Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rasna i nacionalna diskriminacija u Vojvodini!  (Pročitano 9471 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
izgleda je bas zajebano stanje u Vojvodini cim je i kokota pobegao.

само нека бежи...што мање таквих-лепши и мирнији живот у војводини
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
Kao prvo, tendeciozan je naslov.

Zanima me zbog cega je postavljern ovakav naslov?
Da li je pokretac teme svestan da ce se ovde razgovor razviti u pravcu u kojem nikako ne sme da ide??!!!???!
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Kao prvo, tendeciozan je naslov.

Zanima me zbog cega je postavljern ovakav naslov?
Da li je pokretac teme svestan da ce se ovde razgovor razviti u pravcu u kojem nikako ne sme da ide??!!!???!
pa recimo da su uloge obrnute, naslov bi bio bas takav.
dakle jednakost za sve.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
Kao prvo, tendeciozan je naslov.

Zanima me zbog cega je postavljern ovakav naslov?
Da li je pokretac teme svestan da ce se ovde razgovor razviti u pravcu u kojem nikako ne sme da ide??!!!???!
pa recimo da su uloge obrnute, naslov bi bio bas takav.
dakle jednakost za sve.

I ti ja i svi ovde znamo, kakvih sve na ovom podforumu pacijenata ima. Itekako ce prvim postom da zamene glavnu ulogu sa sporednom.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Diskriminacija i jeste u pitanju, i ne samo to nego jos i ponizavanje, provociranje, jebanje u zdrav mozak, pljackanje itd...
Trositi toliki novac na nasilnu integraciju drustvenih parazita koji ne zele da budu integrisani. Zbog cega? Zato sto Evropa to trazi? To nije odgovor koji bi mogao da zadovolji nas ponizene, diskriminisane, opljackane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
I ti ja i svi ovde znamo, kakvih sve na ovom podforumu pacijenata ima.
mislim, izvini, ali da nas nema ne bi bilo ni diskusije. svaka tema bi se svela na 2 - 3 strane, ne bi bilo drugacijeg misljenja, vladalo bi jednoumlje kao na drugim demokratskim forumima.

Citat
Itekako ce prvim postom da zamene glavnu ulogu sa sporednom.
kakva je realna uloga ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
I ti ja i svi ovde znamo, kakvih sve na ovom podforumu pacijenata ima.
mislim, izvini, ali da nas nema ne bi bilo ni diskusije. svaka tema bi se svela na 2 - 3 strane, ne bi bilo drugacijeg misljenja, vladalo bi jednoumlje kao na drugim demokratskim forumima.

Ne jednoumlje vec kvalitetna diskusija. Nije problem pluralizam misljenja. Sa Gambinom se recimo ne slazem gotovo ni u jednoj stvari, ali covek uvek odgovara smireno, artikulisano i pristojno. To je sve sto je potrebno. Problem je kada se neko ponasa tako da si prinudjen da ga stavis na ignore jer su gluposti koje pise silovanje zdravog razuma, a pritom nikakve veze sa temom nemaju.

Diskriminacija i jeste u pitanju, i ne samo to nego jos i ponizavanje, provociranje, jebanje u zdrav mozak, pljackanje itd...
Trositi toliki novac na nasilnu integraciju drustvenih parazita koji ne zele da budu integrisani. Zbog cega? Zato sto Evropa to trazi? To nije odgovor koji bi mogao da zadovolji nas ponizene, diskriminisane, opljackane.

Na koji si ti nacin diskriminisan?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Фасцинантан је појам "Позитивна дискриминација"

Нпр имаш једно одељење у школи отприлике овако - 20ак срба, 5 мађара, 3 румуна, 6 цигана.
Ако се служиш позивитном дискриминацијом и кажеш : "За ових 6 цигана ћу обезбедити бољи оброк, неће плаћати књиге, имаће бесплатан превоз до шлоке..." то је позивитна дискриминација, и то је скроз у реду, јер дискриминација где једне одвајаш, и дајеш им све боље него другима, то је позивитно....
Ако кажеш "Мађари неће добити бољи оброк, нити бесплатан превоз..." онда је то дискриминација (некаква негативна предпостављам) и то је забрањено, јер то је дискриминација у којој свима дајеш, само људима одвојеним по једном критеријуму ускраћујеш нешто...

____________________

Мени лично веома фасинантно  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Problem je kada se neko ponasa tako da si prinudjen da ga stavis na ignore
pa ti valjda ne smes nikoga da stavis na ignore. sta ako siri versku i nacionalnu mrznju, a ti ne mozes da vidis. ko ce onda da ga udalji sa foruma ?

Citat
jer su gluposti koje pise silovanje zdravog razuma
a zar ne mislis da je "pozitivna diskriminacija" najgluplje sto je izmisljeno ? (kada su ovakve teme u pitanju).
dakle, nas najbrojnije stanovnistvo moze da maltretira svako, kada uzvratimo, mi smo rasisti i sl.
dakle, ne mozemo svi da se prepustimo kao Mojsije p.n.e. ili TI sada. ima nas koji ne zelimo da nam bude situacija kao u npr. francuskoj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
pa ti valjda ne smes nikoga da stavis na ignore. sta ako siri versku i nacionalnu mrznju, a ti ne mozes da vidis. ko ce onda da ga udalji sa foruma ?

Da ja svakoga ko ovo radi banujem, mnogo bi drugacija situacija na ovom delu foruma bila.

Citat
jer su gluposti koje pise silovanje zdravog razuma
a zar ne mislis da je "pozitivna diskriminacija" najgluplje sto je izmisljeno ? (kada su ovakve teme u pitanju).
dakle, nas najbrojnije stanovnistvo moze da maltretira svako, kada uzvratimo, mi smo rasisti i sl.
dakle, ne mozemo svi da se prepustimo kao Mojsije p.n.e. ili TI sada. ima nas koji ne zelimo da nam bude situacija kao u npr. francuskoj.

Ne mislim da je najgluplje, ali mislim da jeste jedna od glupljih stvari, kao sto sam i rekao u prvom postu. Post iznad se odnosio generalno na nivo diskusije na forumu, a konkretni primeri se izmedju ostalog mogu videti i na ovoj temi. Meni nimalo ne smeta kada neko argumentovano odgovara.
btw, ne mogu da se slozim sa tim da te matretira svako. Mislim, ja ne vidim na koji se ti nacin mozes osetiti diskriminisanim, apsurdno je govoriti o tako necemu. Jer onda se i ja mogu osetiti diskriminisanim jer recimo novac iz budzeta koji se dobija oporezivanjem ide za izgradnju crkvi, a ti se mozes osetiti diskriminisanim jer placas "pedersku paradu". Ja jer placam Dveri, ti jer placas Kandicku. To je problem celog ovog sistema, ali ne mozes ga predstaviti kao diskiminaciju Srba ili bilo koje druge manjine. Jednostavno, kada se drzava mesa, svi su diskriminisani na ovaj ili onaj nacin. A problem je sto ljudi smatraju da drzava treba jos vise da se mesa da bi se ta nepravda ispravila umesto da se zahteva sve veca liberalizacija i povlacenje drzave iz privatnih sfera zivota.
« Poslednja izmena: 31. Dec 2010, 14:09:23 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.