Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: treba mi prava pomoc i savet ili ode brak:(  (Pročitano 15318 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
konkretno mozes brdo saveta da dobijes ovde..i verovatno ce svi biti na tvojoj strani jer vidimo samo tvoju perspektivu dogadjaja..mada sam uvek verovao da uvek postoje dve istine.

Moj ti je savet ako ti je stalo do nje,uhvati je za ruku i pravac na lecenje..samo tako mozes da je spasis i tebe i nju i decu.To bih verovatno ja uradio.I ne treba ti nicije odobrenje,znas da radis pravu stvar.

U krajnjem slucaju razvod..
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:46:03 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Nazalost, alkoholizam je bolest koja ne pogadja samo alkoholicara, vec citavu porodicu.

Jedino resenje je lecenje. Sve ostalo je kula od karata.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
zeleo bih ozbiljan savet kako sta da prestane da pije,da joj ja pomognem

http://www.aa.org/?Media=PlayFlash

licno ne verujem u te organizacije jer zivim po onoj "sautparkovskoj": "Uvek mozes da popijes umereno a ne da ostavljas pice" ali ja nemam problema sa time pa verujem da je ljudima koji hronicno piju mnogo teze

Licno, ako ste u inostranstvu verujem da imate terapiju za parove pa preporucujem da odete koji put. Po ovome sto si napisao i tebi i njoj je preko potrebna. Ne verujem da ce popraviti stanje ali vredi pokusati

« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:46:20 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
naravno da ce popraviti stanje(sada sranje) od zivota.. alkohol od te zene pravi monstruma..bice zajebano .. za pocetak izbaci sav alkohol koji posedujes iz kuce.. posle dolazi terapija.. morate zajedno da se borite ... ako ne zbog sebe ..bar zbog te dece koju imate..ako su njena deca iz bivseg braka morala da pate ..bar ne moraju ova koju sada imate..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Nasi ljudi,generalno kad odu iz zemlje,promene se za milion stepeni.....pogotovo ako osete da ima para....

Niko ne pije dzabe....vidis ti koliko puta je ona pocinjala....sto bi rekli,u porocima odmara svoju dobrotu....

Ovako ces tesko da joj pomognes...a tu mozda vise i nema pomoci....ne moze covek bas sve da podnese ....

Zao mi je.....to je zivot...

Gde si ti?
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:57:42 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
da pokusacu tako,da uvek postoje dve strane price,znam da bi ona ovo potvrdila kada je trezna eto samo mogu to da kazem,zao mi je i stalo mi je do nje iz razloga jer vidim da se nekad kad pricamo danima trudi trese se nervozna je ode radi nesto itd oko dece al vidim zivci trese se,a pokusava..........evo pre par dana smo pricali posto ja nemampapire jos gazda me ucenjuje pa odem na teren, onda se ona opija sama je......ali tad nema svadje pricamo fonom zove me i nezna je valjda sto sam daleko.....nedostajem pa osecam da pati sto nisam tu elem rekla mi da napustim teren da budem kuci,da sam tu pored nje da je njoj tako lakse da to prebrodi, evo jutros je zvala sama doktora da opet zakaze,hoce da ja idem snjom mislim da je zakazala za 13ti ako se nevaram a i tu je blizu kuce to,videcemo,da postoji i dr.strana price njena ja jesam zadnje vreme popustio sa zivcima pa i prvi ako me nedira pocnem svadju jer cim vidim casu flasu pogotovu ako naidjem a ona nagne iz flase poludim.............valjda je to normalna reakcija,
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
treba gledati pozitivno ... moras joj pomoci ..tj .. ona mora sama sebi pomoci .. druge nema...ili razvod i da gledas kako propada ili pomoc...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
zadnje vreme moji prijatelji primecuju da nesto samnom nije ok postao sam zivac nervozan........niko nesumlja  da se radi oko braka jer vazimo kao brak za primer savrsen,plus sto ona nepije kada smo sa prijateljima sramota je..........i pored svih svadja i pica ona cini ama bas sve i dala bi bas sve da me usredi obraduje da bude po mom ma bilo sta,ja njoj da pridjem da mi se pozali ako pati ako je boli nesto nema sanse zatvori se u sebe i cuti a meni ako nesto fali primer kijavica na rukama ce me nosi do doktora,da mi kupi bilo sta sve primeti sto volim, i potrudi se da imam ma koliko bili u svadji naravno i ja tako isto stvarno je volim jer ipak pored alkohola ima dusu sto retko ko ima,cak mislim da djubrad nece da se propiju vec ljudi koji su dobrodusni nazalost imam takve primere u mojoj porodici i ja sam dete razvedenih roditelja zato se i borim za nas i decu.da zaboravio sam mozda najveci problem njena se cerka udala,ista situacija kao njen prvi brak porodila se muz bije,nemoze da radi da vozi da se pita za bilo sta svekar svekrva kazu.... udri zenu zena je da se bije......ja sa tim ljudima negovorim posle jedne svadje zbog zeninz cerke zastitio sam je jer otac je flegman.......smatra sta ima veze zet treba da bije zenu.......pa moja zena krijuci cesto place i cujem je :sto moja cerka da ima moju sudbinu sto da prodje kao ja: vidim da se kida i jede sin koji je zavrsio skolu uhvatio se loseg drustva pusi se shit a to tata odobrava jer i on pusi shit a moja zena cuti i kida se
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 15:15:19 od elizabeta1 »
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
bori se za nju,nemoj da cekas vise...dosta si cekao....vodi je pravo kod lekara... Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 15:10:14 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
u svakom slucaju hvala vam na podrsci eto dosao sam ovde da se pozalim i potrazim savet i podrsku,nezelim kod nikoga ovako da pricam,kidam se i ja pucam tj bas sam sjeban zivcano,otici cu i sam do psihijatra da popricam i sta vec treba,valjda tako treba smatram da je to ispravno.
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.