Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijave projekata za nagradni hosting!  (Pročitano 20071 puta)
08. Feb 2011, 12:18:51
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Burek.com u saradnji sa PlusHostingom organizuje takmicenje mladih talenata tokom koga bismo svakom projektu za koji smatramo da obećava dodelili jedan godišnji hosting (Sprint Classic paket), TLD (.com, .net, .org, .info) domen po želji i majicu PlusHostinga, a pobednicki projekti bili bi najavljeni u okviru ovog foruma i Facebook fan stranice.

Za sve informacije pogledajte temu: Osvojite hosting i domen za svoj web projekat!

Prijave treba da sadrze:

1. Ime i prezime autora, osnovne podatke i kratku biografiju...
2. Naziv projekta, kratak opis i strukturu...
3. Ukratko plan razvoja u narednih 12 meseci...
4. Link do test verzije, ili screenshotovi sa localhosta.

Napomene: Fokusirajte se da prijava bude jasna i da pokazuje realno sta vi hocete i sta mozete napraviti u tih godinu dana... Realno. Ne ocekujemo da menjate svet, ali ocekujemo da pokazete posvecenost, pa i strast kada je projekat koji radite tu. Takodje, ocekujemo barem elementarno znanje. Primera radi, i vas blog licni moze dobiti nagradu ako izgleda korektno i ako je sadrzaj kvalitetan, a vi nam pokayete da ga planirate dalje razvijati. Ponovo kazemo - budite realni, pokazite strast i znanje.

Zavrsne instrukcije:

Za sva pitanja koristite ovu temu, a teme po mesecima ostavite samo za prijave radova!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat: SerbianFighter link=topic=534249.  msg9313276#msg9313276 date=1297163931
Burek.  com u saradnji sa PlusHostingom organizuje takmicenje mladih talenata tokom koga bismo svakom projektu za koji smatramo da obećava dodelili jedan godišnji hosting (Sprint Classic paket), TLD (.  com, .  net, .  org, .  info) domen po želji i majicu PlusHostinga, a pobednicki projekti bili bi najavljeni u okviru ovog foruma i Facebook fan stranice.  

Za sve informacije pogledajte temu: Osvojite hosting i domen za svoj web projekat!

Prijave treba da sadrze:

1.   Ime i prezime autora, osnovne podatke i kratku biografiju.  .  .  
2.   Naziv projekta, kratak opis i strukturu.  .  .  
3.   Ukratko plan razvoja u narednih 12 meseci.  .  .  
4.   Link do test verzije, ili screenshotovi sa localhosta.  

Napomene: Fokusirajte se da prijava bude jasna i da pokazuje realno sta vi hocete i sta mozete napraviti u tih godinu dana.  .  .   Realno.   Ne ocekujemo da menjate svet, ali ocekujemo da pokazete posvecenost, pa i strast kada je projekat koji radite tu.   Takodje, ocekujemo barem elementarno znanje.   Primera radi, i vas blog licni moze dobiti nagradu ako izgleda korektno i ako je sadrzaj kvalitetan, a vi nam pokayete da ga planirate dalje razvijati.   Ponovo kazemo - budite realni, pokazite strast i znanje.  

Zavrsne instrukcije:

Za sva pitanja koristite ovu temu, a teme po mesecima ostavite samo za prijave radova!


