Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Родитељи, шта вам гледају деца  (Pročitano 23932 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ma,jasno...sve su to lazi i izmisljotine.

stavise-agresivni filmovi cak pozitivno deluju na decu!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Ne bih zauzimala nijednu stranu jer mislim da ste obojica donekle u pravu, ali film sa boxom i slomljenim ekstremitetima nije najgore što se na dotičnoj televiziji može videti, bez obzira na termin. Pre bih se plašila da izložim dete situaciji da gleda bečenje i kočenje one Maše Mileusnić od koje ja kao (relativno) odrasla jedinka umalo pa imam frasove.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ali,pobogu,ljudi,kako ne shvatate da se ne moze doveka sve tako posmatrati kroz "pa,ima i goreg" filozofiju?

Po toj logici,na primer,mi treba da likujemo sto ne zivimo kao Afganistan,covek sa rakom pluca treba da likuje sto nema rak jetre,covek koji jede iz kante treba da bude srecan sto bar nije radioaktivna,itd,itd...

jer,kao,eto... "uvek moze gore". Smiley

To nije nikakav izgovor.Bas zbog te idiotske filozofije,kapitalizma,i izgovora,svet danas i jeste pun sranja.
Jer bude ono "Hmm...dal da napravim film u kome muskarac siluje bebu?"(nisam gledao,a verovatno ni necu... ) "Pa,sto da ne? Ako je mogao neki tamo da napravi scenu gde jedan drugom reze nogu,sto ne bih i ja mogao da napravim ovo?"

Kako bre ne shvatate da to nikuda ne vodi?

Resenje problema ne lezi u trazenju izgovora,nego u resavanju samog problema.U borbi protiv,ili bar ignorisanju Pinka,Farme,Dvora,Granda,Reality sranja,i svih ostalih kretenizama.A ne u "Pa,sta,eno gologuze kurve pevaju po studiju,sta onda fali lomljenju ruke?"

Po toj logici,i ja mogu da kazem-sta se ja trudim oko faksa i svoje buducnosti,i lomim sa slinim matematikama,elektrotehnikama,masinstvom,i tonom drugih,kad,eto,taj i taj dao par ispita na svom faksu,digo ruke od njega,i sad svira kurcu mesecima,i nista ne radi?
Pa,da,mogu i ja tako.I u odnosu na njega,ja sam super... Smiley Ali znam da to ne treba tako uporedjivati.Nadam se da ne moram da objasnjavam zasto...

I nazalost,mnogi danas tako razmisljaju,i zato i jeste sve tako razjebano.Pogotovu ovde.
Najbolji primer:Nasadi se seronja nasred ulice.Kad bi dosao pandur da mu pise kaznu,odma bi bilo "Aaa,pa sta mene cimate,kad su i ona trojca ispred tu?".a onda bi isto rekli i ta trojca.i tako u krug.i gde to vodi? nigdeeeeee.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Moj komentar je trebao da malo ublaži vatru, ne da je rasplamsa.  Smile

Ni ja se ne slažem sa parolom da uvek može gore, destruktivna je i ne tera ni na kakvu akciju.

Ali se isto tako ne slažem ni sa tim da pljujemo okolo na sistem, državu, vladu, Leu Kiš, a da sve ostane na tome - pljuvanju i izražavanju nezadovoljstva na internetu ili kakogod. Ako nam nešto zbilja smeta, hajde onda se udružimo i počnemo da radimo nešto na tom pitanju? Šta nas sprečava? Ko će, ako ne mi? Mi smo, na kraju krajeva, ti kojima se tikve lome o glave.

Jeste loše i izgleda da će biti sve lošije; televizijski program je očajan, kao i školstvo, zdravstvo, policija, sudstvo... ma nema gde nije rasulo... i eto, svi to vidimo, a niko ništa ne preuzima, evo ja prva. Pa mi smo onda budale, a ne oni za koje mislimo da nas prave budalama. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
e, ali nista gluplje nego kad u nedelju posle podne puste film sa onim: "ovaj film nije za osobe mladje od 18 godina".
ej, nedelja kada je porodica na okupu ... aj deco mršu svoju sobu... ma mrš napolje, vi ni nemate svoju sobu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
e, ali nista gluplje nego kad u nedelju posle podne puste film sa onim: "ovaj film nije za osobe mladje od 18 godina".
ej, nedelja kada je porodica na okupu ... aj deco mršu svoju sobu... ma mrš napolje, vi ni nemate svoju sobu.
ahahahhaaa  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

@Bambina-ma,sve to moze da se resi,samo...sto danasnja "demokratija" sve to malo koci.Nekad davno bi se takvi najurivali.Danas sve to mora da probije 52402 pravnih prepreka,da bi se uopste pojavila mogucnost da se nesto uradi.

Mada...anti-reklama,hajka,i raskrinkavanje su zato mnogo laksi i sladji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Daj da zaobiđemo onda besmislene ''demokratske'' procedure i da organizujemo nešto, hajku, revoluciju, rat!  Smile
Da vidimo koliko nas ima koji smo stvarno spremni nešto da uradimo. Strah me je da saznam. Ne znam ni sama gde pripadam po tom pitanju.
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 01:00:59 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
vrlo je to prosto u stvari,ako se imaju odredjene veze.Nadjes dovoljno prljavog vesa,ili o osobi,ili o kompaniji,i razneses ga.Ako nema protekciju drzave,super.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Pričam o revoluciji, ne o ženskastim spletkama. Ko je spreman?  Smile


IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
a,pa,sto odma ne rece...  Smile Smile

al...malo je frka ako se samo nas dvoje pojavimo tamo sa kukama i motikama...  Smile    Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2011, 01:29:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.