva tri boda.

Izvor Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
"Grobari" pozivaju na bojkot

Navijači Partizana održali su u petak sastanak na kome je jednoglasno odlučeno da se započne bojkot svih utakmica FK Partizan.
"Pozivamo sve navijače i simpatizere, kao i sve ljude koji poštuju Partizan i žele dobro našem fudbalu da se u nedelju, 2. oktobra, dva sata pre početka utakmice protiv Hajduka (17 časova) okupimo na platou ispred Južne tribine, a da potom svi zajedno odemo do Upravne zgrade. Tamo ćemo da pročitamo svoje zahteve i da ih predamo ljudima iz uprave. Naglašavamo da će protest biti miran i nenasilan. Molimo sve koji se odazovu ovom apelu da se ponašaju u skladu sa našim renomeom, dostojanstveno i časno, bez ekscesa koje druga strana može da zloupotrebi!!! ", navidi se u proglasu "grobara".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Obrati paznju i ne postavljaj glupa pitanja.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Razgovaralo se pored njega sa Anticem i Tumbakovicem .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Svi smo mi za promene ma bilo kakve one bile. Od trenera pa do rukovodstva. Samo ko ce to sada uzeti pod svoje???

Dovesti Vujacica, Mijatovica bi bilo idealno ali da li ce se oni prihvatit toga.

Ok je sad traziti ostavku od svih, dva velika vezana neuspeha protiv jako losi ekipa. Ali da li je taj Bjekovic, Zecevic i Curkovic mogli da istrce i sprece probijanje na stranama Lomica i Emeghare? Da li su mogli da skacu na centrasuteve umesto Bajica i MIrkovica?

Ne branim ih trebali su jos davno da odu, ali ko ce doci, ko ce ih zameniti???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
mob
Samsung D500
Ostavka Vermezovića, novi trener...

Vladimir Vermezović nije više trener prvog tima Partizana. U subotu uveče posle treninga u SC Partizan – Teleoptik u Zemunu saopštio je igračima da je došao trenutak za rastanak:

"Ponudio sam ostavku. Sada od mene više ne zavisi...Ja vas više neću voditi," rekao je Vladimir Vermezović fudbalerima aktuelnog šampiona.

Tako je, ako je uopšte i postojala, otklonjena i poslednja dilema da li će i na koji način doći do promena na klupi Partizana. Današnju utakmicu između Partizana i Hajduka iz Kule sa klupe će udruženim snagama voditi Blagoje Paunović i Zvonko Varga, dojučerašnji asistenti u stručnom štabu Vladimira Vermezovića...

U toku dana sastaće se i rukovodstvo Partizana. Javnost i mediji već nekoliko dana "naglas razmišljaju" o novom treneru - najčešće je pominjan Momčilo Vukotić, ali neki izvori tvrde da to u ovom trenutku nije realna opcija. Partizan ponovo želi da angažuje stranca i kako saznaje "Sportski žurnal" on treba da stigne iz Nemačke.
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ovo isto, identicno je pisao SF, kada je bilo sranje u Zvezdi. Tada sam govorio da Dzajic i cela upravo mora da ode, a on mi se penjao po glavi sa pitanjima a ko ce umesto njih, daj konkretan predlog i tako dalje. Kao sto vidis dosao je Piksi i po meni obavlja svoj posao savrseno. Do sada, za ovo kratko vreme je vec napravio dosta toga. Napravio je temeljnu cistku, postavio nove ljude, objavio javno sve finansijske izvestaje, potpisao ugovore sa tojotom i ostalim znacajnim sponzorima, produzio ugovor sa Zigicem, vratio Mladenovica, doveo zvucno ime za trenera, doveo vise pojacanja kao sto su Purovic, Raskovic, koji bi trebali da budu vleiki igraci.

