Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poceli da oboljevaju politicari i ljudi iz politike!!!!  (Pročitano 8728 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Sredio sam. Ako bude hteo neka sam izmeni i neka kopira tekst. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
istina je istina, nego druže stavi sva tri teksta u isti post i posle svakog navedi izvor, ne treba da ih brišeš (znam da je logično da različiti tekstovi budu u različitim postovima ali takva su pravila)

nisam znao, haval na pomoci od sad cu tako da radim. Kazes da je istina, moguce! Voleo bih da vidim sta ljudi jos znaju o tome? Ljudi iz ostalih gradova sa novim informacijama!!!
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pa na maltene celom svetu funckionise tako sprega medija i politike. Mogao je on eto i dalje da lupa po gitari i danas da cinka za lovu a neko drugi bi vec ponudio ono sto "narod" trazi, nezahtevnu zabavu na malom ekranu. Ajde neko nek otvori neku televiziju bez narodnjaka i rialiti shoua i slicnih stvari sto daje Pink, propao bi za mesec dana. Nema vise davno socijalizma gde je privatna jahta i avion bio tabu, narod oce eto kapitalizam pa nek uziva. Inace, ne krade ko i ostali, ne zivi od pretplate vec zaradjuje pare na reklamama.   Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Pa na maltene celom svetu funckionise tako sprega medija i politike. Mogao je on eto i dalje da lupa po gitari i danas da cinka za lovu a neko drugi bi vec ponudio ono sto "narod" trazi, nezahtevnu zabavu na malom ekranu. Ajde neko nek otvori neku televiziju bez narodnjaka i rialiti shoua i slicnih stvari sto daje Pink, propao bi za mesec dana. Nema vise davno socijalizma gde je privatna jahta i avion bio tabu, narod oce eto kapitalizam pa nek uziva. Inace, ne krade ko i ostali, ne zivi od pretplate vec zaradjuje pare na reklamama.   Smile

po zadadnim televizijama ima slicnih emisija koje smo mi iskopirali ili uzeli licencu za iste, ali znao da su zapadnjaci na dnu lestvoce kulture ali cini mi se da smo mi to munjevito prestigli i sad samo duboko ispod njih!
Mozda mitrovic danas ne krade i ne uzima pretplatu kao sto mi vidimo ali sigurno ne zaradjuje samo od reklama i ako je ta cifra velika. Mnogo je prstiju tu umesano jos iz 90-ih kada je od politicara dobijao i sakom i kapom i milim da se i dalje to desavai da je teks koji je napisan u tabloidu istinit da je mitrovc nesto kao makro za ''njegove zvezde'' i da politicari dobro placaju zaglupljivanje naroda korz ruzicastu televiziju jer sto je narod zatucaniji to je lakse vladati njime!!!!
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
имам утисак још одавно да је комплетна редакција "таблоида" зрела за лазу или евентуално бочар или вршац Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Reako sam, eto demokratija. Narod oce takvu TV. Sada, eto, mozda ih niko ne gleda, samo nam niko jos to nije rekao. Mislim, ne branim ga, hebe mi se za njega, niti pratim Pink, naravno da je povezan sa politicarima, ali ko i svako drugi ko ima nekog viska para poznaje barem najmanje licno predsednika opstine i tako navise.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
имам утисак још одавно да је комплетна редакција "таблоида" зрела за лазу или евентуално бочар или вршац Smile

moguce, ali da ne pljujemo dok ne vidimo da li je istina otvorio sam ovu temu radi utvrdjivanja istine! Ja sam bio prvu koji je pljuvao po takozvanoj "teoriji zavere" ali kako vreme prolazi u nasoj zemlji teroija zavere vise nije samo teorija

evo gore imate tekst o devojci koja je umrla od side, javna je tajna da politicari koriste usluge takve prirode. Sve mi ovo lici na onu seriju rim da kada se novac zaradi kad amoc postane velika onda nastaje propast, prostitucija, laz, manipulacija...... itd
« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 22:11:34 od Nikolabojovic »
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
имам утисак још одавно да је комплетна редакција "таблоида" зрела за лазу или евентуално бочар или вршац Smile

moguce, ali da ne pljujemo dok ne vidimo da li je istina otvorio sam ovu temu radi utvrdjivanja istine! Ja sam bio prvu koji je pljuvao po takozvanoj "teoriji zavere" ali kako vreme prolazi u nasoj zemlji teroija zavere vise nije samo teorija

evo gore imate tekst o devojci koja je umrla od side, javna je tajna da politicari koriste usluge takve prirode. Sve mi ovo lici na onu seriju rim da kada se novac zaradi kad amoc postane velika onda nastaje propast, prostitucija, laz, manipulacija...... itd

ништа ја не пљујем...само сам рекао да је то мој утисак
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
E bas me libo racku od cega boluju. Ako uopste boluju.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.