Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:17:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: muskarci i nosenje perike  (Pročitano 32568 puta)
18. Feb 2011, 02:42:17
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 65
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
"zasto ?! " .. pitas se razocarano , tuzno..ljutito , dok stojis pored ogledala gledajuci svoje visoko , veliko celo koje se sve vise povecava time sto gubis kosu ... oci se pune sjajom koje izaziva razocaranje ..

starenje je krajnje normalan proces , i sa njim ide i gubitak kose . naravno , oke je da celavljenje pocne negde oko 30-40 godine ... ali , sta kada krenes da celavis sa 17,18 godina :/ ?
dosta ljudi kazu da je to nesto oko cega se ne treba opterecivati . ok , slazem se - ali donekle .
kao sto nekima ne stoji duga kosa , isto tako nekom jednostavno ne stoji kratka kosa , tj da bude celav .
jednostavno nema lep oblik glave .
i sta onda , dozvoliti depresiji i kompleksima da zavladaju vama ? nekom ovo izgleda smesno , dok se nekima  tad ceo svet rusi ,a samopouzdanje pada .
mnogi ce takodje reci da fizicki izgled nije bitan . bez lazne skromnosti , svi znamo da jeste bitan .
podjednako bitan uz karakter , sarm i ostalo .

perike su uz svu tehnologiju transplantacije kose , sada cujem da ce uskoro poceti i sa kloniranjem dlaka , dosta napredovale , tako da se vrlo tesko mogu uociti ...

zanima me kako vi gledate na to ? tacnije na to da muskarac koji je krajnje nezadovoljan svojim izgledom ,svojim celavljenjem koje mu unistava kvalitet zivota , nabija komplekse , rusi samopouzdanje , jednostavno stavi periku i time koliko toliko zavara svoj kompleks i popravi situaciju ..
zivot je kratak , nekad i suvise kratak , nije fer proziveti ga tako sto ces "imati taj kavez oko glave " koji ce ti biti problem i prepreka da uspes .
nek bude celav ko hoce,ja ne zelim ...
ima dosta gorih problema od ovoga , bolesti , siromastvo , beda , nepravde razne , ali o tome drugi put .

nadam se da nisam pogresio forum , deluje mi da ovde pripada iz vise razloga . ako jesam , unapred se izvinjvam moderatoru i molim , da ukoliko je doslo do greske , prebaci temu u forum za koji smatra da je odgovarajuci za temu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Mislim da je nosenje perike sranje. Zamisli krene riba da te mazi po glavi dok ste u krevetu i sta... nista ne osecas. Radije cu da me dira po goloj glavi, kako god izgledao bez kose. A jos moze i da provali da nosis periku, e onda ces tek ispasti kompleksas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
gusta kosa na muskarcu je veliki plus, ali perika moze samo da bude major turn-off, bar meni  Smile

obrijes glavu i super ... meni je uzasno kad ocelave i nece da se osisaju, nego furaju neku duzinu ... tipa santimetar ili ne daj boze jos duze ... katastrofa  Smile

zilet u ruke i mozda neces biti robert redford ali i Hitman je seksi  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 04:32:47 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
gle razlike Smile


IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Perika, fuj.
Kao što Munka reče, žilet.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Sto se mene tice, perika je jedno sredstvo sakrivanja i uklapanja u svet ljudi sa kosom.
Bolje obrijana glava nego perika, ili ne daj bozeonaj deo kose kod uha toliko pusten da raste , da se zalize do druge strane glave. Kao kod ovih matorih glumaca u Srbiji.
Moj dever je bio ocajan. Lep momak, zgodan a celavi. Sreca pa je u to vreme Knele i kompanija, nosio slicnu obrijanu ili na keca osisanu glavu. Medjutim, sadase srodio sa svojim "nedostatkom". I dalje je lep kao lutka, i dalje je pametan momak , ali je zadovoljan sa sobom. Tako bar on kaze. Cim ima obrijanu glavu 10 godina koliko ga ja znam - zadovoljan je  Smile
Prihvatite sebe kakvi jeste. Zivite sa tim. Pravite sale na svoj racun, mnogo pomaze prevazilazenju problema.

Nemojte periku, niti tupe...molim Vas  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
zanima me kako vi gledate na to ?
Misle da ih cini lepsim pa zato i stavljaju perike. Kao i uvek kljuc je u prihvatanju sebe (procelavost je sasvim normalna pojava) ali malo ljudi to moze  Smile

Nemam predispozicije, trebalo bi me valjda zaobici  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Vanity, thy name is woman.

Ali za malo... Smile

Ako je kosa toliko vazna muskarcu, onda treba da se okrene transplataciji.
Ako transplatacija ne uspe, onda je vreme da se pomiri sa sudbinom i pocne da se druzi sa trimerom...
Perika je zaista odvratna stvar... Smiley

Mada... gledajuci ovako sa strane, muskarci koji "celave", uglavnom pridaju preveliku paznju tome sto im se kosa proredila...
Oni koji zaista celave sa malo godina, vremenom shvate da protiv toga ne mogu i zive sa tim...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Zaboravih da kazem...mada nije tema o zenama. da potpuno podrzavam zene koje stavljaju perike. Bolestine haraju, od stresa opada kosa.....Nemam protiv, cak naprotiv.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 65
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
nepravilan i cudan oblik glave mi jednostavno ne dozvoljavaju kratko .. a tek celav necu liciti ni na sta .. :/
nzm ljudi ali meni je frka . imam 17 god a zalisci su vec postali vidljivi, dok se kosa proredila :/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:17:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.