Prijava za nagradni hosting
Lijepo je što postojiš!
Zovem se Ljilja Šušnjar, rođena sam 21 10 1968 godine.   Udata sam, i imam šestero djece.   Živim u Posušju nezaposlena sam i bavim se izučavanjem čovjekove duhovne dimenzije.   Moj plan jeste da metodama i savjetima koje su meni pomogle da uspješno prebrodim mnoge životne teškoće,i postanem bolji čovjek i da imam sretnu i uspješnu obitelj pomognem svim da postanu bolji uspješni i sretni ljudi i da na taj način dobijemo bolje i uspejšnije društvo.   Autor metoda je Prof.   Dr.   Tomislav Ivančić.   U tom pravcu postoji Cenatr za duhovnu pomoć u Posušju kao i telefon, međutim moje iskustvo je takvo da sve više ljudi pomoć traži putem interneta i ja im ju mogu pružiti.   Metoda se zove Hagioterapija i uspješna je u liječenju ovisnosti, suicida, depresija, kao i još mnogih fizičkih bolesti pa i psihički.   poanta je u toem da čovjek ojača svoj duh koji onda izliječen i ojačan liječi čovjeka na psihosomatskoj razini.   Pogodna je za sve ljude bilo koje vjerske pripadnosti ili ne pripadnosti ili pak nacionalnosti ili ne znam još kako sve ne diejle ljudeU tome sam jako uspješna i već radim na tom planu i imam dosta uspjeha a znanje stječem malo po malo.   Projekt bi se zvao Riječ kao lijek i u tom smjeru sam pokrenula dva bloga međutim za uspješniju suradnj blogovi su malo manjkavi pa bi mi trebao sajt ali problem je lova Moje radove možete pogledati na: http:/ ukriluocevu. blogger. ba i http:/duhomat. blogger. ba.   Sajt bi također govorio o istoj tematici koja je zaista neiscrpna i na cjelovit način pomaže čovjeku da pomogne sebi.   
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 14:11:37 od ljillja1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Apple iPhone 12, S21
Prijava za nagradni hosting
Lijepo je što postojiš!
Zovem se Ljilja Šušnjar, rođena sam 21 10 1968 godine.   Udata sam, i imam šestero djece.   Živim u Posušju nezaposlena sam i bavim se izučavanjem čovjekove duhovne dimenzije.   Moj plan jeste da metodama i savjetima koje su meni pomogle da uspješno prebrodim mnoge životne teškoće,i postanem bolji čovjek i da imam sretnu i uspješnu obitelj pomognem svim da postanu bolji uspješni i sretni ljudi i da na taj način dobijemo bolje i uspejšnije društvo.   Autor metoda je Prof.   Dr.   Tomislav Ivančić.   U tom pravcu postoji Cenatr za duhovnu pomoć u Posušju kao i telefon, međutim moje iskustvo je takvo da sve više ljudi pomoć traži putem interneta i ja im ju mogu pružiti.   Metoda se zove Hagioterapija i uspješna je u liječenju ovisnosti, suicida, depresija, kao i još mnogih fizičkih bolesti pa i psihički.   poanta je u toem da čovjek ojača svoj duh koji onda izliječen i ojačan liječi čovjeka na psihosomatskoj razini.   Pogodna je za sve ljude bilo koje vjerske pripadnosti ili ne pripadnosti ili pak nacionalnosti ili ne znam još kako sve ne diejle ljudeU tome sam jako uspješna i već radim na tom planu i imam dosta uspjeha a znanje stječem malo po malo.   Projekt bi se zvao Riječ kao lijek i u tom smjeru sam pokrenula dva bloga međutim za uspješniju suradnj blogovi su malo manjkavi pa bi mi trebao sajt ali problem je lova Moje radove možete pogledati na: http:/ ukriluocevu. blogger. ba i http:/duhomat. blogger. ba.   Sajt bi također govorio o istoj tematici koja je zaista neiscrpna i na cjelovit način pomaže čovjeku da pomogne sebi.   

@ljlja1 ideja projekta je super, ne bi smo imali nista protiv da budemo sponzori takvog projekta, jedini problem je sto ne sponzorisemo ideje.
Ideja nase akcije je da sponzorisemo gotove projekte.
Ukoliko je Vasa ideja u realizaciji, kada je zavrsite, privedete kraju, javite nam da vidimo kako izgleda projekat pa da nastavimo dalje dogovaranje.
Ukoliko Vas nisam dobro razumeo, i projekat postoji, nije samo ideja, molim vas da mi orostite i da nam posaljete link gde mozemo pogledati, ili screenshot nekih od stranica.

