Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:17:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Max Igan "Budjenje"  (Pročitano 4668 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
malo istine a mnogo new age propagande
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
New age-old age, nema mnogo razlike. Jedno i drugo je kontaminirano.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
cini ti se
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520

Voleo bi da cujem misljenja o ovoj temi. . .  Hvala unapred.
Moje misljenje o onome sto je receno u klipu je negativno posto mislim da nije pozitivno da neko drugima govori sta treba da rade zbog zabluda u kojima zivi taj koji drugima govori sta da rade.

A znam da to sto je ta osoba rekla u klipu nema veze sa zdravim razumom. Covek jeste to sto jeste a ne nesto "sto je zeleo ili nije zeleo da postane". Ne moze covek koji je evolucijom odnosno "Bozijom Voljom" dosao do neoborivog sistema ( proizvedenog unistenjem nesavrsenih sistema ) da srusi taj sistem.
Ako zivis u Srbiji imas najelegantniji primer toga. Svi koji su do sada ( i sada ) "vladali Srbijom" su nepodnosljivi za narod Srbije a obuhvataju sve moguce opcije vlasti, znaci da sada sa vlasti treba da skidamo ove da bi na vlast doveli bilo koje od tih koji su se vec pokazali nepodnosljivim.

AngloAmericka bankarska Imperija je Carstvo koje je kreirano kroz najjace ljude sto znaci da ne postoje ljudi koji se tom Carstvu mogu suprostaviti.

Svest jeste jedna i pripada jednom bicu sto znaci da su sva ostala bica kroz tu svest koja ne pripada njima robovi/marionete/potcinjeni/vlasnistvo su... tog jednog bica koje je izmanipulisalo sve ljude koji su radili kao robovi kao zivotinje, razmonozavani kao zivotinje i ubijani kao zivotinje ijos su kao zivotinje primorani da u "obrazovnim ustanovama" ubedjuju coveka da jeste zivotinja.

Znaci svi ti "genijalci" poput Igan-a, Icke-a, Jones-a i ostalih koji ( kao i svi ostali koji imaju zdrav razum )
vide ko i kako vlada Svetom nemaju inteligenciju koja je u stanju da iznedri soluciju.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Covek je samo rekao 'e pazi ovo..'
ko hoce da vidi videce, ko nece - zamisli, nece.
sta si se primio ko smrt na babu?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Covek je samo rekao 'e pazi ovo..'
ko hoce da vidi videce, ko nece - zamisli, nece.
sta si se primio ko smrt na babu?
Klip je potpuno suprotno od necijeg zapazanja koje je razlog zbog kojeg je klip snimljen.

Nisam siguran da li ti uopste razumes engleski. Ja sam recimo znao engleski prilicno dobro, pa sam onda
14 godina ziveo u UK i USA tako da mi nisu uopste potrebni ovakvi komentari.

Samo ukratko, u prvih par minuta klipa, ta zabludjena osoba je rekla " da oni koji vide sta radi "Novi Svetski Poredak" misle da su bespomocni u borbi protiv takve sile, ali da to nije tako posto mi mozemo da se borimo protiv NSP-a tako sto se necemo povinovati njihovom sistemu, tako sto treba da se iskljucimo iz tog sistema i da radimo samo ono za sta znamo da je dobro, posto u "srcu" znamo sta je dobro ali to ne radimo... "

Psihijatrija cista kao suza. Identicna religiji.

 Iskljuciti se iz sistema koji smo stvorili ( sto je nemoguce ) da bi stvorili sistem
iz kojeg ce opet neka budala zeleti da se iskljucimo......

I kome ja to objasnjavam, nekome ko ovde terorise ljude sa nekakvim "Ra" verbalnim povracanjem ?

tebi neko moze da objasni sta je stvarnost, sta znaci da neko nekome nesto natura ?!?


IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
ja nisam ni trazio da mi objasni.
lepo ti kazem, covek rekao: 'gledaj vamo!', neko pogleda, razmisli, ili ne razmisli...neko samo nastavi da radi svoje.
ne znam sto se bavis covekom toliko. jel se on bavi tobom?
moze se reci da se pozabavio - odgledao si film jel da... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
ja nisam ni trazio da mi objasni.
lepo ti kazem, covek rekao: 'gledaj vamo!', neko pogleda, razmisli, ili ne razmisli...neko samo nastavi da radi svoje.
ne znam sto se bavis covekom toliko. jel se on bavi tobom?
moze se reci da se pozabavio - odgledao si film jel da... Smile
A ja tebi lepo kazem da covek govori "gledaj vamo vidi ovako i radi tako, ako ne vidis ovako i ne radis tako onda nisi normalan." i on se bavio svima koji su videli cime se on bavi.
To je temelj svakog fundamentalizma "ovo sto je bilo to od sada ce biti ovo."
I nemam nista protiv nekoga zbog onoga sto radi samo objasnjavam sta se radi.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:17:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.