Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Agent CIA snabdevao Al Kaidu nuklearnim i biološkim oružjem  (Pročitano 4548 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
pa,znam da oce.kotite se ko pacovi,tj. siptari...

bice samo zanimljivo kad ponestane hrane.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7039
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
tih momcila zvanih abu kalid hmza bin vojislav će da bidne sve više i više Smile

Usrećićete se i jedni i drugi.
I muslimani i hrišćani se mole istom bogu....jevrejskom, naivčine!
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 16:58:07 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
jao,jos jedan "vizionar"... 
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 17:01:39 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7039
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
tih momcila zvanih abu kalid hmza bin vojislav će da bidne sve više i više Smile

Usrećićete se i jedni i drugi.
I muslimani i hrišćani se mole istom bogu....jevrejskom, naivčine!

Nisu Jeshe ludi, prodali spiku i pola sveta veruje u nju  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
tih momcila zvanih abu kalid hmza bin vojislav će da bidne sve više i više Smile

Usrećićete se i jedni i drugi.
I muslimani i hrišćani se mole istom bogu....jevrejskom, naivčine!

Nisu Jeshe ludi, prodali spiku i pola sveta veruje u nju  Smile
zato imamo tebe i slicne,da nam dokazete nedokazivo,i pokazete svetu koliko je naivan,a samo vi pametni.

I oni svi silni naucnici i veliki mozgovi sto verovase u Boga(bilo kog),ma svi su oni bile gluperde.vi najbolje znate sve.Popili ste svu pamet sveta,videli i materiju,i anti-materiju,i nemateriju,i sve naucili sto se da nauciti,pa znate sve.



aj,bre,postedi me tih sranja.  Smile isti ste svuda.ludaci koja tripuju da su popili svu pamet univerzuma.  Smile

Lepo su govorili mudraci da nije pametan onaj koji tripuje da sve zna,nego onaj koji zna kolko ne zna.ali,vi,naravno,ne spadate tu.vi ste sve videli,sva naucili,i sve znate.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 17:31:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

Nisu Jeshe ludi, prodali spiku i pola sveta veruje u nju  Smile
zato imamo tebe i slicne,da nam dokazete nedokazivo,i pokazete svetu koliko je naivan,a samo vi pametni.

I oni svi silni naucnici i veliki mozgovi sto verovase u Boga(bilo kog),ma svi su oni bile gluperde.vi najbolje znate sve.Popili ste svu pamet sveta,videli i materiju,i anti-materiju,i nemateriju,i sve naucili sto se da nauciti,pa znate sve.
Citat

Pa i kockari veruju u srecu, da ne veruju, ne bi igrali, vazno je da se u nesto veruje  Smile

Lepo su govorili mudraci da nije pametan onaj koji tripuje da sve zna,nego onaj koji zna kolko ne zna.ali,vi,naravno,ne spadate tu.vi ste sve videli,sva naucili,i sve znate.  Smile

Sad si ti mudrac koji zna sve i eto zna da ima i boga al ne moze da dokaze...  Smile

Al ajde da sada verujemo kako tamo negde tajni agenti na tajnom zadatku rade tajne poslove o cemu niko nista ne zna jer je - tajna  Smile
Uostalom, niko da okaci neki klip na youtubu sa tim agentom a svi nose mobilne 
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 17:46:45 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

Sad si ti mudrac koji zna sve i eto zna da ima i boga al ne moze da dokaze...  Smile
ne,manijace zadrti,nisam ni ja mudrac.ali,za razliku od tebe,ja se ne pravim da jesam.

stavise,ja sam trenutno u fazi kada niti verujem,niti ne verujem u Boga.jednostavno-ne razmisljam o tome.vodim svoj zivot uz pravoslavnu filozofiju "kakve su ti misli,takav ti je zivot".jer ja pravoslavlje ne vidim samo kao veru,nego kao nacin zivota."ne radi drugima ono sto ne zelis da tebi rade".

