Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Agent CIA snabdevao Al Kaidu nuklearnim i biološkim oružjem  (Pročitano 4554 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

Uostalom,cak i da ovo nije tacno-pa sta?pa sta? To ne menja ostale cinjenice da su zato napravili stotine drugih sranja i muljaza.  Smile


Pokazi nekoga ko nije papravio stotine sranja i muljaza  Smile
A sada, ovo je toliko tacno ko i sto su talibani pokupovali pola ruskog nuklearnog arsenala, kako su svojevremeno kruzile vesti
Inace, vest je stara par nedelja a radi se o nekom tipu koji je radio za neku americku sekjuriti firmu, kolko imam u secanju, valjda se zakacio sa nekim Pakistancima na ulici dok je vozio i ispala neka svadja i u zaru igre je roknuo valjda ili ranio nekog Pakistanca pa je zvao ambasadu da mu pomognu  Smile
Jasno da je upao u bajbok, ostalo su legende...


Alo,bre,covece,da li si ti normalan? sta si ocekivao? da covek prodje kroz gradove,sa bojevom glavom na krovu kola,i slika se sa svim usput,a onda pozove novinare,i napravi konferenciju za stampu u planinama,dok predaju ovima to?????

Sta ima tu cudno, najverovatnije su indijci napravili vec neku konferenciju za stampu u vezi tog slucaja i to zavrsi na youtubu.

ja tebi?pa,pre bi trebao ti meni.posto ste vi ti koji se stalno pozivate na neke "naucne cinjenice",a mogu da se kladim da polovina vas ne zna ni da u jednom mestu moze da deluje vise polja,i samim tim-nekoliko minijaturnih svetova sa svojim zakonima.

A druga polovina naravno moze to i empirijski da dokaze  Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 19:17:32 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pokazi nekoga ko nije papravio stotine sranja i muljaza  Smile
A sada, ovo je toliko tacno ko i sto su talibani pokupovali pola ruskog nuklearnog arsenala, kako su svojevremeno kruzile vesti
svi prave muljaze.ali ne toliko da dosad poubijaju nekoliko desetina miliona ljudi.plus,malo je paradoksalno da zemlja koja sebe naziva "Zemljom slobodnih i demokratije" i braniocem istih,bude umesana u takve muljaze,protiv svog naroda. Smiley
Sta ima tu cudno, najverovatnije su indijci napravili vec neku konferenciju za stampu u vezi tog slucaja i to zavrsi na youtubu.
naravno,naravno...

A druga polovina naravno moze to i empirijski da dokaze  Smile
Smile Smile

aha,jeste... Smiley

pa,ajde,da vidimo onda. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

ne,manijace zadrti,nisam ni ja mudrac.ali,za razliku od tebe,ja se ne pravim da jesam.

stavise,ja sam trenutno u fazi kada niti verujem,niti ne verujem u Boga.jednostavno-ne razmisljam o tome.vodim svoj zivot uz pravoslavnu filozofiju "kakve su ti misli,takav ti je zivot".jer ja pravoslavlje ne vidim samo kao veru,nego kao nacin zivota."ne radi drugima ono sto ne zelis da tebi rade".

Ali,za razliku od vas kvazi-ateista(idiota koji,za razliku od pravih ateista,idu okolo i dokazuju ljudima nedokazivo,i pricaju o nauci,iako je sve sto znaju iz fizike F=m puta a),ja,cak i kad bih prestao da verujem,ja ne bih isao okolo i prosipao svoje price.

Bas zato sto znam kolko ne znam,i znam koliko je mudrih i pametnih ljudi,ukljucujuci i naucnike,pre mene,vec hiljadama godina,verovalo u nesto.Jer su znali kolko nemaju pojma,ali su umeli da shvate da postoji nesto.

A vi...vi kvazi-ateisti ste obicni kompleksasi koji ce i ceo zivot provesti serendajuci,i to cak i u prilikama koje nemaju veze sa religijom(kao sad),o nauci i svom beskonacnom znanju,iako ste isuvise tupavi da znate ista dalje od V=s/t,a kamoli za neku tamo materiju,antimateriju,ili ne-materijalni svet.  Smile

Što se ljutiš, pravoslavac ( i za tvoju informaciju - nisi pravoslavac)...kako vidiš trn u tudjem oku a ne vidiš gredu u svom?
I kako si zaključio da sam ja ateista...tako što sam ti kazao u šta ti veruješ?
Vidiš nije bitno koliko ja znam, već koliko ti ne znaš! Smile
Jesam, pametniji sam od tebe...prihvati to kao činjenicu.
Čak i kada ne bih znao ništa osim formule za izračunavanje brzine, to je više od biblijskih Pi=3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Neki ljudi imaju potrebu da ubeđujući druge sami sebe učvršćuju u svojim shvatanjima. Tako beže od vlastite nesigurnosti.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Što se ljutiš, pravoslavac ( i za tvoju informaciju - nisi pravoslavac)...kako vidiš trn u tudjem oku a ne vidiš gredu u svom?
I kako si zaključio da sam ja ateista...tako što sam ti kazao u šta ti veruješ?
Vidiš nije bitno koliko ja znam, već koliko ti ne znaš! Smile
Jesam, pametniji sam od tebe...prihvati to kao činjenicu.
Čak i kada ne bih znao ništa osim formule za izračunavanje brzine, to je više od biblijskih Pi=3.
Ma,ko se uopste tebi obracao,ludace?  Smile

Danas neki dan ego-manijaka na forumu...  Smile svi misle da su samo oni u centru paznje.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 02:21:55 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Kratko pamćenje...
Kratak fitilj...
Obično znak nečeg drugog kratkog. Smile

Nego...što se same teme tiče, nije to ništa novo ni iznenadjujuće.
Verovatno im opet fali nafte...pa pripremaju scenario za preuzimanje novih bušotina. A to je normalno ponašanje za svaku zemlju suočenu sa nedostatkom bilo čega. Jel se seća neko završne scene iz filma "Tri dana Kondora"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.