Do tada, svako dobro i srdacan pozdrav.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
@ljlja1 ideja projekta je super, ne bi smo imali nista protiv da budemo sponzori takvog projekta, jedini problem je sto ne sponzorisemo ideje.
Ideja nase akcije je da sponzorisemo gotove projekte.
Ukoliko je Vasa ideja u realizaciji, kada je zavrsite, privedete kraju, javite nam da vidimo kako izgleda projekat pa da nastavimo dalje dogovaranje.
Ukoliko Vas nisam dobro razumeo, i projekat postoji, nije samo ideja, molim vas da mi orostite i da nam posaljete link gde mozemo pogledati, ili screenshot nekih od stranica.

Do tada, svako dobro i srdacan pozdrav.
Citat

Da projkt već postoji u obliku dva bloga koja uređujem oko dva mjeseca: moje radove možete pogledati na U krilu očevom duhomatmeđutim meni je za uspješniji rad potreban portal, koji bi se bavio istom tematikom ali pruža mogućnost aktivnijeg i direktnijeg sudjelovanja članova.  Trebam li prezentirati kako bi taj portal trebao izgleadti?
« Poslednja izmena: 29. Mar 2011, 12:51:48 od ljillja1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Citat
Da projkt već postoji u obliku dva bloga koja uređujem oko dva mjeseca: moje radove možete pogledati na U krilu očevom duhomatmeđutim meni je za uspješniji rad potreban portal, koji bi se bavio istom tematikom ali pruža mogućnost aktivnijeg i direktnijeg sudjelovanja članova.  Trebam li prezentirati kako bi taj portal trebao izgleadti?

Pozdrav opet  Smile Smile

Jasno je meni da postoje dva bloga koje Vi uredjujete i da iz ta dva bloga treba da se rodi novi projekat, ono sto je problem jeste to sto mi ideje ne sponzorisemo...
Nemojte misliti da odbacujemo Vasu ideju, cak sta vise, ideje tog tipa nam se posebno dopadaju, jednostavno smo imali losih iskustava sa idejama koje naknadno prerastu u nesto sasvim drugo.

Ukoliko bi ste mogli napraviti od ta dva bloga jedan i ponudili nam na uvid kako bi to izgledalo, drage volje bi usli u dalju pricu sa saradnjom.

Nadam se da Vas nisam obeshrabrio, ali mi cemo biti toliko strpljivi, koliko je Vama vremena potrebno, sacekati realizaciju i onda se ponuditi kao saradnik.

Mislim da je to posteno...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone 4
Zeleo bih da se prijavim za konkurs.
Dugo sam razmisljao kakav projekat bih mogao da pocnem, medjutim, danas ima veoma malo temakoje niko do sada nije prevazisao.
Postoje na hiljadu blogova i foruma koje se bave poznatim licnostima i show biznisom i ta opcija je zatvorena, medjutim dugo istrazivajuci video sam da nema gotovo ni jednog ozbiljnog sajta u Srbiji koji se bavi Lady Gagom. Mozda ste skepticni u pitanju ove teme, medjutim slusali vi takvu vrstu muzike, ili ne, ona je najpoznatija osoba na svetu.
Milioni i vise ljudi u njoj vidi inspiraciju, njeni fanovi su posveceni njoj.
Zbog toga sam sa velikom ljubalju otvorio blog Gaga Serbia koji je za samo 24 sata skupio 595 unikatnih poseta, samo postavljajuci link bloga na nasoj Facebook Fan stranici koja ima preko 22.000 clanova.
Za to kratko vreme, uverio sam se da se ljudima dopada projekat, sto je i najbitnije i sto osigurava da ce blog opstati.
Trenutno ubacujem jos dodataka, poput facebook plugina za bolji marketing, a takodje mnogi ljudi me na facebooku pitaju da li oni mogu da pisu za blog.
Takodje, veliku prednost mi daje podrska mog prijatelja Davida, na internetu poznatiji kao TheLucifer92 koji se proslavio svojim snimkom na youtubu
Nadam se da vam se svidja projekat, ukoliko zelite da me pitate nesto, posaljite mi pp  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
LG KP502
Prijava za nagradni hosting!

