Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:25:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Vas omiljeni lik iz serije (maksimalno 3 opcije) :
Sayid Jarrah
6.8%  (19)
Hugo 'Hurley' Reyes
12.5%  (35)
James 'Sawyer' Ford
14.3%  (40)
Jin Kwon
1.1%  (3)
Sun Kwon
0.7%  (2)
John Locke
12.2%  (34)
Jack Shephard
8.6%  (24)
Kate Austen
5%  (14)
Claire Littleton
0.4%  (1)
Ben Linus
7.2%  (20)
Charlie Pace
1.1%  (3)
Desmond Hume
10.8%  (30)
Michael Dawson
1.4%  (4)
Juliet Burke
1.8%  (5)
Miles Straume
0.4%  (1)
Vincent the Dog
1.1%  (3)
Shannon Rutherford
0%  (0)
Richard Alpert
2.2%  (6)
Walt Lloyd
0%  (0)
Daniel Faraday
1.1%  (3)
Frank Lapidus
0.7%  (2)
Boone Carlyle
0.4%  (1)
Mr. Eko
3.6%  (10)
Ana Lucia Cortez
0.4%  (1)
Libby Smith
0.4%  (1)
Rose Nadler
0.4%  (1)
Ilana
0%  (0)
Bernard Nadler
0%  (0)
Charlotte Lewis
0%  (0)
Tom Friendly
0%  (0)
Danielle Rousseau
1.1%  (3)
Alex Rousseau
0%  (0)
Christian Shephard
0%  (0)
Charles Widmore
0%  (0)
Dr. Pierre Chang
0%  (0)
Nikki Fernandez
0%  (0)
Paulo
0.4%  (1)
Cindy Chandler
0%  (0)
Penelope Widmore
0.4%  (1)
Ethan Rom
0.4%  (1)
Naomi Dorrit
0%  (0)
Martin Keamy
0%  (0)
Aaron
0%  (0)
Nadia
0%  (0)
Jacob
0.4%  (1)
Dogen
0.4%  (1)
Man in Black - Jacob's brother
2.9%  (8)
Ukupno glasova: 103
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 312
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izgubljeni ~ Lost  (Pročitano 299089 puta)
Ucesnik diskusija


shit happens

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.10
mob
LG G3
Gde si ga nabavio?
IP sačuvana
social share
/=========\
 (]/_____________\[)
 /  (Oo)---W---(oO)   \
|\__[__=====_]__/|
|__|-------------------|__|
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Ja imam apsolutno sve od ove serije sto je izaslo, zajedno sa 8. epizodom druge sezone, koja je tek pustena u Americi u srijedu! Odlicna je serija...
Imao sam odlicne linkove za citavu prvu sezonu, sada sam ih testirao i na zalost, ne rade...
IP sačuvana
social share
'Carpe diem.  Seize the day, boys.  Make your lives extraordinary!'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Izgubljeni u životu

Diznijeva TV serija "Lost", koju ovih dana gledamo i na TV Pink, obara sve rekorde u gledanosti, ne samo u SAD, nego i širom sveta. Da podsetimo na radnju: pedesetak putnika preživljava pad džambo-džeta na tropsko ostrvo koje se nalazi negde usred okeana. Svako od njih pokušava da se adaptira na predcivilizacijsko okruženje i usput se suočava sa svojim strahovima, željama, ogra-ničenjima. Lišeni svih prednosti i nedostataka savremenog društva, oni ostaju upućeni jedni na druge i sami na sebe.

Tajna

Čemu ovaj savremeni mit duguje svoju popularnost? Šta je to što tera ljude od Laosa, preko Srbije, do Kube (čak su i oni otkupili ovu seriju) da iz nedelje u nedelju prate doživljaje nekih tamo Ame-rikanaca? Koji je to univerzalni "lepak" koji ovaj TV proizvod čini jednim od najuspešnijih ikad?

Odgovor je zakopan duboko u ljudskim dušama, i on nije nimalo romantičan, poput same serije. Savremeni čovek je taj koji je zaista izgubljen, koji ne može da pronađe samog sebe u mehaničkoj i elektronskoj džungli koja ga okružuje. Za razliku od njega, junaci "Izgu-bljenih" su u nedirnutoj prirodi. Svet u kojem živimo zasniva se na lažima, prevarama, nesi-gurnosti svake vrste, smrti pre same smrti. U "Lost" sve vrvi od života, a moral, ljudskost i sve zaboravljene vrline opet dobijaju smisao. Sivilo svakodnevnice odavno je pojelo svaki ostatak epskog u našim životima; svedoci smo da se i lirika pretvorila u sopstvenu senu, u ništa. Ko ne želi da mu svaki postupak sa sobom nosi sudbinski značaj? Ko ne želi da se bori na život i smrt sa nekakvom životinjom i pobedi? Ko još zaista uživa u lažima u obliku fotelje, pljeskavice i "koka-kole"?

Nada

Pametni producenti Diznija su ukapirali trend koji trenutno vlada, udovoljavajući želji publike da makar za čas bude živa. Svi filmovi katastrofe, uništenja, svi es-ef filmovi, sve bajke (poput Gospodara prstenova, koji je zaradio dve milijarde dolara) imaju jednu zajedničku crtu: obećavaju jedan novi, pravedan svet, nagoveštavaju jednu mogućnost čoveka, jednu želju da se opet zaista stvara, postoji. Svi žudimo za vremenom istinske ljubavi, heroja, za životom u kojem se isplati biti pravičan. A privid svega toga čeka nas na ekranima.


Izvor: Glas Javnosti \ I. Ć.
   
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gledam komentare i u pravu ste serija je GENIJALNA, ja sam gledo na NOVA tv oni su daleko ispred pinka postalo je neverovatno dobro i onda odjednom puf, prekinuli, valjda nisu vise otkupili. Nista, cekam da vidim kolko je pink otkupio. Ko ima to na cd ili dvd nek mi se javi na djolestst@sezampro.yu, mozda ga kontaktiram jednog dana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ovde kod mene se daje drugi serijal, sinoc sam gledao 13. epizodu. Nemate pojma kako se interesantne stvari desavaju... Mogu da vam odam deo price ako vas zanima? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
Ispalo da niko nije normalan, klinac stvara stvari umom, debelog prati nesreća, japanac(kinez?) je ubica, onaj deda je bio nepokretan, pa čudesno prohodao...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 161
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u sustini jedini izgubljeni smo mi koji to gledamo. Meni je serija dosadna... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Serija je sve ali nije dosadna. Doduse stvar ukusa. Ali fora je u tome da treba gledati sve epizode a ne samo jednom u tri nedelje, jer svaka epizoda krije poneki kljuc za resavanje misterije kako su ljudi dospeli na ostrvo i zasto.

Cuo sam da ce serija trajati oko 5 sezona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Mene je serija osvojila posle prvog gledanja...Volim takve priche,samo ne volim da gledam svake nedelje po jednu epizodu i to u terminu subota 23h Smile

Nabavicu nekako,jer je extra serija Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Meni je kolega dao celu prvu sezonu i prvih 10 epizode druge neposredno pred ispite u decembru, umesto da ucim vezao sam cetiri seanse po 8 sati neprekidnog gledanja... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 312
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:25:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.