Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire S  (Pročitano 23128 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.52
mob
Samsung S6 & Lumia 9
backarelli Nema na Cemu  Smile






Ja sada sam instalirao jedan isti Rom na Desire HD i taj isti rom na Desire S

RCMix3d Runny v4.0 Official runnymede sense 3.5 Android 2.3.5

Desire HD

Desire S

Vrlo interesantno i Svaka Cast za  RCTeam koi uradili jedan ROM a za vise telefona

Multidevice support
Desire hd
Inspire4g
Desire hd telus
Incredible s
Droid incredible 2
Desire s
MT4G
Desire Z (unknown as no one wanted to test)


« Poslednja izmena: 22. Nov 2011, 16:01:30 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple Iphone 4s
ja sam ti na Endymion 2.1 ,sasvim ok radi ali mi se cini da malo vise bateriju jede ...da li je ovaj RCMix3d Runny v4.0 mozda bolji??

Da li neko zna koja je cena silokonske obloge za desire s kod nas? (ono najjeftinije da se nadje)
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.52
mob
Samsung S6 & Lumia 9
ja sam ti na Endymion 2.1 ,sasvim ok radi ali mi se cini da malo vise bateriju jede ...da li je ovaj RCMix3d Runny v4.0 mozda bolji??

Da li neko zna koja je cena silokonske obloge za desire s kod nas? (ono najjeftinije da se nadje)

Ja koristim ovaj RCMix3d Runny v4.0 na Desire HD od kada je izasla prva verzija,pa evo danas sam je ubacio i na Desire S pa videcu kako ce da se ponasa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
HTC One M8
Evo, samo da javim, ako nekoga od korisnika ovog telefona zanima...sredio sam onaj problem koji sam imao (detaljno opisan na stranama 4 i 5). Odneo sam ga u servis, utvrdili su kvar i rekli mi da mora onaj ceo metalni deo da se promeni zajedno sa onim dugmetom za otkljucavanje. Samo sto nisu imali sivu, nego crnu, ali nema veze, bilo mi je mrsko da cekam dok poruce tu sivu, a i onako mi je crna maska sad lepsa. Garancija je naravno izgubljena, a sve me kostalo 4600 dinara. Ne znam koliko se cene takvih popravki i zamene ovakvih maski krecu, ali jebiga, vazno mi je da su ga popravili. Bili su korektni skroz, nisam primetio da su telefon negde izgrebali prilikom otvaranja ili nesto slicno, mada su oni ovlasceni servis, pa bi i bilo glupo da su nesto sjebali.

Eto toliko, budite pametni, cuvajte telefone malo bolje nego ja... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple Iphone 4s
Zanima me da li vi (korisnici  Smile ) koristite neku zastitu za ovaj telefon ,tipa neki hard shell ili ona silikonska navlaka ?? ima li uopte smisla nositi tako nesto ,tj da li je zaista efikisno u tome da se telefon odrzi u stanju de nema ni jednu ogrebotinu (a da sa tako necim normalno izgleda i lepo lezi u ruci) ,zeleo bih da cujem vasa iskustva  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Samsung S6 & Lumia 9
ja koristi telefon vec 3-4 Meseca ,Doasada nema nikakvih Ostecenja,ali kada sam ga kupio odma sam mu zalepio foliju na ekranu jer to mi je najbitnije da ne ogrebem,a za drugo ako se ogrebe to uopste ne razmisljam i nije mi bitno,Mnogo mrzim futrole ili bilo kakve zastitne maske ili bilo sta drugo,Jednostavno Volim telefon onako kako izgleda ,,Ako ocito hoced maksimalno da ga zastitis definitivno silikonska navlaka je najboljija
« Poslednja izmena: 06. Jan 2012, 07:05:33 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Budućnost 1925 - Only We

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1419
Zastava Podgorica
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
mob
HTC Desire S
Imam problem sa Desire S.
Odjednom je pobudalio,kad pritisnem home dugme on mi pravi screnshot,ne mogu da ga iskljucim na power dugme,takodje ni da ga otkljucam ili zakljucam. Probao sam sa vadjenjem baterije ali ista stvar(samo sto sad home dugme radi,power ista stvar),zna li neko sto moze da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Problem sa navigacijom na ovom telefonu.
Instalirao sam IGO My Way i prvo nije htio da pronađe satelite, pa sam instalirao neku noviju verziju, i onda nađe satelite, ali kada se pomjeram ništa se ne dešava, strelica stoji na mjestu i 0km/h tj ne mijenja se brzina.  
Ubacio sam aplikaciju GPS Status i za nekoliko sekundi pronađe satelite, ali IGO ne funkcioniše.
Na njemu je android 2. 3. 5, nije ništa modifikovano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Posle kiše Sunce svane !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9426
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Zanima me da li vi (korisnici  Smile ) koristite neku zastitu za ovaj telefon ,tipa neki hard shell ili ona silikonska navlaka ?? ima li uopte smisla nositi tako nesto ,tj da li je zaista efikisno u tome da se telefon odrzi u stanju de nema ni jednu ogrebotinu (a da sa tako necim normalno izgleda i lepo lezi u ruci) ,zeleo bih da cujem vasa iskustva  Smile

Pazi ovako, ja sam, čim sam uzeo mobilni kod Telenora, uzeo kod njih futrolu za HTC Desire S. Futrola je fantastična! Prilično je debela; ne budžasta, nego debela, tako da savršeno čuva telefon. Otvorena je samo sa gornje strane i ima onu trakicu sa zadnje strane koju povučeš da 'oslobodiš' telefon. Trakica ne landara s obzirom da na vrhu ima magnetnu pločic koji je drži u mestu, a naravno ne smeta samom aparatu. Kvalitetna je jako; kožna crna spolja, plišana iznutra, pa taman usput, svaki put kad vratiš telefon unutra, čisti ekran Smile



Problem sa navigacijom na ovom telefonu.
Instalirao sam IGO My Way i prvo nije htio da pronađe satelite, pa sam instalirao neku noviju verziju, i onda nađe satelite, ali kada se pomjeram ništa se ne dešava, strelica stoji na mjestu i 0km/h tj ne mijenja se brzina. 
Ubacio sam aplikaciju GPS Status i za nekoliko sekundi pronađe satelite, ali IGO ne funkcioniše.
Na njemu je android 2. 3. 5, nije ništa modifikovano.

Nažalost, za tebe nemam savet, samo pitanje:
Zašto si uopšte instalirao IGO na telefon? HTC-ova navigacija je perfektna, bolja od GPS-a koji imam u kolima, mape se skidaju besplatno za ceo svet...
« Poslednja izmena: 25. Jun 2012, 15:39:52 od Krenidan »
IP sačuvana
social share
sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
HTC desire s
Treba mi pomoc i neko ko je imao iskustvo sa time, hocu da nabacim icecream sandwich na moj htc desire s, zna li neko kako se radi i jel ima neka uputstva.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.