1. Dedakovć Ramiz.  Zivim u Brckom, BiH.  Imama 15 godina.  Bavim se web dizajnom.
2.  Green Energy gaming
3.  Sta reci? Green Energy gaming je counter strike klan koji igra od oktobra 2010 godine! Do sada smo imali samo 1 LAN match.  I imali smo oko 10 online borbi!
4.
hxxp:|| green-energy. bosnianforum. com/
hxxp:|| green-energy. bosnianforum. com/portal

Potreban nam je hosting, domena i sponzor :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Prijava za nagradni hosting!

1. Dedakovć Ramiz.  Zivim u Brckom, BiH.  Imama 15 godina.  Bavim se web dizajnom.
2.  Green Energy gaming
3.  Sta reci? Green Energy gaming je counter strike klan koji igra od oktobra 2010 godine! Do sada smo imali samo 1 LAN match.  I imali smo oko 10 online borbi!
4.
 hxxp:|| green-energy. bosnianforum. com/
hxxp:|| green-energy. bosnianforum. com/portal

Potreban nam je hosting, domena i sponzor :)

Ramize, zao mi je ali ne sponzorisemo gaming klanove iz prostog razloga sto trazi previse resursa, vremena i paznje.
Zao mi je, ali u ovom slucaju ne mozemo ponuditi saradnju, za svaki drugi projekat mozemo dalje dogovarati i pricati.

Zeleo bih da se prijavim za konkurs.
Dugo sam razmisljao kakav projekat bih mogao da pocnem, medjutim, danas ima veoma malo temakoje niko do sada nije prevazisao.
Postoje na hiljadu blogova i foruma koje se bave poznatim licnostima i show biznisom i ta opcija je zatvorena, medjutim dugo istrazivajuci video sam da nema gotovo ni jednog ozbiljnog sajta u Srbiji koji se bavi Lady Gagom. Mozda ste skepticni u pitanju ove teme, medjutim slusali vi takvu vrstu muzike, ili ne, ona je najpoznatija osoba na svetu.
Milioni i vise ljudi u njoj vidi inspiraciju, njeni fanovi su posveceni njoj.
Zbog toga sam sa velikom ljubalju otvorio blog Gaga Serbia koji je za samo 24 sata skupio 595 unikatnih poseta, samo postavljajuci link bloga na nasoj Facebook Fan stranici koja ima preko 22.000 clanova.
Za to kratko vreme, uverio sam se da se ljudima dopada projekat, sto je i najbitnije i sto osigurava da ce blog opstati.
Trenutno ubacujem jos dodataka, poput facebook plugina za bolji marketing, a takodje mnogi ljudi me na facebooku pitaju da li oni mogu da pisu za blog.
Takodje, veliku prednost mi daje podrska mog prijatelja Davida, na internetu poznatiji kao TheLucifer92 koji se proslavio svojim snimkom na youtubu
Nadam se da vam se svidja projekat, ukoliko zelite da me pitate nesto, posaljite mi pp  Smile

@halas96 projekat Gaga Serbia dobija sponzorski paket, hosting account i komercijalni domen, cucemo se preko privatnih poruka za dalje dogovaranje.

Pozdrav  Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
LG Nexus 4
@celavi naprotiv ... prica se samo o sajtu ... a on zahteva mnogo manje resursa nego bilo koj drugi iz prostog razloga sto nisu poseceni ... a ako su oni mislili na host game servera ... to je drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
@celavi naprotiv ... prica se samo o sajtu ... a on zahteva mnogo manje resursa nego bilo koj drugi iz prostog razloga sto nisu poseceni ... a ako su oni mislili na host game servera ... to je drugo  Smile

Ukoliko je rec o samom sajtu i forumu, mozemo pricati, ukoliko je rec o CS serveru, zao mi je, ali u takva sponzorstva ne ulazimo.

Ramize, ako mozes da budes malo detaljniji, kako bi imao konacan odgovor sa nase strane.

Pozdrav   Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 00:49:24 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.