Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moj domen kod stranog domen servisa  (Pročitano 5282 puta)
16. Feb 2011, 18:44:47
Clan u razvoju

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 28
Zastava Srbija/Obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia c5
Preko 3 godine drzao sam domen na Loopia hostingu,isticao je 3. januara ove godine,uplacen 28. Decembra prosle,ali navodno zbog praznika Loopia nije radila vec od tada i prvi radni dan je bio upravo 3. Januar kada sam ih nazvao i da pitam za produzenje hostovanja mog domena.
Blagi shok...
Rekose mi da mi je domen na Redemtion periodu i da nakon 30 dana mogu ponovo da ga povratim bez ikakvih problema. Nisam imao druge nego da se povucem i cekam da prodje tih 30 dana,pozvao sam ih 3. Februara videvsi da je moj domen na PendigDelete statusu,sto je znacilo da se ocekuje da se svaki momenat moze izbrisati i biti u funkciji za ponovnu registraciju. Znaci nazvao sam ih oko 14h i Gabrijela mi je objasnila da ce domen biti slobodan svakog momenta i da ce pratiti i oni ali i ja. Medjutim proslo je par sati i domen je i dalje bio u PendingDelete statusu a ja sam morao da podjem u nocnu smenu na posao oko 18h.
Dosavsi na posao oko 18:30 upalio sam pc u kancelariji i usao odmah na loopia whois da vidim kakvo je stanje i onda sledi jos jedan shok,kada sam ugledao da je moj domen zauzet tacnije registrovan od strane servera koji se bavi preprodajom domena pod imenom Intrust Domains. Znaci za to vreme dok sam bio na putu do posla "maznut" mi je domen ispred nosa..Tamo sam video dva imena tog sajta i odmah se se registrovao usao i video da moj domen ima novog vlasnika.. Slao sam brdo mejlova,nudio da mi kazu cenu.. na strani tog sajta sam video da ima neka cena od nekih 10 dolara koje sam isplatio samo da vratim moj domen ali dzaba..
Ni dan danas od mog starog domena nema nista...a ko zna sta ce i biti jer vidim da su ljudi sa tog domen market servisa zasticeni kao beli medvedi..
Dakle moje pitanje je; Na koji nacin uopste mogu doci do mog starog domena i da li postoji neko od vas ko je imao slicna iskustva sa pozitivnom zavrsnicom.
Nadam se da ste me razumeli a potrebna mi je svaka vrsta pomoci ili saveta...
S' postovanjem
Slobodan Nikolic - Bombash.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
U principu, ne mozes uraditi nista...

Jedino sto si mogao da uradis je da stavis backorder na taj domen i molis Boga da ces ga uhvatiti pre nekog drugog... ali sad je za to svakako kasno...

Ne razumem njihove postupke, posto ne kapiram da li je domen bio kod njih, ali postupci su im idiotski i oni su krivi sto nemas vise domen, ako je bio kod njih / preko njih registrovan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
SonyEricsson K750 on Linux
bejzbol palica...
ne zajebavam se
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 183
Zastava Na pola puta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung S8000
Na slicnu foru sam i ja izgubio domen star 3 godine. Jedino sto ti sada ostaje je da juris firmu koja je sada vlasnik domena da ti ga proda. Jedina prednost moze da ti bude ako domen nema dobar PR i rejting, pa da ti ga prodaju za neke sitnije pare. U suprotnom, vrlo brzo (ako vec i nije) ce niknuti sajt na kojem su reklame slicne tematike tvom domenu
IP sačuvana
social share
Hoće li sunce u ovom gradu ikada zasjati kako treba
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
I ja imam isti problem sa glupom Loopiom.  Svidja mi se predlog za palicu ali mi je Nis poprilicno daleko.
Dve godine sam razradjivao domen i imao solidan broj poseta a sada mi je neko uzeo domen ispred nosa i uradio redirekciju na sajt hxxp:|| www. wsearch. net/
Vidim da su zakupili na godinu dana pa zato ne znam sta da radim i kakva je praksa.  
Da li ce samo pokusati da privuku ljude koji kucaju ime mog sajta ili zele da me ucenjuju da otkupim domen.
Da li im je interes samo ova godina ili moze da se desi da ga zakupe na jos neki period  Smile

Imam jos jednu dilemu, da li da privremeno registrujem npr . NET domen dok se ne ukaze prilika da povratim moj . COM domen pa da vratim sajt ili da sve sto sam radio bacim u vodu i smislim drugo ime koje cu registrovati i cuvati.
Dodatni problem mi je sto na Fejsu imam grupu od preko 21 000 clanova koja se zove isto kao i moj stari domen, ona mi je pravila najveci broj poseta a ne postoji opcija da sad promenim i ime grupe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Pazi... iskren i tacan odgovor je - zaboravi.

Mnogo je surovo, ali je prosto tako...

Koliki god idioti bili u nekom provajderu, ne smes da dozvolis da se to desi, pa makar konstantno bio na telefonu, pisao registru kog koga su uzeli domen i slicno...

Kad se vec desi da ga neko drugi registruje, sve je uzalud.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Ericsson Galaxy Note
na koju foru se prate ti domeni,kako da znam da je neki slobodan,jel ima neki program,dil sa owima sto prodaju hosting? Posto su i meni prodali moj domen,a bilo je da ce cekati 30dana,ako ne uplatim tek onda je slobodan,oni su cekali jedan dan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Takodje Loopia?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji dil... ne moraju da cekaju ni dan..
Ako si ti vlasnik, vecina stranih registara ce sacekati...
Sustina je da niko ne brise domen odmah...
I ako ne platis, on je "zauzet" jos mesec, mesec i po, nakon cega se brise i moze ga registrovati bilo ko... tih mesec i po je u principu spolja nedodirljiv...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
jedno pitanje vezano za upravo to drzanje nakon isteka ... ukoliko mi recimo istice domen 01.01 ... i hocu da nastavim da ga koristim ali da registrujem preko drugog providere-a ... kako najbezbolnije uraditi ... jel ima neka praksa il sve zavisi od kuce gde. .. ako u obe uspe dogovor msm da ovima npr platim unapred a ovi da ga ne zadrzavaju ... a sta ako ovi namerno drkaju pa drze duze ... kako to ide

Smile  Smile

npr. video sam burazeru sajt firmin nisu uplatili host neko vreme ... par meseci ... a na domen kada se ode idalje je stajala eunetova stranica kao da je parkiran  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.