Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivan Ivanovic vredjao novinaruku Kurira  (Pročitano 6542 puta)
06. Mar 2011, 12:35:22
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Omaleni voditelj u svojoj emisiji poručio svim ženama zaposlenim u našem listu da ga uhvate za penis



Neviđena bruka na Prvoj televiziji!
Debeljuškasti voditelj Ivan Ivanović uvredio je u svojoj emisiji koleginicu Zoricu Radulović, koja već pola godine radi priloge za emisiju „Ekskluziv“ na TV Prva i honorarno piše za Kurir, ali i sve žene zaposlene u našem listu.

Priučeni voditelj, u medijskim krugovima poznatiji kao „mali đokica“, doslovce je izdeklamovao u mikrofon:
- Ivana Buha je optužila novinarku Kurira Zoricu Radulović da je vatala njenog muža za međunožje, posle čega je izbačena s promocije. Mi poručujemo novinarkama Kurira da, ako žele nekog da uhvate za međunožje, slobodno dođu kod nas, mi ih nećemo izbaciti.

Novinare Ivane Ivanoviću, ako te tako možemo nazvati, ovom svojom glupom i nepromišljenom izjavom uspeo si da uvrediš 91 ženu zaposlenu u Kuriru, od kojih su 43 majke. Omaleni čoveče, da li ti je nakon ovoga bar malo porastao? Nije, i dalje će ti biti mali, a ti ćeš i dalje duboko patiti zbog toga.

Zato je najbolje da se i dalje držiš Bokija 13, jer te jedino noć provedena s njim može osloboditi svih kompleksa koji se godinama talože na tvojoj duši. Ako je uopšte imaš.



Izvor:Kurir
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ja ne znam uopste sta taj magarac izvodi uopste.

Ona emisija nije nista drugo do plagijat onih pretupavih americkih,gde se,eto,kobajagi,malo prica,malo smeje,malo slusa muzika,malo svira kurcu.
I mada je u pocetku bila smesna,smorila je bre vise.  Smile  Pretvorio se u obicnog pajaca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Wildfire S
Super je ova fora... lik kojeg je neko zajebao da je duhovit i koji ima smaračku plagijat emisiju u kojoj skida slika sa interneta koje su bile smešne pre 4 godine (da, tužno je što je trenutno najpopularnija u Srbiji) proziva novine koje u zadnje vreme (čitaj zadnje 4 godine ako nije i duže) mogu da služe kao brisanje guz'ce jer ne umeju da sastave jedan normalan tekst koji nije baziran na ubistvu, kurvanju ili aferi i sve to sa uličarskim jezikom... i onda te iste novine uzvraćaju neduhovitom liku...
Dok oboje ubiru publicitet.
Super fora.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Oce biti nekih tuzbi i tako toga?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 444
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Hahah, al su ga ispljuvali Smile
Generalno zna da lupi prilichno bljutave fore koje uopshte nisu smeshne.
Poneka iz tog mora ispadne i poneka dobra Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2011, 12:59:39 od Imejl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Kad smo vec kod tuzbi-mene cudi kako ga dosad ona kobila Karleusa nije tuzila...  Smile

Posto je ona znala da grize i za mnogo banalnije i lakse stvari,a kamoli za ovo sto on prica o njoj.

Al bilo bi lepo da krenu svi zajedno medjusobno da se optuzuju. Smiley da se lepo potope medjusobno. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Nokia 
И нека си им рекао.  Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
hoće li i njega uhapsiti kao nelegalnog taksistu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Wildfire S
Kad smo vec kod tuzbi-mene cudi kako ga dosad ona kobila Karleusa nije tuzila...  Smile

Posto je ona znala da grize i za mnogo banalnije i lakse stvari,a kamoli za ovo sto on prica o njoj.

Al bilo bi lepo da krenu svi zajedno medjusobno da se optuzuju. Smiley da se lepo potope medjusobno. Smiley

Zašto da tuži nekoga ko joj pruža besplatnu reklamu?  Smile

hoće li i njega uhapsiti kao nelegalnog taksistu  Smile

Pa neće... batalio je to...  Smile
Međutim i da nije, prošao bi bez kazne. Kao što ga nisu kaznili što telefonira dok vozi.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2011, 13:12:50 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pa,da,to je i meni palo na pamet.i to i ono "U sou-biznisu je bolje biti i na losem glasu,nego ne biti pominjan uopste",ali,mislim,ono sto joj on radi u emisiji...  Smile No,dobro.ako njoj ne smeta(ili je previse tupava da shvati  Smile ),onda super.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.