Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da se obrati vise paznje na odabir pitanja! Da pitanja imaju smisla!!!  (Pročitano 9376 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
ta pitanja sa brojevima igraca bi imala smisla da igraci jos uvek nose brojeve prema poziciji na kojoj igraju, do sredine '90 se tacno znalo koja pozicija koji broj nosi. npr 1.golman je bio 1 a rezervni 12, centarfor 9, plejmejker 10 itd... a sad je 1.golman 88 a rezervni 56 i sl...
ok je za megazvezde poput ronaldinja, runija, ronalda, dzerarda i ostale, a ostale pogoditi je 1/99 sansa

koji broj nosi pepe u realu? 38? 97? 2? 14? ...
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Ih sad, nemojmo o smislu, tunelima, mostovima i drugim stvarima. Smiley
Ko zna zna. Pepe nosi broj 3. A Teodosic je poznatiji u svetu kosarke nego Pepe u fudbalu.
To sto fudbaleri ne nose brojeve kao pre, zalim slucaj... sto je sada nekima teze. Bilo je davno slucajeva i kada odbrambeni igrac nosi neki veci broj, 8... A sada svako nosi sta god hoce, sta je dostupno. Ofanzivni igrac Simon Vukcevic pre broj 1. Jeste, ima golmana sa 88, 99 itd. Sta ces.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 
Meni su na primer smetala pitanja o odlikovanjima i ordenima ,na kom su mestu po vaznosti,al kad malo razmislis,      nijedno pitanje nije glupo...nema teskih i lakih pitanja, samo je stvar svere interesovanja....i zato ne tupite mnogo oko toga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ih sad, nemojmo o smislu, tunelima, mostovima i drugim stvarima. Smiley
Ko zna zna. Pepe nosi broj 3. A Teodosic je poznatiji u svetu kosarke nego Pepe u fudbalu.
To sto fudbaleri ne nose brojeve kao pre, zalim slucaj... sto je sada nekima teze. Bilo je davno slucajeva i kada odbrambeni igrac nosi neki veci broj, 8... A sada svako nosi sta god hoce, sta je dostupno. Ofanzivni igrac Simon Vukcevic pre broj 1. Jeste, ima golmana sa 88, 99 itd. Sta ces.
Apsolutno se slazem, nisam ja postavo broj nekog igraca tipa Mile Lisicai sl. nego najboljeg u Evropi...
A sta je sa onim pitanjima tipa koji orden je bio po vaznosti orden zlatne zvezde sa subarom i dve veverice...Pa to ni "Narodni heroji" ne znaju..A kamoli mi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Meni su na primer smetala pitanja o odlikovanjima i ordenima ,na kom su mestu po vaznosti,al kad malo razmislis,      nijedno pitanje nije glupo...nema teskih i lakih pitanja, samo je stvar svere interesovanja....i zato ne tupite mnogo oko toga  Smile
Pa znam ali meni je obrisano pitanje koji broj nosi najbolji igrac EVRope i to je nas covek, to je sustina! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
koji broj ruža za usne nosi vanesa paradi u najnovijoj reklami za šanel?
Ko zna zna.
  Smile
ima mnoooooogo kreativnijih pitanja

mada za teodosića je pitanje na mestu
najbolji igrac EVRope i to je nas covek
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 
Meni su na primer smetala pitanja o odlikovanjima i ordenima ,na kom su mestu po vaznosti,al kad malo razmislis,      nijedno pitanje nije glupo...nema teskih i lakih pitanja, samo je stvar svere interesovanja....i zato ne tupite mnogo oko toga  Smile
Pa znam ali meni je obrisano pitanje koji broj nosi najbolji igrac EVRope i to je nas covek, to je sustina! Smile
 ok,ali opusteno,jedno pitanje manje-vise...neka ljudi biraju pit,neka rade svoj posao...ovo je samo igra i treba da uzivamo u tome...msm da samo oni  sujetni prave problem ako im je pitanje odbijeno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Žena koja zastupa stav da nijedno pitanje nije glupo  Smile


Run girl, ruuuuuuuuuuun!
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Meni su na primer smetala pitanja o odlikovanjima i ordenima ,na kom su mestu po vaznosti,al kad malo razmislis,      nijedno pitanje nije glupo...nema teskih i lakih pitanja, samo je stvar svere interesovanja....i zato ne tupite mnogo oko toga  Smile
Pa znam ali meni je obrisano pitanje koji broj nosi najbolji igrac EVRope i to je nas covek, to je sustina! Smile
 ok,ali opusteno,jedno pitanje manje-vise...neka ljudi biraju pit,neka rade svoj posao...ovo je samo igra i treba da uzivamo u tome...msm da samo oni  sujetni prave problem ako im je pitanje odbijeno  Smile
Ma znam ali eto cisto da napomenem ali ja cu ga ponovo postaviti i preformulisati Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Naravno da zavisi od interesovanja.
Neka rade posao, jedno k'o nijedno, ali bode oci nekad razlika izmedju onoga sto je prihvaceno i odbijeno, ali ne smemo puno o tome.
Glupo je kad se precizno i ne tako tesko pitanje oznaci kao isuvise posebno (sta ce reci za kreativnije, teze pitanje). Ali ok, mozda sporta ima stvarno previse pa ga redukuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.