Ali,za razliku od vas kvazi-ateista(idiota koji,za razliku od pravih ateista,idu okolo i dokazuju ljudima nedokazivo,i pricaju o nauci,iako je sve sto znaju iz fizike F=m puta a),ja,cak i kad bih prestao da verujem,ja ne bih isao okolo i prosipao svoje price.

Bas zato sto znam kolko ne znam,i znam koliko je mudrih i pametnih ljudi,ukljucujuci i naucnike,pre mene,vec hiljadama godina,verovalo u nesto.Jer su znali kolko nemaju pojma,ali su umeli da shvate da postoji nesto.

A vi...vi kvazi-ateisti ste obicni kompleksasi koji ce i ceo zivot provesti serendajuci,i to cak i u prilikama koje nemaju veze sa religijom(kao sad),o nauci i svom beskonacnom znanju,iako ste isuvise tupavi da znate ista dalje od V=s/t,a kamoli za neku tamo materiju,antimateriju,ili ne-materijalni svet.  Smile


i sta izigravas sa tim kopiranjem mene,kao - "ajde,dajte video"? pravis se pametan,sta?

Pa,genije,jedno je kad kobajagi mlaznjaci izbombarduju citav grad.tad je ocekivano da ce neko to snimiti.
A drugo je kad neki tamo baja u vukojebinama Pakistana,prodaje pidzamdzijama bojevu glavu.  Smile
Ti ako oces video,onda otidi sledeci put,pa pitaj ih gde ce da se sretnu,pa idi pa ih snimaj.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 18:25:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

A drugo je kad neki tamo baja u vukojebinama Pakistana,prodaje pidzamdzijama bojevu glavu.  Smile


Sada ispada da u Pakistanu nema mobilnih  Smile
Al ajde da verujemo da eto Nedzad se njaka godinama da napravi bombu a ima onako osrednju tehnologiju pa do sada nije napravio al zato talibani po pecinama muckaju nuklearno i biolosko oruzje uz pomoc nacrta i sema koje im je doturio James Bond  Smile

Inace eto ajde ne verujes u avione koji su valjda zaprasivali komarce al eto navodis se na clanak sto je bio napisan na web prezentaciji Backe Palanke o srpskim placenicima i govoris kako je to ocrnjivanje Srba. Sada opet niko to drugi ne radi nego eto ovi iz Backe Palanke, znaci nisu sada neki drugi krivi.  Smile
Al eto sam kazes, verujes u ono sta oces i ne prihvatas druga misljenja

Ali,za razliku od vas kvazi-ateista(idiota koji,za razliku od pravih ateista,idu okolo i dokazuju ljudima nedokazivo,

Nikako, ja ne dokazujem da postoji bog  Smile

,i pricaju o nauci,iako je sve sto znaju iz fizike F=m puta a),ja,cak i kad bih prestao da verujem,ja ne bih isao okolo i prosipao svoje price.

Sada, objasni mi vezu fizike i religije  Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 18:45:20 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Al eto sam kazes, verujes u ono sta oces i ne prihvatas druga misljenja
gde sam ja to reko?  Smile
Sada ispada da u Pakistanu nema mobilnih  Smile


 

Alo,bre,covece,da li si ti normalan? sta si ocekivao? da covek prodje kroz gradove,sa bojevom glavom na krovu kola,i slika se sa svim usput,a onda pozove novinare,i napravi konferenciju za stampu u planinama,dok predaju ovima to?????

dal si ti normalan??????? 



Uostalom,cak i da ovo nije tacno-pa sta?pa sta? To ne menja ostale cinjenice da su zato napravili stotine drugih sranja i muljaza.  Smile

Nikako, ja ne dokazujem da postoji bog  Smile
E,dacu ti orden zahvalnosti. Smiley
Pa,probaj,slobodno... i da oces,ne mozes. Smiley bar ne sad.
Sada, objasni mi vezu fizike i religije  Smile
ja tebi?pa,pre bi trebao ti meni.posto ste vi ti koji se stalno pozivate na neke "naucne cinjenice",a mogu da se kladim da polovina vas ne zna ni da u jednom mestu moze da deluje vise polja,i samim tim-nekoliko minijaturnih svetova sa svojim zakonima.
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 18:57:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.