Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Gay parada 2011'' Vaše mišljenje!  (Pročitano 16171 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
Kakvih bre 500 ljudi... 5.000 pajkana Smiley)) A sad smo dobili i komunalnu Smiley))
Jel zaovde il' zaponeti?

Ako dovoljno iskukate ove godine možda dobijete i vazdušnu podršku i par stotina litara napalma.
Da možete lepo prošetati i po predgrađu.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
виииииди ... тема о геј паради а није је покренуо Клића  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Sendo 
Ja sam za gayeve, poštujem ih, cenim i smatram da (kao i kod strejt) postoje kako dobri, tako i loši pripadnici. Takođe, ako radite, zarađujete novac, plaćate državi naknade i uzoran ste građanin, zašto da ne, vaša seksualna orijentacija me onda ne zanima.
E sada parada. Izuzetno sam protiv. Smatram da je totalno bacanje para (ne mešati sa ljubavnim paradama, npr. u Nemačkoj koje su otvorene za sve), glorifikaciju i pokazivanje svojih stavova (jer onda i strejt ljudi trebaju da imaju svoju paradu). Drugo, što su rekli ljudi uništavanje grada, možda vi to ne radite, ali izazivate druge da to rade (time, hteli ili ne, postajete nenameran saučesnik u samom aktu). A ako i dalje želite to da uradite po svaku cenu, setite se da grad takođe mobiliše policiju zbog vas, i na taj način sprečava neki drugi zločin koji se može dešavati baš tada. No hard feelings.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Reakcije na ovakve teme ili samu paradu su samo dokaz da srpska LGBT populacija ne zna da odigra pametno, tj. da nisu nista napredniji od ostatka nacije... sta vise... da se nalaze u tuznom senzacionalistickom kalu (blatu) sa ucesnicima Farme i Grand parade.

Da ne bude zabune ovo je moje licno misljenje, koje nema veze sa uredjivackom politikom foruma.

S druge strane, moje zvanicna izjava kao administratora je da privatne poruke mozes da koristis posto dostignes nivo redovnog clana, a ako ih budes koristio za spam, vredjanje ili nesto slicno, dobices ban Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6630, valjda
Vidi Gao ziv i to na gey podforumu  Smile
Au Goa shta ti se desilo u zivotu?
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


If only closed minds came with closed mouths.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung Galaxy Ace
'Aj dobro,kontam koji cilj su gej ljudi htjeli postići paradom. Ali ne kontam koji je bio cilj protivnika te populacije,na dan parade. Šta,uništiti,razbiti? To je ljudima uvijek cilj. Sigurno neće promjeniti nečiju seksualnu orijentaciju nasiljem.
IP sačuvana
social share
I wish that I could record my dreams and watch them later.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6630, valjda
Ma batine su iz raja izashle...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Nos u tuđ sos...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.621.0
mob
BlackBerry 
Reakcije na ovakve teme ili samu paradu su samo dokaz da srpska LGBT populacija ne zna da odigra pametno, tj. da nisu nista napredniji od ostatka nacije... sta vise... da se nalaze u tuznom senzacionalistickom kalu (blatu) sa ucesnicima Farme i Grand parade.

Da ne bude zabune ovo je moje licno misljenje, koje nema veze sa uredjivackom politikom foruma.

S druge strane, moje zvanicna izjava kao administratora je da privatne poruke mozes da koristis posto dostignes nivo redovnog clana, a ako ih budes koristio za spam, vredjanje ili nesto slicno, dobices ban Wink


Duboko zahvaljujem na podršci i objašnjenu koje ste mi pružili a tiču se ovog internet foruma.
Što se tiče vašeg ličnog mišljenja koje ste izneli ovde... bolje da ste ćutali i pokrili se pokrovcem za konje! Bili bi ste pametniji, il bi ste bar tako delovali ako ništa drugo! Ovde nije reč o ''pametnom igranju'' kako vi kažete... Ovde je reč o zagarantovanom pravu manjina na okupljanje! Ma kakve god te manjine bile danas, juče homosexualci, danas Romi, sutra studenti, penzioneri ili... Svako ima pravo da izrazi stav i mišljenje  do one granice do koje ne povređuje nečija prava!

Da li ste vi izgubili nešto od vaših prava kada se održao taj ''pešovan bal''???
IP sačuvana
social share
Ne verujem nikom, pa ni sebi Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Nos u tuđ sos...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.621.0
mob
BlackBerry 
Kakvih bre 500 ljudi... 5.000 pajkana Smiley)) A sad smo dobili i komunalnu Smiley))
Jel zaovde il' zaponeti?

Ako dovoljno iskukate ove godine možda dobijete i vazdušnu podršku i par stotina litara napalma.
Da možete lepo prošetati i po predgrađu.
Bilo bi puno proći i predgrađem... NE? Mislim... budimo realni, nije ovo Amsterdam ili Dusseldorf Smiley Ovo je Srbija brale Smiley))
IP sačuvana
social share
Ne verujem nikom, pa ni sebi Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
iz mase ljudi koji se deklarišu kao gej izdvojimo jednog. on  će nam reći-ja sam gomoseksualac,ali želim da to ne utiče na vaše mišljenje o meni kao prijatelju,kolegi ,čovjeku...to sa kim spavam je stvar samo mene i mog partnera. želim da me posmatrate kao ravnopravnog vama.
e sad,kad se ta parada organizuje,sve gore navedeno zvuči kao prazna priča,jer onaj ko za sebe kaže-isti sam kao vi,ne pravite razliku jer smo svi civilizovani ljudi,paradira sa nešto malo odjeće i sa transparentima,budeći gnjijev kod ljudi. tako da...prilično se protivim paradi jer nije način da se neko ozbiljno izbori za svoja prava.
šokiranje javnosti je već vidjeno i bez nekog efekta
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.