Isto je i kod vas. Mene su vaspitali da ne gledam u tudji tanjir i u komsijsko dvoriste, ali kada vec pricate ot ome da kazem sta mislim. Znaci ovaj vas dvojac bez kormilara je vec dokazao milion puta da su teski lopovi i prevaranti i da treba da ih smenite. Nazalost po vas mislim da cete to daleko teze izvezsti nego sto smo mi to izveli. Dzajic i ako je morao mnogo ranije da ode, sve sa upravom je ipak bar na kraju pokazao da ima obraza i dostojanstva pa je otisao kao covek a nije dozvolio da ga delije izbacuju fizicki iz kluba. Ovi vasi mislim da nemaju ni malo skrupula i mislim da ce se njihova smena izvesti po scenariju hapsenja Milosevica odnosno to ce verovatno liciti na narodnu igru sa pevanjem i pucanjem. Onaj Zecevic vidi se po njemu da je covek koji se uvalio u fotleju i koji to nece da da ni po koju cenu, makar Partizan igrao za trecu ligu. Ko god da dodje mesto njih, ako nista drugo bice pod nadzorom javnosti i nece moci cak i da hoce da previse mulja. Opet ako ne bude valjao lakse cete ih smeniti dok jos ne puste korenje kao ova dvojica. Kazem, vasa stvar sta cete, ali mislim da i ako ne postoji univerzalni recept za resavanje problema u klubu, mogli bi da se ugledate na ovo sto smo mi u bliskoj proslosti izveli.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
mob
SonyEricsson K800i
Ali Džajić je sam otišao, čak su ga neki molili da se vrati. A kad bi ovi iz partizana otišli, ne znam ko bi ih vraćao! Realno gledao, svako od nas kad bi bio na mestu Zeke ili Bjekovića ne bi otišao! Jedino kad skupe dovoljan novac da pobegnu u inostranstvo!
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa ja sam i rekao da je Dzajic bar posle svega sto je bilo otisao kao covek, kada je video da je preterao i nije dozvolio da ga teraju iz kluba. Bilo je ljudi koji su ga molili da se vrati. Bice, siguran sam i kada ova dvojica budu odlazili, osim ako ne budu otisli uz zvuke kalasnjikova, ali to je nebitno u oba slucaja. Ono sto sam ja rekao je da mislim da su ova dvojica teski besramnici i da nema sanse da odu ako ih savest bude grizla, vec mogu da odu samo ako ih neko najuri, a taj neko mogu da budu samo navijaci.

Realno gledao, svako od nas kad bi bio na mestu Zeke ili Bjekovića ne bi otišao!

To ti pricaj u svoje ime.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat
Ovo isto, identicno je pisao SF, kada je bilo sranje u Zvezdi

Nije ovo je PArtizan a ono je bila Zvezda koliko se secam.

Citat
Tada sam govorio da Dzajic i cela upravo mora da ode, a on mi se penjao po glavi sa pitanjima a ko ce umesto njih, daj konkretan predlog i tako dalje. Kao sto vidis dosao je Piksi i po meni obavlja svoj posao savrseno. Do sada, za ovo kratko vreme je vec napravio dosta toga

Obavljao ga je i Dzajic savrseno kad je dosao. Pa niko nece uzimati sebi i krasti cim se pojavi na nekoj funkciji, vec ce sacekati vreme za to.

Citat
Napravio je temeljnu cistku, postavio nove ljude, objavio javno sve finansijske izvestaje, potpisao ugovore sa tojotom i ostalim znacajnim sponzorima, produzio ugovor sa Zigicem, vratio Mladenovica, doveo zvucno ime za trenera, doveo vise pojacanja kao sto su Purovic, Raskovic, koji bi trebali da budu vleiki igraci.

Oterao je Duleta Savica koji nije i pre njega izvesno vreme dolazio u klub. Oterao je Djorovica koji je odlican covek i radio bi za Zvezdu mnogo sigurno. Ali sukobi u reprezentaciji, sta ces privatne stvari se odnose i na poslovne. A Purovic i co. su bili pred Zvezom i sezonu pre toga ali su ostali da jos malo nakupe utakimca u prvoj ligi. A to zvucno ime od trenera je najveci indijanac koji se pojavio u nasem fudbalu uz crnce iz Partizana, a to ce vreme pokazati. Uostalom vec su bili poceli da ga pljuju posle poraza u Cacku i onog remija u prvenstvu.





Citat
Isto je i kod vas. Mene su vaspitali da ne gledam u tudji tanjir i u komsijsko dvoriste, ali kada vec pricate ot ome da kazem sta mislim. Znaci ovaj vas dvojac bez kormilara je vec dokazao milion puta da su teski lopovi i prevaranti i da treba da ih smenite. Nazalost po vas mislim da cete to daleko teze izvezsti nego sto smo mi to izveli. Dzajic i ako je morao mnogo ranije da ode, sve sa upravom je ipak bar na kraju pokazao da ima obraza i dostojanstva pa je otisao kao covek a nije dozvolio da ga delije izbacuju fizicki iz kluba. Ovi vasi mislim da nemaju ni malo skrupula i mislim da ce se njihova smena izvesti po scenariju hapsenja Milosevica odnosno to ce verovatno liciti na narodnu igru sa pevanjem i pucanjem. Onaj Zecevic vidi se po njemu da je covek koji se uvalio u fotleju i koji to nece da da ni po koju cenu, makar Partizan igrao za trecu ligu. Ko god da dodje mesto njih, ako nista drugo bice pod nadzorom javnosti i nece moci cak i da hoce da previse mulja. Opet ako ne bude valjao lakse cete ih smeniti dok jos ne puste korenje kao ova dvojica. Kazem, vasa stvar sta cete, ali mislim da i ako ne postoji univerzalni recept za resavanje problema u klubu, mogli bi da se ugledate na ovo sto smo mi u bliskoj proslosti izveli.

A ono sto neznas ne treba da komentarises, pomislice oni koji citaju svasta, mislim stvarno tvoja poredjenja su da Bog sacuva. Smena Zecevica i hapsenje Milosevic.

Alo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.