Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: treba mi prava pomoc i savet ili ode brak:(  (Pročitano 15279 puta)
10. Jan 2011, 14:03:23
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
pozdrav svima i srecna nova bozic i sve naj naj.neznam ni sam odakle da pocnem milioni problema a nastaju ni iz cega tako reci,nismo ni mladi i ja i supruga imamo vec po jedan propali brak i decu iz njega i nije nam do sale i propalog braka opet evo ako nekako mogu u najkracim crtama,ONA-propali brak dvoje dece 17 god u sa bivsim muzem i dvoje dece vec punoletne,mlada se udala,okrenuta deca protiv nje pricama da je kur.... lazov ostavila decu neradnok itd ocrnjena skroz a to 100 posto nije tacno radnik je ogroman nezna povredljiva brine za decu mnooogo itd elem maltretirali je svekrva i svekar 17 god radila kao konj kupila pola kuce u inostranstvu sa muzem od rada i iako sud joj dao pola muz nece da isplati,u sustini zivela kao pepeljuga pa i gore muz slusao oca i majku nikad nije je zastitio nikad nije imala svoj dinar itd a radila kao sluskinja,propila se vremenom mnogo ali radila i trpela muz tek posle 10 god pica pred kraj braka pita sta je problem kad je kasno.........elem onako razvedena posto zivi u inostranstvu navata je jedan skot takav covek mislim da ima jedan u svetu u trenutku slabosti i pica se podvuce i odvede ga u inostranstvo ona radila otvorila firmu on lezao trosio........ona videla da neide al on nece se otkaci tuko je ma svasta na samom kraju zbog njega tj posto nece sa njim on joj namesti otkaz na jako dobrom mestu izgubila stan sve......elem propije se jos vise, onda smo se upoznali da neduzim.. pila mnogo pocnu svadje jer kad pije agresivna je mnooooooogo i skroz druga osoba dao sam uslov prestane da pije i bicemo zajedno,i prestala je zavoleli smo se mnogo vencali dobili blizance 2 godine,imamo problema oko mojih papira nece mi lako daju 3 god imamo decu ovde rodjenu ovde vencani u inostranstvu i sve ali moze im se nedaju.........cesto novcani problemi pa i svadje posle toga...plus ona pati zbog dece iz proslog braka okrivljuje sebe.........ubija se stim unistava zato ovu decu gleda kao u boga,ali upozna ovde komsinku koja pije i pocne pre godinu opet da pije:(svadje svasta agresivna izmislja i kaci se za stvari od pre nas za moje bivse tera inat na sve,vidim plus da je bolesna a nece kod doktora ima nesto vece izraslo ispod pazuha ali krije vidim da je boli mnogo.pricali smo da prestane da pije svasta ali sve vodi svadji sa njene strane samo da neprica o tome ponekad obeca ici ce kod doktora za alkohol pozove zakaze i odlozi sa recimo izgovorom pomozi mi ti da prestanem ali vidim da nemoze znam da me voli mnooogo kao i ja nju ali vidim da je nesrecna i ubijena a mi se raspadamo alkohol svadje a usto ja pijem samo sokove.mnogo je zagrizla u alkohol litar dva dnevno viskija itd.pricamo o razvodu naljutimo se al kad se otrezni onda kaze....ZIVECEMO SLUSACU RADICU PRACU KUVATI ITD SAMO ME NEDIRAJ KAD PIJEM,mnogo se svadja oko mojih bivsih napada me da i sad imam kontakte itd a sama zna koliko je volim,znam da je problem plasi se da ode doktoru kao i sto su okrenuli decu protiv nje i to je ubija i jos svasta sto nema veze samnom a okrivljuje mene kad se napije razumem nema koga drugoga ali i ja pucam i zivci..........i pocnem i ja da lajem sto nemislim i ode mast u propast,pomozite KAKO STA........hocu da sacuvam brak volim je ona voli mene sad ce i moji papiri da ih dobijem imamo divne blizance sve uslove ali su nam nervi otisli..........savetujte kako sta eto toliko.........
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nekim tamo Nasticima oduzimaju decu zbog golisave fotke... sta radi drzava u kojoj vi zivite povodom oduzimanja dece nesposobnim pijanim roditeljima?  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:11:41 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
oduzeli bi i dali decu meni.......ali ona iako pije za neverovati je da retkooooo koja majka gleda decu kao ona,znam i da se plasi toga puno ali ne smoje strane vec da ce je starija cerka prijavi da joj zabrane prilazak deci a plasi se da cerka nesazna da pije i dalje od frke od pre mesec dana jer i cerka i svi su na mojoj strani podrzavaju mene i ona se jos vise nervira jer su to njeni
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:18:06 od elizabeta1 »
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Uhvati je pod ruku i na silu na lecenje
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
izgleda da cu morati tako na silu a sa druge strane da li imam prava na to.....da odredjujem nekome sudbinu
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
zeleo bih ozbiljan savet kako sta da prestane da pije,da joj ja pomognem
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ona nece prestati da pije... obzirom da nece ni kod doktora da ode zbog natekle zlezde ispod pazuha, sto bi otisla zbog alkohola  Smile

Nego, da se ti razvedes blago meni ... pa tu decu lepo pod ruku pa sto dalje od pijane mamice koja ocigledno nije normalna osoba  Smile

Nego sve nesto mislim da tebe ne interesuju mnogo ta deca... inace bi tu pijanduru za kosu odvukao u bolnicu jos prvi put kad se propila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
gledaj u ljubavi i u ratu je sve dozvoljeno ..tvoju zenicu pod ruku i vodi pre nego sto bude prekasno i obavezno da pregleda to ispod pazuha.. mozda je neki tumor Smile nedao lepi bog..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
zeleo bih ozbiljan savet kako sta da prestane da pije,da joj ja pomognem
\

to je nemoguce da sam ti pomognes .. ako toliko mnogo pije ..prvo mora da je stacioniraju u odredjenu ustanovu da se izlleci i da je tamo lece .. alkoholizam je zajebana bolest ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

strelac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
da znam da je zajebana bolest,za tumor se bojim jer sam ga pre sedam god i sam imao i to vrlo tezak oblik i bio nepokretan godinu dana ni doktori neznaju zasto ali sam ga preziveo valjda bog hteo tako,sto se tice razvoda najlakse  se razvesti gde su deca njihove traume bez roditelja....nasa ljubav itd,a sto se tice moje ljubavi prema deci sto napisa neko gore,ja moju decu vise volim od svega na ovome svetu za njih bih dao zivot bez razmisljanja.probacu sa lecenjem pa cu videti rezultate,sve sto zelim imam samo mi fali mir u porodici i sloga nista drugo.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 14:45:34 od elizabeta1 »
IP sačuvana
social share
zivot je za.eban ali lep
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.